اطلاعات جدید از بازی Iranian Guards

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
یا نسازید ، یا یه چیزی میسازید چیزی باشه که آبرو نبره . به هر حال موفق باشید برای زحمتی که میکشید . من تریلر رو دانلود نکردم ، اون افکت آب رو تو عکس اول دیدم فقط افسوس خوردم . نهایتا هم تو شبکه های خبری خارج ، خبری جز " ایرانی ها شبیه ساز هایی برای تـــرور اشخاص مهم ساخته اند " ازش در نمیاد .

mohseni-kabir

کاربر سایت
Aug 15, 2011
412
نام
علیرضا
یا نسازید ، یا یه چیزی میسازید چیزی باشه که آبرو نبره . به هر حال موفق باشید برای زحمتی که میکشید . من تریلر رو دانلود نکردم ، اون افکت آب رو تو عکس اول دیدم فقط افسوس خوردم . نهایتا هم تو شبکه های خبری خارج ، خبری جز " ایرانی ها شبیه ساز هایی برای تـــرور اشخاص مهم ساخته اند " ازش در نمیاد .
كاملا موافق هستم(در ضمن من تو كار بازي نيستم)

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
وجهه و آبروی این ملت که نمیدونن دارن تقاص کدوم گناهشون رو پس میدن تو جهان به اندازه کافی $$In Donkey's A هست،شما دیگه بدترش نکنید.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
اینکه هیچی ازش نشون ندادن!
این کجا جنگ در خلیج عدن کجا
واقعا اگه میخوان جواب آخرین کار Dice و بدن باید خوب کار کنن...

adam jensen89

کاربر سایت
Apr 11, 2012
5
lمنظور شما از ترکوندن سر اون سرباز که یه به همشون شلیک میکنه<گیج گاه> چیه؟فکر نمیکنی اگر این تو خیلی سایت های خارجی باشه راحت میگن ایرانی ها اینطورین؟در ضمنbf3اصلا منظورش ایران نبود به دیوار ها دقت کردی همش عربی بود
اسم ها رشید سلیمان این اسم ها مال اعراب خره
ایران اسم هاشداریوش پرویز ...

---------- نوشته در 02:25 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:11 AM ارسال شده بود ----------

به اندازه ابروی ایران توسط....در دنیا رفته البته ابروی ملت رفته توسط اینا وگرنه اینا کیلویی ابرو ندارند.واقعا اگر با موتور واقعا بومی کار کنن ارزش حمایت داره نه موتور خارجی.شرکت electeronic arts سازنده موتور cryen eng3 برای بازی کرایسیس واقعا شاهکار میکنن واسه همین مردم امریکا براشون سرو دست میشکونن چون موتور انحصاری میسازن افتخار میکنن.اینا بهتره موتور طراحی کنن اونوقته که حمایت حتی غربی ها هم میکنن<تو کفش میمونن<

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
اگه اين تريلر جديد هست تا دانلودش كنم
همون قديميه هست يا جديد زديد؟؟

جديد هست و گيم پلي بازي رو نشون مي ده
اگه مي خواين بدونين بازي چه جوري حتما دانلود كنيد
البته مشكلاتي هم توي تريلر ديده مي شه مثل افت فريم ولي سازنده كفته كه تو نسخه اصلي به هيچ وجه اينجوري نيست
تابلو ها و مغازه ها خوب كار شده بود. البته منم كامل نديدم تريلر رو
شما هر چي سوال دارين مي تونين تو نظرات بگيد چون سازنده جواب مي ده
همچنين توي انجمن تاپيك مخصوص برين هر چي اطلاعات جديد هست ببينين

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
جديد هست و گيم پلي بازي رو نشون مي ده
اگه مي خواين بدونين بازي چه جوري حتما دانلود كنيد
البته مشكلاتي هم توي تريلر ديده مي شه مثل افت فريم ولي سازنده كفته كه تو نسخه اصلي به هيچ وجه اينجوري نيست
تابلو ها و مغازه ها خوب كار شده بود. البته منم كامل نديدم تريلر رو
شما هر چي سوال دارين مي تونين تو نظرات بگيد چون سازنده جواب مي ده
همچنين توي انجمن تاپيك مخصوص برين هر چي اطلاعات جديد هست ببينين

من گيم پليش رو ديدم
منظورم تريلر اولي بود كه دو زبانست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر