استفاده از حافظه چيپ هاي جديد 90 نانومتري در كنسول xbox360 ,

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
مايكروساف با همكاري با يك كمپاني تايواني توليد قطعات نيم رسانا چيب حافظه هاي جديد را توليد كرده اند كه نسبت انرژي كمتري مصرف ميكنند و باعث جلوگيري بسياري از error هاي قرمز رنگ ميشه .

xbox56.jpg

مطابق با TSNC اين چيب ها 90 نانومتري هستند و از اولين ربع سه ماهه سال 2006 در خط توليد بوده اند و هستند و اخيرا در كنسولهاي xbox360 استفاده ميشه ( فكر كنم همين pro هاي نسل جديد كه پورت hdmi دارند;))

به گفته TSNC اين چيبها مصرف كمتري داشته و درصد خطا كمتر بوده و باعث ميشه كه كنسول خنكتر كار كنه .

http://communities.canada.com/share...t-embraces-smaller-more-efficient-memory.aspx

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
پیش واسه همینه که میگن کنسول های 2007 بهتر از بقیه هستن دیگه؟!

امين بيخودي خودت را گول نزن !!! در سري 2007 بكار نبرده شده شايد تو سري هاي 2007 كه hdmi دارن . چون گفته اين اوخر .

اينو گفنم كه فكر نكني كنسول تو بدون ايراد هست :laughing:مال تو همون چراغ هاي قرمز را داره : biggrin1:
و اينكه تونسته باشم حالت بگيرم :cheesygri

با با این خبرم تکراریه:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=6623
چقدر خبر تکراری زیاد شده تو ساین این چندمی لطفا دوستان قبل از خبر دهی یک چکی بکنند

دوست عزيز منو شما همزمان تاپيك را باز كرديم . من كه تاپيك را باز ميكردم خبري از تاپيك شما نبود و اگه جلوتر هم باز كنين همش چند دقيقه !!

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
این تاریخ تاپیک من:
امروز, 07:31 Pm
اینم مال تو:
امروز, 07:52 Pm
10 دقیقه اختلافه شما چطور ندیدی به هر حال بعدشم که دیدی میتونستی پاکش کنی

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
امين بيخودي خودت را گول نزن !!! در سري 2007 بكار نبرده شده شايد تو سري هاي 2007 كه hdmi دارن . چون گفته اين اوخر .

اينو گفنم كه فكر نكني كنسول تو بدون ايراد هست :laughing:مال تو همون چراغ هاي قرمز را داره : biggrin1:
و اينكه تونسته باشم حالت بگيرم :cheesygri

زهره مار:biggrin1: نخیرم ماله من خیلی هم خوبه:-"

مطابق با TSNC اين چيب ها 90 نانومتري هستند و از اولين ربع سه ماهه سال 2006 در خط توليد بوده اند

من فکر کردم منظور از این جمله اینه که از سال 2006 استفاده شدن!

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
این مایکروسافت باید بعد از 2 سال فروش کنسول این کار یادش بیوفته و بفهمه که کنسولش مشکل گرمایی داره؟!
زهره مار:biggrin1: نخیرم ماله من خیلی هم خوبه:-"
امین جان X360 مبارک

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
این مایکروسافت باید بعد از 2 سال فروش کنسول این کار یادش بیوفته و بفهمه که کنسولش مشکل گرمایی داره؟!
چی بگم
283.gif

حالا خوبه الان یادش افتاده
303.gif
303.gif

امین جان X360 مبارک
امین که خیلی وقته خریده از فتحی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر