استدیوی بلامنفعت One Leaf Clover عضو میپذیرد

Chubek

کاربر سایت
Nov 6, 2012
44
نام
چوبک سیف الآدم ابولعجم
استدیوی بلامنفعت One Leaf Clover برای تمامی دولوپرها چه گرافیکی چه برنامه نویسی چه فقط تسلط به گیم میکر بازه.

به سایت ما در www.oneleafclover.com برید و Become a Developer رو بفشارید تا جزییات رو بگه. اگر حوصله ندارید فقط کافیه به aurlito[at]riseup[dot]net ایمیل بزنید و بگید چکار بلدید.

چرا بلامنفعت؟ در پاینویشت سایت توضیح داده شده. بازیهای ما کاملا مجانی نیست بلکه بخش Donation داره. ما میخوایم بازیهایی بسازیم که مردم جهت کیفور شدن ازشون پولش رو بهمون میدن، همونطور که Notch میگه پلیر از پول مهمتره.

آخرین ویرایش:

AndisheJavan

کاربر سایت
Oct 30, 2012
5
نام
عباس سازگار
Developing Indie Persian Games Since 1911, Also All Our Games Are Free!

کاری به خطاهای نوشتاری و گرامری جمله بالا ندارم , ولی میشه یکی از بازی های مستقل ایرانی که در سال 1911 ساختید رو معرفی کنید؟l-)

ماشالله خوب موندید بعد 101 سال:p
1911 من رو یاد کلت m1911 میندازه که در جنگ جهانی اول و دوم و وینتام ازش استفاده میشد

حدس میزنم که شاید اشتباه تایپی باشه b-)
اگر اینطوره , تاریخ درستش چی بوده که به اشتباه 1911 نوشته شده؟!

Chubek

کاربر سایت
Nov 6, 2012
44
نام
چوبک سیف الآدم ابولعجم
کاری به خطاهای نوشتاری و گرامری جمله بالا ندارم , ولی میشه یکی از بازی های مستقل ایرانی که در سال 1911 ساختید رو معرفی کنید؟l-)

ماشالله خوب موندید بعد 101 سال:p
1911 من رو یاد کلت m1911 میندازه که در جنگ جهانی اول و دوم و وینتام ازش استفاده میشد

حدس میزنم که شاید اشتباه تایپی باشه b-)
اگر اینطوره , تاریخ درستش چی بوده که به اشتباه 1911 نوشته شده؟!

Oh look a polymath.

1- من دانشجوی همزمان زبانم تافلم 100 شده لازم نیست از من اشکال بگیری.
2- Sarcasm و Irony دو عنصر هستند که در زبان فارسی با هم قاطی شدن و برای فهمشون آدم باید عاقل و بالغ و بلیغ و جسیم و علیم و حکیم باشه، شما هیچکدوم ازینها نیستی.

AndisheJavan

کاربر سایت
Oct 30, 2012
5
نام
عباس سازگار
هرکسی از طرز پاسخ دادنتون میتونه شخصیت و دانش شما رو ارزیابی کنه!

تافل 100 گرفتن شما به خودت مربوطه و هیییچ شکی هم در صحت اون نیست . میتونستی این جمله هم ببینی که گفتم احتمالا اشتباه تایپی بوده! مگر اینکه افرادی که تافل 100 میگیرند از اشتباه تایپی هم مبرا باشند.

شما که فهمش رو داری و عاقل و بالغ و بلیغ و جسیم و قلتـ_ان و علیم و حکیم هم هستی , چرا با با توهین و شلوغ بازی و کلمه های عربی سر هم کردن از پاسخ دادن درست شانه خالی میکنی و چرا درست مثل انسان بازی مستقل ایرانی رو که در سال 1911 ساختید معرفی نمیکنید؟ اگه فکر میکنی که آخر همه چیزها! هستی و هیچ اشتباهی نمیکنی چرا اینقدر شاکی شدی! خیلی محترمانه بیا و پاسخ بده که افراد نابالغی مثل متوجه اشتباهمون بشیم. من که ادعا نمیکنم هیچ اشتباهی نمیکنم.
نیازی به داشتن تافل 100 نیست که نتوان معنی اون جمله انگلیسی شما رو فهمید!

اصلا شما درست میگی ,شما از 1911 تا الان Indie Persian Game میسازید , چرا که نه, به کسی چه اصلا. فکر کنم اینطوری بیشتر میپسندید.

96009f237400.jpg

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
هرکسی از طرز پاسخ دادنتون میتونه شخصیت و دانش شما رو ارزیابی کنه!

تافل 100 گرفتن شما به خودت مربوطه و هیییچ شکی هم در صحت اون نیست . میتونستی این جمله هم ببینی که گفتم احتمالا اشتباه تایپی بوده! مگر اینکه افرادی که تافل 100 میگیرند از اشتباه تایپی هم مبرا باشند.

شما که فهمش رو داری و عاقل و بالغ و بلیغ و جسیم و قلتـ_ان و علیم و حکیم هم هستی , چرا با با توهین و شلوغ بازی و کلمه های عربی سر هم کردن از پاسخ دادن درست شانه خالی میکنی و چرا درست مثل انسان بازی مستقل ایرانی رو که در سال 1911 ساختید معرفی نمیکنید؟ اگه فکر میکنی که آخر همه چیزها! هستی و هیچ اشتباهی نمیکنی چرا اینقدر شاکی شدی! خیلی محترمانه بیا و پاسخ بده که افراد نابالغی مثل متوجه اشتباهمون بشیم. من که ادعا نمیکنم هیچ اشتباهی نمیکنم.
نیازی به داشتن تافل 100 نیست که نتوان معنی اون جمله انگلیسی شما رو فهمید!

اصلا شما درست میگی ,شما از 1911 تا الان Indie Persian Game میسازید , چرا که نه, به کسی چه اصلا. فکر کنم اینطوری بیشتر میپسندید.

96009f237400.jpg
شما اگر این طور که ادعا میکنی اینگلیسیت خوب بود میفهمیدی که ایشون تو پست دومش توضیح داد که چرا همچین چیزی گفته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر