اخبار مربوط به هک NINTENDO SWITCH

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
برای اینکه تاپیک مشکلات هک از اخبارش جدا بشه و برای راحتی کار کاربران این تاپیک زده شده

به عنوان اولین خبر خوب چیپ های جدید SX CORE SX LITE با سازگاری با تمامی نوع های سوییچ بالاخره عرضه شد
تیم XECUTER به خاطر تاخیر عذرخواهی کرده و گفته علتش کرونا بوده و چیپ ها چه برای سری جدید چه لایت طبق انتظار کار می کنن و کاستوم فریمور هم درشون قابل استفاده هست.
این هم عکس ارسال عرضه انبوه برای کسانی که پیش خرید کرده بودن
این شرکت همچنین اعلام کرده برای ماه می همین ماه میزان زیادی برای تولید انبوه در نظر گرفته و کسایی که می خوان پیش سفارش با تعداد بالا بذارن نگران نباشن.
قیمت این چیپ که باید داخل دستگاه کار گذاشته شود 45 دلار امریکا می باشد.
SX_2020-05-06-1-225x300.png

• SX Core is compatible with all Switch regular models, whether they are Mariko, patched or unpatched.
  • SX Lite is for all Switch Lite.
  • All firmwares are supported for both regular and lite versions.
  • SX OS license is included with both models.
SXCoreSXLite.png

آخرین ویرایش:

persay

کاربر سایت
Nov 18, 2012
147
نام
احسان
سلام دوستان
ببخشید نمیدونستم کجا بپرسم
بهترین پاوربانک برای سوییچ چیه؟؟
چه معیاری رو بسنجم برای انتخاب
مرسی

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
این مود چیپها تو ایران گیر نمیاد؟؟؟
بعد چرا این تاپیک آپدیت نمیشه؟
این تیم دستگیر شده و مد چیپ هم به سختی گیر میاد (اگه هنوزم گیر بیاد )و فقط چند نفر از دوستان چیپ رو با سختی گیر اوردن از سایتهای خارجی و چند مدت قبل.
من که به شحصه از این روش خوشم نمیاد کار گذاری چیپ در کنسول و اگه برات مقدوره همون ورژن قدیمی دست دو بخر تا یه روش بهتر بیاد یا حداقل مد چیپ به نحوی تولید و تو بازار بیاد.

• Like
Reactions: Cait Sith

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,865
این تیم دستگیر شده و مد چیپ هم به سختی گیر میاد (اگه هنوزم گیر بیاد )و فقط چند نفر از دوستان چیپ رو با سختی گیر اوردن از سایتهای خارجی و چند مدت قبل.
من که به شحصه از این روش خوشم نمیاد کار گذاری چیپ در کنسول و اگه برات مقدوره همون ورژن قدیمی دست دو بخر تا یه روش بهتر بیاد یا حداقل مد چیپ به نحوی تولید و تو بازار بیاد.
مرسی که جواب دادین.
خب چطور از روی این مودچیپ کلون نساختن تا الان؟؟؟ خودشون دستگیر شده باشن هم دیگران میشه ادامه بدن با کپی کردن کارشون
ورژن قدیمی هم خیلی گشتم چیز خوبی گیر نمیاد. حس خوبیم ندارم بهش چون دستگاه 2017 خیلی کار کرده تا الان خصوصا باتریش که احتمال زیاد مرخص شده.
نوشم اگه باشه که نیست بسیار گرونه.
مدلای جدید باتری بهتریم دارن واقعا حیفه هک نمیشن.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
مرسی که جواب دادین.
خب چطور از روی این مودچیپ کلون نساختن تا الان؟؟؟ خودشون دستگیر شده باشن هم دیگران میشه ادامه بدن با کپی کردن کارشون
ورژن قدیمی هم خیلی گشتم چیز خوبی گیر نمیاد. حس خوبیم ندارم بهش چون دستگاه 2017 خیلی کار کرده تا الان خصوصا باتریش که احتمال زیاد مرخص شده.
نوشم اگه باشه که نیست بسیار گرونه.
مدلای جدید باتری بهتریم دارن واقعا حیفه هک نمیشن.
خواهش.در مورد نسخه کپی دیگه چینیها باید دست به کار بشن و شاید نینتندو جلوی همینکار هم گرفته و شایدم در اینده زیاد بشه و شما دنبال مد چیپ هم باشی احتمالا گیرت بیاد و تعمیر کارهای سوییچ بتونن برات گیر بیارن.

• Like
Reactions: Cait Sith

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
حالا که تاپیک بالا اومده و علی آقا هم هستش :D منم سوالم رو بپرسم و برم ، به نظرتون بمونیم رو sx os یا دیگه مرخصه؟ الان 2 ماه شده برای 11.0.1 آپدیت نداده تیم sx ، البته الانم بازی خواصی نیست که نشه با فریم ور 11 بازیش کرد ، درسته؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
حالا که تاپیک بالا اومده و علی آقا هم هستش :D منم سوالم رو بپرسم و برم ، به نظرتون بمونیم رو sx os یا دیگه مرخصه؟ الان 2 ماه شده برای 11.0.1 آپدیت نداده تیم sx ، البته الانم بازی خواصی نیست که نشه با فریم ور 11 بازیش کرد ، درسته؟

اخرین ورژن sx os که تا 11.0 ساپورت میکنه ولی 11.0.1 نه و فعلا که نداده ولی هنوز امید هست که بده.

لینک دانلود اخرین ورژن sxos

شما داداش روی همون sxos هم باش و در کنارش اتمسفر هم داشته باش و من خودم روی 10.2 با اتمسفر هستم همه بازیهایی که خودم خواستم و نصب کردم کار داده مثل Little Nightmares II و ماریو 3d جدید و مشکلی هم نیست و بعضی بازیها هم که به فرض فریمور 11.0.1 بخواد و فقط شماره فریمور اپدیت شده در فایل بازی و sdk فریمور اپدیت نشده میشه با یه روش قدیمی که قبلا اموزش گذاشتم دانگرید و اجرا کرد ولی اگه sdk هم اپدیت بخواد باید فریمور اپدیت کرد و فقط برای این اموزش باید از یه نفر کلیدهای فریمور 11.0.1 بگیرید قبلش یا با اتمسفر در بیارید خودتون و در کل اپدیتی هم اگه دیگه در کار نبود از سمت این تیم و کارشون یکسره شده باشه یه بکاب از فایلهای sxos بگیر و بکل بیا روی اتمسفر.

اموزش تبدیل کردن بازیهای فریمورهای 7 به بالا برای فریمورهای پایینتر

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: RONIIN

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر