احتمال پاک شدن فریم ویر !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ninja1

کاربر سایت
Aug 27, 2010
135
سلام
دوستان جریان اینه :
اقا مارفتیم بازیه[h=2]The Penguins of Madagascar™: Dr. Blowhole Returns - Again![/h] رو که جدید هست (فک کنم چند هفته پیش) و واسه کینکت هست رو گرفتم.
بعد وقتی داخل دستگاه گذاشتم اپدیت خواست.من او کی رو زدم بعد شروع به اپدیت کرد
بعد یهو ایست کرد و یه اخطار اومد
صفحه سیاه شد و دیگه هیچ بازی اجرا نمیشه و همش یه صفحه ی سیاه میاد و نوشته اپدیت از روی دیسک نمیشه و به سایت ایکس باکس بروید و چندتا کد هم زده :)
دوستان من چیکار کنم همش خاموش روشن میکنم همش همین صفحه میاد .
دوستان چیگار کنم؟
دوستان لطفا کمک کنید . دوستان من الان تو کافی نت هستم لطفا سریع جواب بدید .
خیلی ممنون:x

---------- نوشته در 08:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:23 PM ارسال شده بود ----------

دوستان شرمنده بابت اسپم ولی دوستان من الان داخل کافی نت هستم و به جز الان دیگه تا هفته اینده ، احتمالا نتونم انلابن بشم . میشه سریع جواب بدید دوستان . ممنون :x

پژمانا

کاربر سایت
Oct 30, 2007
224
سلام
دوستان جریان اینه :
اقا مارفتیم بازیهThe Penguins of Madagascar™: Dr. Blowhole Returns - Again!

رو که جدید هست (فک کنم چند هفته پیش) و واسه کینکت هست رو گرفتم.
صفحه سیاه شد و دیگه هیچ بازی اجرا نمیشه و همش یه صفحه ی سیاه میاد و نوشته اپدیت از روی دیسک نمیشه و به سایت ایکس باکس بروید و چندتا کد هم زده :)
دوستان چیگار کنم؟

---------- نوشته در 08:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:23 PM ارسال شده بود ----------

دوستان شرمنده بابت اسپم ولی دوستان من الان داخل کافی نت هستم و به جز الان دیگه تا هفته اینده ، احتمالا نتونم انلابن بشم . میشه سریع جواب بدید دوستان . ممنون :x

جدیدترین اپدیت ر واز سایت مایکروسافت دانلود کن و روی فلش بزار و کنسول رو اپدیت کن.
بعدش فریمور lt 1.91 رو باید روش رایت کنی.

ninja1

کاربر سایت
Aug 27, 2010
135
جدیدترین اپدیت ر واز سایت مایکروسافت دانلود کن و روی فلش بزار و کنسول رو اپدیت کن.
بعدش فریمور lt 1.91 رو باید روش رایت کنی.
من سادم رفت بگم که دسته ی من رو هم شناسایی نمیکنه ؟ حالا چه خاکی بریزم ؟

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
خدا نکنه خاک تو سرت بریزی
عزیزم اون کدی رو که میده کامل برای من بنویس
تا بگم چکار کنی
نگران نباش دوست من
در ضمن تا وارد محیط داشبورد نشی دسته ها ( با سیم - بی سیم ) شناسایی نمیشن
موردی نیست

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
سلام
دوستان جریان اینه :
اقا مارفتیم بازیهThe Penguins of Madagascar™: Dr. Blowhole Returns - Again!

رو که جدید هست (فک کنم چند هفته پیش) و واسه کینکت هست رو گرفتم.
دوستان چیگار کنم؟

lt 1.9 داری ؟؟؟ اگر DVDkey رو داری نگران نباش . آپدیت مایکرو رو از سایتش بگیر و توی فلش بریز . بعد که آپ شد . LT1.9 رو بریز . نگران نباش چیزی نیست . میتونی بدی بیرون برات درست کنن

LA Noire_Arash

کاربر سایت
Jun 28, 2011
163
چند تا سوال درباره ی آپدیت جدید

سلام دوستان چند تا سوال اول اینکه آپدیت جدید ایکس باکس دستگاه رو بن میکنه؟؟؟ تو آپدیت جدید داشبورد عوض میشه؟؟؟ بعد اینکه میشه 3تا آپدیتو یه جا ریخت؟ لطفا یکی مردونگی کنه و جواب مارو بده

---------- نوشته در 10:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:02 PM ارسال شده بود ----------

همون آپدیت برای اجرای بازی bodycount

---------- نوشته در 10:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:09 PM ارسال شده بود ----------

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
سلام دوستان چند تا سوال اول اینکه آپدیت جدید ایکس باکس دستگاه رو بن میکنه؟؟؟ تو آپدیت جدید داشبورد عوض میشه؟؟؟ بعد اینکه میشه 3تا آپدیتو یه جا ریخت؟ لطفا یکی مردونگی کنه و جواب مارو بده

---------- نوشته در 10:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:02 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 10:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:09 PM ارسال شده بود ----------

نه عزیز مستقیما باعث بن نمیشه . شما اول lt+1.91 رو بریز بعد آپدیت کن که احتمال بن شدنت کمتر بشه .

منظورت از 3 تا چیه ؟ جدیدترین ورژن داشبورد دانلود میشه دیگه

LA Noire_Arash

کاربر سایت
Jun 28, 2011
163
ممنون از جوابت.
آپدیتی که برای اجرای بازی bodycount ریخته میشه باعث تغییر داشبورد میشه؟؟؟؟؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر