آیا کوجیما به دنبال پایان دادن به حسرت pt می باشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
pt یک حسرت.
هنوز عطش کوجیما برای عرضه بازی در ژانر ترس فروکش نکرده و شاید یکی از این دلایل داشتن رفیقی ناباب به نام گیلرمو دل تورو باشد.
کسی که خودش هم همچنان در حسرت عرضه بازی ترسناک هست و پشت سر او هم یک پروژه کنسل شده به نام insane دیده می شود
کوجیما قبلا در مصاحبه ای در اکتبر از علاقه خود برای ساخت یک بازی ترسناک گفته بود ولی گفته بود تاریخی ندارد.
I want to do a horror game one day, yes of course. I have some new ideas that I think kind of get out there. But I don’t know when. I’ll have to think about when I bring this out,” said Kojima. “Horror, when it comes to movies…You can kind of close your eyes watching a really fearful thing. Games are different than movies. If you close your eyes in a movie you can make it go away and the movie continues, but in games, it’s interactive. You have to move forward yourself
حال کوجیما در توییتر خود
2019-11-24_23-38-36.jpg
برا ساخت ترسناکترین بازی ژانر وحشت.فیلمهای ترسناک را میبیم تا روح وحشتم بیدار شود. فیلم eye فیلم تایلندی بود که در زمان ساخت pt از آن استفاده میکردم.ولی بسیار ترسناک بود و نتوانستم تمامش کنم.
باکس آن ترسناک بود و تنها dvd آن را اجاره کردم. آیا میتوانم تمامش کنم؟
حال دو بحث مطرح است:
1.کوجیما چرا میخواهد دوباره روح وحشتش رو بیدار کنه.مگه بیماره،اگه کاری باهاش نداره.
2.رفتی فیلم رو اجاره کردی. فقط dvd رو گرفتی ،خوب خش میوفته نادون. بعدا باید بخریش ،آخه تو سال 2019 این همه سرویس استریم ،چرا رفتی ،اجاره کردی .میگففتی خودم از vk برت میگرفتم
به هر سوی اینکه رفیق فابریک کوجیما دلتورو هست و خود عنوان کرده که روزی بازی ترسناک میسازد و همچنین به دنبال بیدار کردن روح ترس خود است.
میتواند خبر خوشی باشد. آیا pt دیگری در راه است. منتظر بمانید
2019-11-24_23-52-53.jpg
منابع:
2-1
3-2
و ....

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
امیدوارم شایعه درست نباشه و کوجیما با کونامی همکاری نکنه
از همین الان میگن خبری از نورمن ریداس نیست‌! باز گدابازی درمیارن و کار شکنی میکنن همه چیز خراب میشه
بعد کی گفته بازیگر هالیوودی نباید استفاده کنن الان دارم دث استرندینگ رو میرم حضور ریداس یه وزنه بزرگه تو بازی. خود بازی هم به عنوان یه بازی جهان باز هیچ مشکلی نداره
یه تجربه کاملا متفاوت و عالیه این بازی
انقدر یه سری بازی رو کوبیده بودن فکر میکردم دکمه فوروارد رو کافیه بگیرم تموم میشه!!!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کوجیما با P.T نشون داد میتونه توی ژانر ترس حرف برای گفتن داشته باشه و بر خلاف چیزایی که راجع به DS میگفت (سبک جدید به وجود آوردم و فلان و بهمان)، با P.T تونست بدون سر و صدا کردن و جوگیری، کاملا تاثیرگذار باشه و موج زیادی از بازی های این شکلی پشت سرش ساخته شدن. تنها حسرت من همین کنسل شدن SHs بود.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
امیدوارم شایعه درست نباشه و کوجیما با کونامی همکاری نکنه
از همین الان میگن خبری از نورمن ریداس نیست‌! باز گدابازی درمیارن و کار شکنی میکنن همه چیز خراب میشه
بعد کی گفته بازیگر هالیوودی نباید استفاده کنن الان دارم دث استرندینگ رو میرم حضور ریداس یه وزنه بزرگه تو بازی. خود بازی هم به عنوان یه بازی جهان باز هیچ مشکلی نداره
یه تجربه کاملا متفاوت و عالیه این بازی
انقدر یه سری بازی رو کوبیده بودن فکر میکردم دکمه فوروارد رو کافیه بگیرم تموم میشه!!!
قبلا که ستاره هالیوودی نبود بازیا مگه چشون بود.
حالا مثلا ارتور مورگان شخصیت هالیودی نیست rdr ترکیده.
_______
اینکه کوجیما تا یه حدی بهش اجبار بشه ،بد نیست.خیلی هم خوبه
که باعث بشه یه تیم قوی همراهش برداره و وقتی با مشکل مالی دست به گریبانه ،بجای هززینه کرد الکی رو چهار تا بازیگر هالیودی ،دو تا نویسنده متن عالی بزاره کنارش.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
قبلا که ستاره هالیوودی نبود بازیا مگه چشون بود.
حالا مثلا ارتور مورگان شخصیت هالیودی نیست rdr ترکیده.
_______
اینکه کوجیما تا یه حدی بهش اجبار بشه ،بد نیست.خیلی هم خوبه
که باعث بشه یه تیم قوی همراهش برداره و وقتی با مشکل مالی دست به گریبانه ،بجای هززینه کرد الکی رو چهار تا بازیگر هالیودی ،دو تا نویسنده متن عالی بزاره کنارش.
من همون pt اولیه رو میخوام
مسئله اینه و میدونم کونامی باز بازی درمیاره
کونامی فقط باید نابود شه از این صنعت بره کنار
فاگ کونامی:D
نویسنده متن مگه میخواد چقدر بگیره که از پول بازیگر بزنه. همون pt اولیه عالی بود. ایشالا بعد نابودی/کنار کشیدن کونامی ip ش دست سونی یا کوجیما بیفته ادامه ش بدن.
مسئله بعدی اتفاقا کوجیما باید دستش کاملا باز باشه:D من ترجیح میدم یه چیز جدید بازی کنم تا اینکه یه فرمول تکراری که صرفا متای بالا گرفته.

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
من همون pt اولیه رو میخوام
مسئله اینه و میدونم کونامی باز بازی درمیاره
کونامی فقط باید نابود شه از این صنعت بره کنار
فاگ کونامی:D
نویسنده متن مگه میخواد چقدر بگیره که از پول بازیگر بزنه. همون pt اولیه عالی بود. ایشالا بعد نابودی/کنار کشیدن کونامی ip ش دست سونی یا کوجیما بیفته ادامه ش بدن.
مسئله بعدی اتفاقا کوجیما باید دستش کاملا باز باشه:D من ترجیح میدم یه چیز جدید بازی کنم تا اینکه یه فرمول تکراری که صرفا متای بالا گرفته.
کوجیما دست بازش میشه ،مسخره کردن مردم.
همه طرفدارا منتظر بازی بودن یه گیمپلی ببینن.میاد شا.یدن بچه نشون میده
کونامی از این پولها خرج میکرد ،میرفت لیگهای معتبر فوتبالو لایسنس میکرد

• Like
Reactions: masoud101

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر