شایعه آیا بازی Ghost of Tsushima در مراحل اولیه ساخت قرار دارد؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
got_screen_ps4_e32018_00003-1024x576.jpg

بازی Ghost of Tsushima جزء آن دسته از عناوینی‌ است که در جریان هفته بازی‌های پاریس یا همان Paris Games Week سال 2017 به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن 4 معرفی شد. سپس از آن زمان تا حدود خرداد سال گذشته، بازی در سکوت خبری فرو رفت و تا E3 2018 و کنفرانس خبری سونی، هیچ نمایشی نداشت. از آن پس نیز هیچ حرف و صحبتی از این اثر به میان نیامد که این موضوع منجربه نگرانی برخی از طرفداران شده است.
حال براساس آگهی شغلی جدیدی که دو روز پیش توسط استودیو Sucker Punch منتشر شد، این احتمال می‌رود تاریخ عرضه بازی دورتر از آن‌چه تصور می‌کنیم باشد. طبق درخواست‌هایی که استودیو در آگهی ثبت کرده، آن‌ها به دنبال نویسنده تمام وقت برای تولید داستانی درگیر کننده برای عنوان Ghost of Tsushima هستند. قرارداد این شخص به صورت تمام وقت بوده و انتظار می‌رود نویسنده در توسعه بازی و نگارش...

Continue reading...

Last edited by a moderator:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
از وقتی معرفی شد کف و خون قاطی کردم
حالا اینا تازه دارن نیرو جذب میکنن:neutral:
فقط یه نکته مثبت داره که اگه نسل بعدی بشه گرافیک چشم نواز تری خواهد داشت که ارزش صبر کردن داره
منم همین علتی که شما گفتی حسابی هایپم میکنه که بازی روکنسولهای نسل بعد خیلی فک برانداز تر از اینی که الان هست خواهد بود و هوش مصنوعی و فیزیک بهتر اما از طرفی وقتی به این فکر میکنم که تو این خراب شده برای کنسول نسل بعد باید هفت هشت تومن پیاده بشیم هایپم به چاک میره

• Like
Reactions: g4mer

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
از وقتی معرفی شد کف و خون قاطی کردم
حالا اینا تازه دارن نیرو جذب میکنن:neutral:
فقط یه نکته مثبت داره که اگه نسل بعدی بشه گرافیک چشم نواز تری خواهد داشت که ارزش صبر کردن داره
میازاکی تو حداقل ۳ سال سکیرو رو ساخت با بهترین سیستم گیم پلی متای ۹۰ اشم گرفت رفت پی پروژه بعدی حالا اگه بگیم پروژه اینا ow هست بازم لقمه بزرگیه براشون همین میتونستن تو ابعاد کوچک تر بسازن به نفعشون بود

• Like
Reactions: THE BEST BOY

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
منم همین علتی که شما گفتی حسابی هایپم میکنه که بازی روکنسولهای نسل بعد خیلی فک برانداز تر از اینی که الان هست خواهد بود و هوش مصنوعی و فیزیک بهتر اما از طرفی وقتی به این فکر میکنم که تو این خراب شده برای کنسول نسل بعد باید هفت هشت تومن پیاده بشیم هایپم به چاک میره
خب کنسول‌های قبلیو میفروشی

• Like
Reactions: voldmort

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
میازاکی تو حداقل ۳ سال سکیرو رو ساخت با بهترین سیستم گیم پلی متای ۹۰ اشم گرفت رفت پی پروژه بعدی حالا اگه بگیم پروژه اینا ow هست بازم لقمه بزرگیه براشون همین میتونستن تو ابعاد کوچک تر بسازن به نفعشون بود

من نمیدونم هر کدوم از استدیوها چند نفر کارمند دارن ولی گرافیک این بازی سطح خیلی بالاتری از سکیرو داره
گیم پلی هم هنوز بازی نکردم نظر بدم ولی نقد ها که خیلی تعریف کردن از سکیرو ( گرفتم ولی هنوز شروع نکردم چون توی نقد ها نوشته بودن مردن توی بازی جریمه داره باید با حوصله بازی کنم)
فکر میکنم معرفی شدنش بیشتر تقصیر سونی بوده و میخواسته هایپ درست کنه بازی اینارو زود نشون داده

کی بشه از خود تحریمی بیایم بیرون و مثل انسان زندگی کنیم نمیدونم ولی میشه شروع نسل با کنسول کارکرده شروع کرد :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
تو هیچ حالتی نمیتونم قبول کنم که این آگهی استخدام مربوط باشه به داستان got , چون این چیزا مربوط میشه به مراحل پیش از تولید ، واقعا ابلهانه است تصور کنیم سامر پانچ هنوز تو مرحله پیش تولید بازیه.

سه تا فرضیه پیش میاد ، یا از چیزی که ساختن خوششون نیومده میخوان تغییرشکل بدن !
یا تصمیم گرفتن بازی رو گسترده تر کنن و مراحل فرعی و چیزای بیشتری خلق کنند!

یا اخریش اینکه تحت پوشش اسم got دارن برای پیش تولید پروژه بعدیشون نیرو استخدام میکنن!

ولی اینکه بگیم اصلا چیزی ساخته نشده تو این ۵ سال از فکاهی به رده!

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
به نظرم اسپنسرم این روش امتحان کنه بد نیست اون استودیو جدیدشون که کلی ادم نخبه هم جمع کردن بیان از الان یک چیزی معرفی کنن واسه نسل بعد
یه یار خود اسپنسر گفت که معرفی زودتر از موعد مناسب یک اشتباه بوده ... اینو وقتی گفت که قضیه SB و FABLE و CD پیش اومد

• Like
Reactions: g4mer

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
یه یار خود اسپنسر گفت که معرفی زودتر از موعد مناسب یک اشتباه بوده ... اینو وقتی گفت که قضیه SB و FABLE و CD پیش اومد
حالا سونی سر Tlou 2 که اشتباه نکرده چون اون حداقل ۶۰ تا ۷۰ درصدش تکمیله ولی این Ghost من حتی میگم اون نمایش E3 اشم حتی ساختگی بوده با این وضعیت احتمالا یک چیزی مثل Anthem

• Like
Reactions: Tolkien

Dr. Salvador

کاربر سایت
Mar 22, 2019
238
خوب الان Gears 5 و Halo جدید و Ori اینا هم که همشون ۲،۳،۴ سال قبل عرضه معرفی شدن!
Halo جدید وقتی معرفی شد که موتور بازی سازیش حتی معلوم نبود
الآنم معلوم نیست ۲۰۲۰ میاد ۲۰۲۱ میاد یا کی!

• Like
Reactions: Tolkien

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
حالا سونی سر Tlou 2 که اشتباه نکرده چون اون حداقل ۶۰ تا ۷۰ درصدش تکمیله ولی این Ghost من حتی میگم اون نمایش E3 اشم حتی ساختگی بوده با این وضعیت احتمالا یک چیزی مثل Anthem
شک ندارم got حداکثر تا تعطیلات آخر سال رلیز میشه
نمیدونم خیلی دیدم مثبت به این قضیه یا بخاطر ایمانی هست که به سونی دارم
بنظرم این جو نسبتا منفی و حتی کنار کشیدن سونی برای اولین بار از کنفرانس سالیانه فقط و فقط سورپرایزای عجیب و غریبی هست ک قراره تو ی کنفرانس اختصاصی کنسول نسل بعدی و بازیهای فوق العادشو حتی اکثرا لانچ تایتل کنه و رقیبشو ضربه فنی کنه
که امیدوارم اینطور نباش

KiDD

کاربر سایت
Dec 26, 2012
63
نام
AmiR
اين بازى در سبك سامورايى بينظير خواهد بود
براى اوناى كه عاشقه انيمه و مانگاى شيگوراى و بيخانمان هسن يعنى زندگى :)

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
Got امسالم نیاد مهم نیست چون از طرفی امسال dg .dreams... و یکی از این دوتا (tlou2 یا ds) داریم دیگه چی از این بهتر و از طرف دیگه اگه این شایعه حقیقت داشته باشه و این اقدام برای کیفیت نهایی بازی باشه من راضیم این نشون میده که سونی اون سیاست احمقانش که وقتی یه استودیو زیادی طولش میده بازی کنسل و استودیو تو تاریکی فرو میبره رو ول کرده البته سر هورایزن هم این ثابتش کرد این بازیا که امسال یا نهایتش اوایل2020 عرضه میشن و ماهم هرررر هرررررر با دوستان به سونی میخندیم که چه بازی های خوفی داده:))

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
نه بابا از ساکرپانچ بعیده ...
خوب الان Gears 5 و Halo جدید و Ori اینا هم که همشون ۲،۳،۴ سال قبل عرضه معرفی شدن!
Halo جدید وقتی معرفی شد که موتور بازی سازیش حتی معلوم نبود
الآنم معلوم نیست ۲۰۲۰ میاد ۲۰۲۱ میاد یا کی!
گیرز که E3 قبلی معرفی شد ... هیلو هم که احتمالا اوایل سال آینده بخش کمپینش منتشر میشه ... اوری هم که امسال میاد بهمون حال بده

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
سونی دیگه بعد E3 2005 نمایشای pre render یا الکی ول کرده نمایش got برا جذابیت hud نداشته فکر کردی الکیه ساکرپانچ شرکت قدیمی و کاربلدیه مگه خره بیاد بازی چرت بسازه تازه اینا پدر مخفی کاری پلتفرمرن:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر