آموزش دانگريد از 6.60 به 6.35/6.20

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
چی شد کسی نیست کمک کنه؟????????????????????
حالا چی شد به این نتیجه رسیدی که باید دانگرید کنی؟ مشخصات دقیقه PSP ـت چی هست؟
6.60 به نظرم خیلی بهتر از 6.20 هستا.
شاید ریکاوریت درست تنظیم نیست که بازی ها اجرا نمیشن یا شایدم بازیهات خراب باشن (اگه تعدادشون زیاد نباشه، مثلا تو 20 تا دوتاش کار نکنه)
تاپیک زیرم یه سر بزن:
http://forum.bazicenter.com/thread6669/

gimiamir

کاربر سایت
Aug 31, 2013
32
psp یه من go هستشتوی بازی یه crash of the titan موقعی که میزنم لود گیم میگه لطفا صبر کنید بعدش خاموش میشه با نیو گیمم همین مشکلو دارماین یکی از بازی ها بود توی بازی یه megaman x is back هم همین طوریه توی بکوگان و بن 10 هم همین طور فکر کنممشکلل از فریمورمه گفتم عوضش کنم یکی دیگه از دلیل های دانگریدم اینه که 6.60 تم های ctf نمیخوره بیشتر برای 6.35 یا 6.20 هستش میشه لینکو درست کنید؟ریکاوری هم اینجوری که گفتید کردم نشد که نشد

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
psp یه من go هستشتوی بازی یه crash of the titan موقعی که میزنم لود گیم میگه لطفا صبر کنید بعدش خاموش میشه با نیو گیمم همین مشکلو دارماین یکی از بازی ها بود توی بازی یه megaman x is back هم همین طوریه توی بکوگان و بن 10 هم همین طور فکر کنممشکلل از فریمورمه گفتم عوضش کنم یکی دیگه از دلیل های دانگریدم اینه که 6.60 تم های ctf نمیخوره بیشتر برای 6.35 یا 6.20 هستش میشه لینکو درست کنید؟ریکاوری هم اینجوری که گفتید کردم نشد که نشد

بیا عزیز این لینک رو الان تست کردم سالم هست:
OFW 6.20 PSPGO - Download - 4shared

• Like
Reactions: BehzaDG

Omid.m

کاربر سایت
Jul 13, 2019
4
سلام من یهpsp دارم که ارتقا داده شده به ۶.۶۰ هست و خواستم کپی خورش کنم مرحله آخر که با کپی خور داعم بشه پیغام میده که نشد و هر بازی میریزم داخلش یه علامت شکسته میاد و این پیغامو میده. this game cannot be started the data is corrupted لطفا کمکم کنین

Omid.m

کاربر سایت
Jul 13, 2019
4
الان فایل کپی خور تو رم تو psp اجرا میشه ولی بازیها فایل شکسته نشون میده.فایلهایی که دانلود کردم رو از حالت فشرده در میارم و به پوشه ی psp گیم انتقال میدم.ولی اصلا آیکون بازی هم نمیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر