آموزش آپدیت Emunand در Gateway 3DS

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
فریمور دستگاهم 4.3 هست گیت وی الترا 3.1.1 و 3.0.4 رو با روش شما تست و emunand رو باهاشون به 9.5 آپدیت کردم اما مرحله آخر که عرض کردید ممکنه بوت یکم طول بکشه واسه من صفحه سیاه میشه و هرچی صبر میکنم بوت نمیشه!

چه کنم مشکل از کجاست؟

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
فریمور دستگاهم 4.3 هست گیت وی الترا 3.1.1 و 3.0.4 رو با روش شما تست و emunand رو باهاشون به 9.5 آپدیت کردم اما مرحله آخر که عرض کردید ممکنه بوت یکم طول بکشه واسه من صفحه سیاه میشه و هرچی صبر میکنم بوت نمیشه!

چه کنم مشکل از کجاست؟

یک بار کلا فکتوری ریست کنید و رم رو فرمت کنید

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
یک بار کلا فکتوری ریست کنید و رم رو فرمت کنید

مرسی داداش، شما خودت Emunand رو به 9.5 آپدیت کردی؟

مموری های کارتریج های آبی و سفید بعلاوه ی SD کنسول رو فرمت و دوباره تست کردم همون آشه همون کاسه، منظورت ریست فکتوری کنسول هست؟

این ویدئو رو ببینید:

ویدئو آموزش آپدیت Emunand به 9.5 با گیت وی الترا 3.0.4

تو این ویدئو بوت گیت وی رو از توی اینترنت بروسر و با یک بوک مارک از گیت وی بالا میاره!

واسه همین فکر میکنم آپدیت به 9.5 با گیت وی 3.0.4 با روش این تاپیک فرق کنه، اما واسه من بروسر رو تا آپدیت نکنم باز نمیکنه.

ویرایش: ریست فکتوری هم کردم نشد.

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
مرسی داداش، شما خودت Emunand رو به 9.5 آپدیت کردی؟

مموری های کارتریج های آبی و سفید بعلاوه ی SD کنسول رو فرمت و دوباره تست کردم همون آشه همون کاسه، منظورت ریست فکتوری کنسول هست؟

این ویدئو رو ببینید:

ویدئو آموزش آپدیت Emunand به 9.5 با گیت وی الترا 3.0.4

تو این ویدئو بوت گیت وی رو از توی اینترنت بروسر و با یک بوک مارک از گیت وی بالا میاره!

واسه همین فکر میکنم آپدیت به 9.5 با گیت وی 3.0.4 با روش این تاپیک فرق کنه، اما واسه من بروسر رو تا آپدیت نکنم باز نمیکنه.

ویرایش: ریست فکتوری هم کردم نشد.
قبلش format sysnand میزنی ؟ البته بگم آپدیت جدید اومده برای 3ds که امونند رو غیر فعال کرده باید صبر کنی برای گیت وی آپدیت جدید بیاد

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
قبلش format sysnand میزنی ؟ البته بگم آپدیت جدید اومده برای 3ds که امونند رو غیر فعال کرده باید صبر کنی برای گیت وی آپدیت جدید بیاد
آره آموزشو چند مرتبه مو به مو انجام دادم.

اون فیلمی هم که از تو اینترنت بروسر بوت گیت وی رو بالا میاره مال ورژن های 4.6 الی 9.2 بود!

Emunand که بالا میاد اما بعد آپدیت نه.

این آپدیت جدید که Emunand رو غیرفعال میکنه رو کجا خوندی؟ منبعش رو میدی چک کنم؟

منظورت آپدیت 9.6.0.24 هستش؟ چون تو اطلاعات آپدیت خود سایت نینتندو راجع به این جور مسائل چیزی نمی نویسن چیزی پیدا نکردم، تو تاپیک اجنبی هام یه چیزیایی نوشته بودند.

من با گیت وی الترا 3.1.1 تلاش کردم Emunand رو آپدیت کنم اما بعد آپدیت بوت بالا نمیاد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر