آموزش آنلاین بازی کردن Rust Experimental به همراه سرور ایرانی

2rf3v702o62g2k0bgtud.jpg

با سلام خدمت شما

با آموزش نحوه بازی کردن آنلاین Rust Experimental همراه شما هستم.

اولین قدم دانلود نسخه 98 کرکی این بازی است که میتوانید از لینک زیرو نسخه هماهنگ با ویندوز شما رو دانلود کنید : دانلود بازی Rust هماهنگ با گیم سرور گیمیکس | گیمیکس

بعد از دانلود بازی و خارج کردن از حالت فشرده وارد اکانت استیم خود شوید ، در صورتی که اکانت استیم ندارید برنامه استیم را از لینک : دانلود Steam 2015 - نرم افزار استیم برای اجرای بازی های Valve
دانلود کنید و اکانت خود را بسازید.

بعد از اینکه وارد اکانت استیم خود شدید از طریق پوشه بازی وارد بازی شوید ( برنامه RustClient را اجرا کنید ).

بعد از ورود به ناحیه بازی کلید F1 را زده تا کنسول بازی برای شما باز شود و CMD آی پی زیر را در آن وارد کنید

client.connect 10.30.135.226:28015

بعد از آن منتظر شوید تا به صورت کامل فایل های بازی Load شوند . توجه برای اولین بار این عملیات ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا وارد سرور شوید.
بعد از ورود به سرور کنسول دوباره به روی شما باز میشود که با زدن دوباره کلید F1 کنسول را ببندید و هر دکمه ای فشار دهید تا از خواب بیدار شوید.
و به بازی راست خوش امدید !
در صورتی که سئوالی داشتید در همینجا طرح کنید
امیدوارم لذت ببرید.

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
تو هنو از نخ این ترافیک مصرفی در نیومدی؟ :D

مهمه خو ! ما دسمون تو جیب خودمونه 5 تومنم 5 تومنه :v
بعدم گیم های اینجوری معمولا مصرفشون زیاده trove مثلا الان دارم میزنم توی جاهای شلوغ 280 کیلوبایت میگیره در هر ثانیه!!

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
283
مهمه خو ! ما دسمون تو جیب خودمونه 5 تومنم 5 تومنه :v
بعدم گیم های اینجوری معمولا مصرفشون زیاده trove مثلا الان دارم میزنم توی جاهای شلوغ 280 کیلوبایت میگیره در هر ثانیه!!
سلام

من تست کردم چهار ساعت پلی بدون وقفه دیگه جای شلوغ اینا نداره 180 مگ مصرف کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر