Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
لطفآ هر اتفاقی می افته شور حسینی دوستان رو نگیره. یه ثانیه زحمت بکشین توی گوگل سرچ کنین vgchartz reliable و نتیجه ها رو ببینین. البته بعید نیست کل اینترنت رو متهم به PS3 Fan بودن بکنین ...
تعدادی از نتایج جستجو توی همون صفحه اول :
http://www.wired.com/gamelife/2008/06/why-we-dont-ref/
http://www.examiner.com/xbox-360-in-national/why-vgchartz-isn-t-considered-reliable
http://www.gamasutra.com/php-bin/news_index.php?story=18919
اینجا رو هم بخونین. انقدر از VGChartz انتقاد میشه که سازنده تاپیک توی پست اولش گفته چرا هرجا میریم دارن از این سایت بد میگن.
کلآ یه کم بگردین و نظرات ملت رو هم بخونین , اکثرآ میگن VGChartz آمارش دقیق نیست و خیلی وقتا تخمینی و حدسی هست. ولی چون راحت و در دسترسه , بعضی وقتا میشه بهش مراجعه کرد.
اگه موارد بالا هم مورد قبول نیست , حرف خود VGChartz رو دیگه میشه قبول کرد :
Woah, chill out David, it's not like we are charging $100,000s for our data like yourselves or that VGChartz is even competing with NPD! We are a "fan" site that attempts to track some reasonably accurate numbers to give readers an overview of how games and hardware are performing, not a professional tracking firm.
I have said many times that our figures are of a reasonable accuracy and if you want official figures then pay for and use NPD.
خیلی شفاف و روشن داره میگه دیوید جون (دیوید رایلی یکی از مدیران NPD که بهشون e-mail زده و گفته چرا آمارتون دقیق نیست) ما از ملت پولی دریافت نمیکنیم که بهشون آمار فوق العاده دقیق بدیم. ما یک FAN SITE هستیم که سعی می کنیم آمار منطقی و دقیقی به خواننده هامون بدیم و یک سایت آمارگیری حرفه ای نیستیم. اگه دوست دارین آمار دقیق تر بدست بیارین , میتونین هزینه کنین و برین سراغ NPD .

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
لطفآ هر اتفاقی می افته شور حسینی دوستان رو نگیره. یه ثانیه زحمت بکشین توی گوگل سرچ کنین vgchartz reliable و نتیجه ها رو ببینین. البته بعید نیست کل اینترنت رو متهم به PS3 Fan بودن بکنین ...
تعدادی از نتایج جستجو توی همون صفحه اول :
http://www.wired.com/gamelife/2008/06/why-we-dont-ref/
http://www.examiner.com/xbox-360-in-national/why-vgchartz-isn-t-considered-reliable
http://www.gamasutra.com/php-bin/news_index.php?story=18919
اینجا رو هم بخونین. انقدر از VGChartz انتقاد میشه که سازنده تاپیک توی پست اولش گفته چرا هرجا میریم دارن از این سایت بد میگن.
کلآ یه کم بگردین و نظرات ملت رو هم بخونین , اکثرآ میگن VGChartz آمارش دقیق نیست و خیلی وقتا تخمینی و حدسی هست. ولی چون راحت و در دسترسه , بعضی وقتا میشه بهش مراجعه کرد.
اگه موارد بالا هم مورد قبول نیست , حرف خود VGChartz رو دیگه میشه قبول کرد :
Woah, chill out David, it's not like we are charging $100,000s for our data like yourselves or that VGChartz is even competing with NPD! We are a "fan" site that attempts to track some reasonably accurate numbers to give readers an overview of how games and hardware are performing, not a professional tracking firm.
I have said many times that our figures are of a reasonable accuracy and if you want official figures then pay for and use NPD.
خیلی شفاف و روشن داره میگه دیوید جون (دیوید رایلی یکی از مدیران NPD که بهشون e-mail زده و گفته چرا آمارتون دقیق نیست) ما از ملت پولی دریافت نمیکنیم که بهشون آمار فوق العاده دقیق بدیم. ما یک FAN SITE هستیم که سعی می کنیم آمار منطقی و دقیقی به خواننده هامون بدیم و یک سایت آمارگیری حرفه ای نیستیم. اگه دوست دارین آمار دقیق تر بدست بیارین , میتونین هزینه کنین و برین سراغ NPD .

شما فقط بگو الان ps3 (مدتهاست:))) اختلافش با 360 کمتر از 3 میلیونه یا بیشتر؟ برای شفاف سازی بهتره از همینجا شروع کنید

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
شما فقط بگو الان ps3 (مدتهاست:))) اختلافش با 360 کمتر از 3 میلیونه یا بیشتر؟ برای شفاف سازی بهتره از همینجا شروع کنید
من اصولآ برام مهم نیست فلان کنسول 3 میلیون بیشتر فروخته باشه یا 300 میلیون. همون طور که از DreamCast بیشترین لذت رو بردم ولی فروشش جلوی PS3,360 خنده داره. فقط دارم میگم VGChartz آمارش دقیق نیست و با منبع و مدرک هم قضیه به راحتی اثبات شده.

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
من اصولآ برام مهم نیست فلان کنسول 3 میلیون بیشتر فروخته باشه یا 300 میلیون. همون طور که از DreamCast بیشترین لذت رو بردم ولی فروشش جلوی PS3,360 خنده داره. فقط دارم میگم VGChartz آمارش دقیق نیست و با منبع و مدرک هم قضیه به راحتی اثبات شده.

اگه برای شما مهم نیست برای خیلیا این قسمت مهمه که بدونن فلان کنسول چقد فروخته و توقع دارن وقتی به اینجا سر میزنن آمار فضایی و غیر منطقی نبینن. اونم از ناظم انجمن نه یه کاربر ساده.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
حالا خوبه دوستان صفحه های قبل گزارش های مالی دو شرکت رو گزاشته بودن باتشکر از 2 محمد عزیز دیگه نخواست برم بگردم فقط رفتم منبع رو قبلش چک کردم که تاریخش درست باشه .

اگه برای شما مهم نیست برای خیلیا این قسمت مهمه که بدونن فلان کنسول چقد فروخته و توقع دارن وقتی به اینجا سر میزنن آمار فضایی و غیر منطقی نبینن. اونم از ناظم انجمن نه یه کاربر ساده.

من داشتم رد میشدم ترکیدم ار خنده .=))=))=))

وقتی سونی و ماکروسافت میان میزان فروش خودشون رو اعلام میکنن دروغ میگن .:|

این آمار مال 3 ماه پیشه نکنه سونی پس رفت داشته و ماکروسافت 2 تای پریده وقتی خودش داره آمار دقیق رو میده مال 3 ماه پیش هم هستش حالا آمار دقیق شما رو هم پایینش میزارم دوستان خودشون نظر بدن .

توقع دارن وقتی به اینجا سر میزنن آمار فضایی و غیر منطقی نبینن.

شما از کی مشخص میکنید یه آماری فضای هستش وقتی که شما حتی گزارش مالی خود دو شرکت رو قبول نداری و به یه سایت که اصلا مشخص نیست از کجا آمار میزاره .=))

منطقی بودن آمار رو آماری که دو شرکت اعلام میکنن همیشه مردم میدونن نه یه سایت که چون شما خوشت میاد;)

PS3 Worldwide Unit Sales (Unit:Million)

FY 2010 38.1

منبع

Xbox 360 Worldwide Hardware Unit Sales (Unit:Million)

LTD 2010 Sales 41.7

منبع

-------------------------------------------------------

اینم منبع مورد اعتماد شما که برای تعییدش گزارش مالی دو شرکت هم میبری زیر سوال .

worldwide_totals.php

منبع

شما زیاد به خودت هم فشار نیار مگه چیزی بهت میرسه گزارش مالی سال بعد هم میاد مشخص میکنه در بازه زمانی این 3 ماه سونی پس رفت داشته و نزدیک 700هزار دستگاهش یی هو ناپدید شده و ماکروسافت 1.7 هزار دستگاه رشد داشته . چه آمار دقیقی .

مال Wii 73.97 هم جالبه نینتندو هم یه 100 دستگاه پس رفت داشته اما اگه حتی بخوایم حدودی هم حساب کنیم شما فقط کافیه اختلاف ها رو حساب کنید .

جالبیش هم همینه اگه بگیم آمارش 2010 هم باشه با گزارش مالی 3 شرکت نمیخونه نه تنها بلکه اختلاف دقت آماریش فقط برای Wii تا حدودی درست شاید باشه اما بقیه نه اما آیا میشه مال wii انقدر نزدیک باشه مال دو کنسول دیگه حتی با گزارش مالی شرکت نخونه .

یه چیز جالب دیگه دوستان گزارش مالی ماکروسافت رو از این آمار به قول دوستمون دقیق کم کنن بعد برن گزارش های شرکت های دیگه رو نگاه کنن بعد اون میزانی که کم دارن رو از این آمار دقیق360 دوستمون کم کنن بهشون بدن ببین با گزارش مالی شرکت ها برابر میشه یا نه واقعا یکی میشه همین الان حساب کردم .

دوستان مگه تو این دو ماه آگوست و سپتامبر فروش x360 تو آمریکا اول نبوده؟؟؟و البته در کل فروش دنیا هم بیشتر بوده....پس اختلاف بیشتر از آماری که شما ماه june رو گذاشتید میشه دیگه............ .یعنی بیش از 3 میلیون.

هممون میدونیم که با عرضه اسلیم فروش x360 بیشتر شده تو این دو ماه......یعنی اینم کسی قبول نداره..؟؟؟ یعنی حیفه حتی تو این دو ماهم x360 بیشتر فروش کنه...... .؟:d

لطفا مثل بقیه دوستان با منبع صحبت کنید فروش کلی فقط مال آمریکا نیست که مال بقیه هم هستش فروش 360 در آمریکا بیشتر بوده اما بازار ژاپن سونی خیلی با 360 اختلاف داره که حتی فروش کم آمریکاش رو هم جبران میکنه تا حدودی تا اون جا که از آماری که دوستان قرار میدن مشخصه حوصله ندارم لیست کنم دیگه .

این که بازم360 از ps3 بیشتر فروخته یا نه به گزارش مالی بعدی شرکت ها بر میگرده که اون مناطقی که ازشون آمار دقیقی نیست چقدر کدوم بیشتر فروخته ومشخص شه هر کدوم در هر Q چقدر فروخته .

آخرین ویرایش:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
من با این بحث کاری ندارم ولی یکی لطف کنه صحت این جمله رو تایید کنه. اگه واقعا اینجوری باشه خیلی خیلی بازار بزرگی داریم:
۳۶۰ کپي خور شده.توی همین ایران من فکر می کنم حدود ۱.۵ میلیون XBOX360 فروخته شده.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
دوستان مگه تو این دو ماه آگوست و سپتامبر فروش x360 تو آمریکا اول نبوده؟؟؟و البته در کل فروش دنیا هم بیشتر بوده....پس اختلاف بیشتر از آماری که شما ماه june رو گذاشتید میشه دیگه............ .یعنی بیش از 3 میلیون.

هممون میدونیم که با عرضه اسلیم فروش x360 بیشتر شده تو این دو ماه......یعنی اینم کسی قبول نداره..؟؟؟ یعنی حیفه حتی تو این دو ماهم x360 بیشتر فروش کنه...... .؟:d

لطفا مثل بقیه دوستان با منبع صحبت کنید فروش کلی فقط مال آمریکا نیست که مال بقیه هم هستش فروش 360 در آمریکا بیشتر بوده اما بازار ژاپن سونی خیلی با 360 اختلاف داره که حتی فروش کم آمریکاش رو هم جبران میکنه تا حدودی تا اون جا که از آماری که دوستان قرار میدن مشخصه حوصله ندارم لیست کنم دیگه .

این که بازم از PS3 بیشتر فروخته یا نه به گزارش مالی بعدی شرکت ها بر میگرده که اون مناطقی که ازشون آمار دقیقی نیست چقدر کدوم بیشتر فروخته ومشخص شه هر کدوم در هر Q چقدر فروخته .

اینجا چرا همه پستاشون تهاجمیه؟؟؟قصد دعوا که نداریم........ .

در مورد امار فروش اگر فروش دو ماه ps3 و x360 رو در worldwide مقایشه کنید(یعنی اروپا+امریکا+ژاپن) متوجه میشید که x360 تقریبا با فاصله اندکی جلو افتاده(اگه اشتباه نکرده باشم)...... .پس در نتیجه اینکه بعضی ها هی هی میگن این فاصله داره کمتر میشه کمتر میشه خیلی با عقل جور درنمیاد ........

البته واسه من فرقی نداره اصلا x360 کل فروشش "صفر" بشه...ولی بعضی دوستان آنچنان پستاشون بوی طرفداری میده که باعث میشه آدم نتونه درست وحسابی نه از آمار استفاده کنه و نه تو این تاپیک بحث کنه...... .

آخرین ویرایش:

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
الآن گارانتی تعویض یعنی پشمک دیگه ؟! اون گارانتی تعویض رو مایکروسافت گذاشته که اگه دستگاه از کار افتاد برات تعویض کنن و تعویضی ها جزء فروش حساب نمیشن !

کنسول هایی که تعویض می شوند از آسمون میان!!!
بالاخره شیپ می شوند دیګه.تا اونجایی که من می دونم این جور کنسول ها جزو آمار شیپ قرار می ګیرند.(شایدم اشتباه کنم)
البته در واقع مقدار زیادی از اون ها دوباره تعمیر می شوند.
در کل من بیشتر کپی خور بودن کنسول ملاکم بود و فروش اون توی جهان سوم.خرابی زیاد کنسول زیاد توی آمار فروش تاثیر نمی زاره.
شاید بیشترین تاثیرش توی ایران باشه.حالا شما اون تیکه رو زیاد بهش توجه نکن!!
من با این بحث کاری ندارم ولی یکی لطف کنه صحت این جمله رو تایید کنه. اگه واقعا اینجوری باشه خیلی خیلی بازار بزرگی داریم:
شما برو توی بازار ببین چقدر ۳۶۰ هر روز فروخته می شود!!
توی همین سایت خیلی ها چند کنسول دارند!!
الان ۳۶۰ حدود ۵ ساله که عرضه شده اګه توی هر سال حدود ۳۰۰ هزار تا دستګاه فروخته باشه می شه حدود ۱.۵ میلیون!!
به هر حال فروش ۳۶۰ توی ایران خیلی بالاست.به نظرم کمه کم ۱ میلیون دستګاه رو فروخته!!(سالی ۲۰۰هزار دستګاه)
پ.ن :این بحثی نیست که بخواد تاپیک رو منحرف کنه من نمی تونم ثابت کنم اما شما اګه یه سری به بازار بزنی متوجه می شی فروشش توی ایران خیلی بالاست!!
فکر کنم حدود ۴ سال پیش بود که توی یه جایی خوندم ps2 حدود ۲.۵ میلیون توی ایران حدودا فروش داشته!!(فکر کنم توی یه مجله خوندم)

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بالاخره شیپ می شوند دیګه.تا اونجایی که من می دونم این جور کنسول ها جزو آمار شیپ قرار می ګیرند.(شایدم اشتباه کنم)
در کل من بیشتر کپی خور بودن کنسول ملاکم بود و فروش اون توی جهان سوم.خرابی زیاد کنسول زیاد توی آمار فروش تاثیر نمی زاره.

الان ۳۶۰ حدود ۵ ساله که عرضه شده اګه توی هر سال حدود ۳۰۰ هزار تا دستګاه فروخته باشه می شه حدود ۱.۵ میلیون!!
به هر حال فروش ۳۶۰ توی ایران خیلی بالاست.به نظرم کمه کم ۱ میلیون دستګاه رو فروخته!!(سالی ۲۰۰هزار دستګاه)
پ.ن :این بحثی نیست که بخواد تاپیک رو منحرف کنه من نمی تونم ثابت کنم اما شما اګه یه سری به بازار بزنی متوجه می شی فروشش توی ایران خیلی بالاست!!
فکر کنم حدود ۴ سال پیش بود که توی یه جایی خوندم ps2 حدود ۲.۵ میلیون توی ایران حدودا فروش داشته!!(فکر کنم توی یه مجله خوندم)
نخیر قرار نمیگیرند!من یکجا مصاحبه مور رو اون قدیم ندیما خونده بودم میگفت اگه امار کنسولهای تعویضیمون رو
به اینا اضافه میکردیم نینتندو رو پشت سر میزاشتیم:D(برای 2 سال پیش بود،دوره لانچ و فالکون و پیتر مور(یعنی عهد بوق):d)
البته بازار کشور های جهان سوم و کپی خور هم هست ولی نه اونقدرا،
من توی یک سایت که تو کار هک و اینجور چیزا بودن و بیشترین جامعه اماری رو دیدم نزدیک 2-3 هزار عضو فعال داشت که نزدیک 2000 تاییشون هم یک کنسول اورجینال داشتن هم یک نوع هک شده(از اونا که ارکیدم اجرا میکنه)
یعنی هر شخص دو تا کنسول ولی ایها هم اونقدرا زیاد نیستند نهایت 1 میلیون خونه و لونه پرش...
میشه به فروش بازیها نگاه انداخت که چجوری فروش میکنن اگه همه کپی میکردند که بازیها اونقدرا نمیفروخت...
در ضمن جامعهی دست دوم باز هم این وسط هستند که همش میخرند میفروشند(هم کنسول هم بازی)
یکیشون خودم.مثلا 3 تا PS و 5 تا xbox خراب کردم و فروختم و بن کردم و ... -اینجوری هم امار بالا میره...(ولی نه اونقدر که لحاظ بشه)

• Like
Reactions: Bayonetta

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اینجا چرا همه پستاشون تهاجمیه؟؟؟قصد دعوا که نداریم........ .

منم قصد توهین نداشتم به شما فقط گفتم وقتی میخواین مثال بزنین با منبع باشه که اگه من یا هر کس دیگه ای اشتباه میکردیم قبول کنیم حرف شما رو نه این که بخوام به شما توهین کنم .:);)

• Like
Reactions: HalfLife G

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

شما گفتی تعویضی ها جزء شیپ شده حساب میشن که بنده به شما گفتم خیر ! تعویضی ها جزء فروش حساب نمیشن ! دیگه انقدر هم بازار دنیا رو الکی حساب نکنید که مایکروسافت بیاد کنسول تعویضی رو جزء آمار فروش حساب کنه.

گرچه مطمئنم ! اما من اینجا از نمایندگی مایکروسافت امروز حتما در این مورد سوال می کنم

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,103

به قول خودتون با منبع صحبت کنید! منم پس میگم تو ایران 300 هزارتا 360 بیشتر فروخته نشده:) میتونید خلافش رو ثابت کنید!

فروش بالای بازیهای 360 هم این موضوع رو کاملا رد میکنه. اگه به قول شما کنسولهای اوریجینال 360 از PS3 کمتر باشه، پس چجوری فروش بازیهاش بیشتره؟!

• Like
Reactions: Bayonetta

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
به قول خودتون با منبع صحبت کنید! منم پس میگم تو ایران 300 هزارتا 360 بیشتر فروخته نشده:) میتونید خلافش رو ثابت کنید!

فروش بالای بازیهای 360 هم این موضوع رو کاملا رد میکنه. اگه به قول شما کنسولهای اوریجینال 360 از PS3 کمتر باشه، پس چجوری فروش بازیهاش بیشتره؟!

منبع فقط در صورتی که به نفع ایشون باشه ظاهرا معتبره !
والا من تا اونجایی که نگاه کردم 95% پست های ایشون در جهت سونی و قبول نداشتن و کوبیدن آمار های مایکروسافت هست !

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470

فروش بازی هاش بیشتر نیست!!!
این برای قبلا بود!!!
الان فروشش نرم افزار روی ps3 تقریبا با 360 برابر هست!!!
من این رو چند باز ګفتم.شما اګهه توی همین تاپیک هم بګردی می تونی پست من رو فکر کنم حدود ۷۰ صفحه قبل پیدا کنی!!!
توی اون ګزارش مالی فروش نرم افزار سونی از ماکرو بیشتر بود!!
البته توی سه ماه ګذشته من چیزی پیدا نکردم!!!
منبع فقط در صورتی که به نفع ایشون باشه ظاهرا معتبره !
والا من تا اونجایی که نگاه کردم 95% پست های ایشون در جهت سونی و قبول نداشتن و کوبیدن آمار های مایکروسافت هست !
البته دوست عزیز من من از همون صفحه های اول تاپیک تا همین الان توی همین تاپیک خبر می ذاشتم!!!
می تونی توی همون صفحه های اول هم پست من رو مبنی بر بدقیق نبودن vgchartz ببینی!!
من که خیلی مایلم شما برید همون هیلو رو بازی کنید و بګذارید این تاپیک رو کسایی که توی این ضمینه هم اطلاعات دارند و هم علاقه بچرخونند!!!

نخیر قرار نمیگیرند!من یکجا مصاحبه مور رو اون قدیم ندیما خونده بودم میگفت اگه امار کنسولهای تعویضیمون رو
به اینا اضافه میکردیم نینتندو رو پشت سر میزاشتیم:D(برای 2 سال پیش بود،دوره لانچ و فالکون و پیتر مور(یعنی عهد بوق):d)
البته بازار کشور های جهان سوم و کپی خور هم هست ولی نه اونقدرا،
من توی یک سایت که تو کار هک و اینجور چیزا بودن و بیشترین جامعه اماری رو دیدم نزدیک 2-3 هزار عضو فعال داشت که نزدیک 2000 تاییشون هم یک کنسول اورجینال داشتن هم یک نوع هک شده(از اونا که ارکیدم اجرا میکنه)
یعنی هر شخص دو تا کنسول ولی ایها هم اونقدرا زیاد نیستند نهایت 1 میلیون خونه و لونه پرش...
میشه به فروش بازیها نگاه انداخت که چجوری فروش میکنن اگه همه کپی میکردند که بازیها اونقدرا نمیفروخت...
در ضمن جامعهی دست دوم باز هم این وسط هستند که همش میخرند میفروشند(هم کنسول هم بازی)
یکیشون خودم.مثلا 3 تا PS و 5 تا xbox خراب کردم و فروختم و بن کردم و ... -اینجوری هم امار بالا میره...(ولی نه اونقدر که لحاظ بشه)

شما اګه پست من رو ببینی متوجه می شی که من در جواب چه کسی این حرف رو زدم!!!
ایشون حرف از فاصله واقعی زد.من هم ګفتم اګه به فاصله واقعی هست این فاصله باید هم کمتر باشه!!!
مثلا به جای 3.6 می شه ۳ میلیون!!!
منظورم این نیست که مثلا ۵ میلیون کنسول این وسط جا به جا بشه!!!

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
شما اګه پست من رو ببینی متوجه می شی که من در جواب چه کسی این حرف رو زدم!!!
ایشون حرف از فاصله واقعی زد.من هم ګفتم اګه به فاصله واقعی هست این فاصله باید هم کمتر باشه!!!
منظورم این نیست که مثلا ۵ میلیون کنسول این وسط جا به جا بشه!!!
وا... ما به یه قسمتش جواب دادیم و شم باز ارپیجیتون رو در حالت اماده باش قرار دادی...
نمیدونم چرا فکر میکنی از vchartz هم علمت به امار بیشتره،خو هرکسی امار رو دنبال میکنه و میتونه روشون حدسیات بزنه ولی قرار نشد که پکتر بشیم و تو اون وادی سیر کنیم..........

برای همه چیز و از همه کس منبع میخوای ولی خودت برای خودت توصیفات داری...

پ.ن:شرمنده ها ولی .... هیچی حال و حوصله Fire نداریم بزار در حالت اماده باش بمونه اون سلاح کشتار جمعیتون...

---------------
در مورد حرفهای مسخرت هم که جوابی نمیگیری از قبیل 1 میلیون 360 تو ایران:)) بیخیال اگه MS میدونست تو ایران 1 میلیون فروش میکنه بازیهای اورجینالش رو زیر قیمت میداد عوض اینکه به بازار مسخره ژاپن نفوذ کنه:D

360 هم از اواخر سال 2005 یا اول 2006 که تویژاپن لانچش شروع شد کم فروخت اون فروش های تقریبا بالاش توی 2 سال به Dشما اګه پست من رو ببینی متوجه می شی که من در جواب چه کسی این حرف رو زدم!!!
منظورم این نیست که مثلا ۵ میلیون کنسول این وسط جا به جا بشه!!BD و L O و اون یه مدت L R برمیگشت و گرنه امسال 150 تا فروخته سال به سال هم کمتر میشهنه اینکه از روی هوا بگی سالی 300 هزارتا فروخته...
PS هم واضع فوق العاده ای نداره فعلا .نزدیک 5 میلیون بعد از 4 سال فروخته(با وجود سابقه و ژاپنی پرستی(بت پرستی )و غیره)ولی همونش هم غنیمتیه.

شما هم هرسری میای میگی داره به امار سالانه wii نزدیک میشه،باید بگم از این خبرا نیست به امار امسال فروش wii که بیش 100 میلیون توی دنیا فروخته و کم کم داره رو به زوال میره نزدیک میشه نه امار اون Wii که توی 4 سال دست کم فکر کنم 10 میلیون و بیشتر توی بازار این کشور فروش داده،پس پز دادن نداره!!!!!!!!!!!!!!(اینقدر تو بوق نکن)

بهتره به حرفهای کیانوش کنی توی مجله پارسال بازی رایانه مراجعه کنی!!!(حرف های ایرانی فهمی زده،هرچند باز شما در حالت اماده باشی)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dreadlord

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر