Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,596
نام
alireza
گزارش مالی مایکروسافت:

View attachment 266074

گیمینگ:

View attachment 266075

اطلاعات کامل:

اقای نادلا: اکس باکس ۹ماه در منطقه ی امریکای شمالی مارکت لیدر کنسولهای نسل بعدی بوده....۴میلیون نفر فورتنایت رو از طریق xcloud بازی کردن که ۱ میلیون نفر از اونها تازه وارد اکوسیستم شدن

Screenshot_20220727-102229_Twitter.jpg

Screenshot_20220727-102148_Twitter.jpg

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
1659086204430.png
1659085629916.png

طبق آمار ارائه شده تو گزارش مالی جدید سونی، با 2.74 میلیون دستگاه فروش تو سه ماهه آوریل - ژوئن 2022، فروش کلی پلی استیشن 5 به 21.7 میلیون نسخه رسیده
6.4 میلیون بازی فرست پارتی تو این بازه فروش رفته
و نسبت فروش دیجیتالی به فیزیکی 79% بوده
47.3 میلیون مشترک PS+ و 102 میلیون کاربر فعال ماهانه
درآمد دریافتی تو این بازه به نسبت سال پیش 3 درصد افت داشته
سود دریافتی تو این بازه به نسبت سال پیش 37% افت داشته

منبع: SIE Business Data & Sales | Sony Interactive Entertainment Inc.

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
View attachment 266351
View attachment 266349

طبق آمار ارائه شده تو گزارش مالی جدید سونی، با 2.74 میلیون دستگاه فروش تو سه ماهه آوریل - ژوئن 2022، فروش کلی پلی استیشن 5 به 21.7 میلیون نسخه رسیده
6.4 میلیون بازی فرست پارتی تو این بازه فروش رفته
و نسبت فروش دیجیتالی به فیزیکی 79% بوده
47.3 میلیون مشترک PS+ و 102 میلیون کاربر فعال ماهانه
درآمد دریافتی تو این بازه به نسبت سال پیش 3 درصد افت داشته
سود دریافتی تو این بازه به نسبت سال پیش 37% افت داشته

منبع: SIE Business Data & Sales | Sony Interactive Entertainment Inc.
فروش نرم افزار نسبت به کوارتر مشابه پارسال ۲۶ درصد کاهش داشته. جالبه که با وجود عرضه دو بازی پرطرفدار AAA فرست پارتی، همچین آماری به دست اومده.

richard92

کاربر سایت
Mar 7, 2010
508
فروش نرم افزار نسبت به کوارتر مشابه پارسال ۲۶ درصد کاهش داشته. جالبه که با وجود عرضه دو بازی پرطرفدار AAA فرست پارتی، همچین آماری به دست اومده.
PS4 and PS5 full game software sales totaled 47.1 million units during the first quarter – down from 63.6 million units sold
in the same period last year
البته این %27 افت فروش نرم افزار نصبت به زمان مشابه پارسال با توجه به عرضه دو بازی واقعا خوب
Horizon Forbidden West و Grand Tourismo 7 ( گفتم واقعا خوب چون خودم بازی کردم ) ب قول بزرگان قابل تعمق هست 🤔 البته سیستم های اشتراکی مثل Game Pass هم کم تاثیر نیست و هزینه $70 هر بازی و نکته مهمش این هست این دو بازی PlayStation AAA کراس جن بودن بس دلیلی برای این افت فروش نیست و نکته بعدی مهم هم اینکه چند عنوان از بهترینهای PlayStation هم طی این یکسال برای PC رلیز شده که میتونسته اثرگذار بوده باشه تو این کوارتر مشابه، البته بخش Xbox هم همینطور که اعلام شد افت فروش داشته تو کوارتر مشابه ولی حقیقتش این هست مخصوصا امثال میلادی 2022 که ۷ ماه ازش میگذره و ۵ ماه باقی مانده تقریبا از نظر فرست پارتی و AAA برهوت کامل هست...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
PS4 and PS5 full game software sales totaled 47.1 million units during the first quarter – down from 63.6 million units sold
in the same period last year
البته این %27 افت فروش نرم افزار نصبت به زمان مشابه پارسال با توجه به عرضه دو بازی واقعا خوب
Horizon Forbidden West و Grand Tourismo 7 ( گفتم واقعا خوب چون خودم بازی کردم ) ب قول بزرگان قابل تعمق هست 🤔 البته سیستم های اشتراکی مثل Game Pass هم کم تاثیر نیست و هزینه $70 هر بازی و نکته مهمش این هست این دو بازی PlayStation AAA کراس جن بودن بس دلیلی برای این افت فروش نیست و نکته بعدی مهم هم اینکه چند عنوان از بهترینهای PlayStation هم طی این یکسال برای PC رلیز شده که میتونسته اثرگذار بوده باشه تو این کوارتر مشابه، البته بخش Xbox هم همینطور که اعلام شد افت فروش داشته تو کوارتر مشابه ولی حقیقتش این هست مخصوصا امثال میلادی 2022 که ۷ ماه ازش میگذره و ۵ ماه باقی مانده تقریبا از نظر فرست پارتی و AAA برهوت کامل هست...

وااات؟ :D

تنها عاملی که باعث شده جفت سونی و مایکروسافت افت فروش داشته باشن عدم عرضه هیچ بازی بزرگی (مخصوصا از طرف تردپارتی ها) تو این بازه سه ماهه است.
همین :D

چیزایی که داری میگی خیلی کلی ـه.

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,596
نام
alireza
اینکه گفته تعداد فروش خیلی بیشتره ینی چی؟
ینی خیلیا خریدن و واردنش نشدن ؟!!

نمیدونم چرا اون جمله رو اخرش گفته....چون مایکروسافت هیچ امار رسمی از فروش رو نمیده...فثط همین ۱ میلیون رو میشه رسمی در نظر گرفت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر