EA SPORTS FC 25

• Thread starter Thread starter Romell
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سازنده
EA Vancouver
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2024-07-19 023255.png

کمپانی Electronic Arts بازی EA Sports FC 25 را به صورت رسمی معرفی کرد.

Screenshot 2024-07-19 020825.png

راه ها و روش های بیشتری که باعث برنده شدن باشگاه شما می‌شود.

با دوستان خود در مُد های مورد علاقه خود با مد جدیدی به نام راش به صورت بازی 5v5 متحد شوید و باشگاه خود را تا پیروزی نهایی مدیریت کنید؛ زیرا FC IQ کنترل تاکتیکی بیشتری را نسبت به قبل ارائه می‌کند.

Screenshot 2024-07-19 030855.png

Screenshot 2024-07-19 015914.png

ویژگی FC IQ

بازنگری پایه های تاکتیکی در سراسر بازی، کنترل استراتژیک بیشتر و حرکت جمعی واقعی تر را در سطح تیم ارائه می دهد، در حالی که یک مدل هوش مصنوعی جدید، با داده های دنیای واقعی، بر تاکتیک
های بازیکنان از طریق نقش های کاملا جدید بازیکن تاثیر می گذارد.

Screenshot 2024-07-19 024037.png

Rush

در راش 5 در مقابل 5 یک تیم شوید؛ روشی جدید برای بازی در فوتبال التیمت تیم، باشگاه ها، کیک‌آف و Manager Career با گیم پلی ای سریع در زمینی کوچک. تجربه جدید «راش 5 در مقابل 5» که در همه مُد های اصلی در EA SPORTS FC 25 ادغام شده و راهی جدید برای بازی و برنده شدن با هم ارائه می‌کند. با تیم‌ های کوچک‌ تر برای ساختن، زمان بیشتر روی توپ، و ابزارهای ارتباطی جدید، راش شما را به بازی نزدیک‌ تر می‌کند. راش راه جدیدی برای ساخت و بازی در Football Ultimate Team ارائه می دهد. تیم رویایی 5 نفره خود را با دوستان خود بسازید و هر کدام آیتم بازیکن مورد علاقه خود را برای کنترل و رقابت برای پاداش در مسابقات 5 در 5 به ارمغان می آورند.

Screenshot 2024-07-19 041256.png

راش با ایجاد یک تجربه اجتماعی، صمیمی‌ تر و جذاب‌ تر در باشگاه‌ها، به شما این امکان را می‌دهد تا بازیکنان هوش مصنوعی را از تیم خود کنار بگذارید و با هم تیمی‌هایی که بیشتر به آن‌ ها اعتماد دارید، دنیا را بپذیرید. هر برد یک امتیاز پیروزی به کل باشگاه شما کمک می کند و رتبه فردی راش شما را بهبود می بخشد و شما را یک قدم به پاداش های فصلی هیجان انگیز نزدیک می کند.

Screenshot 2024-07-19 024623.png

Football Ultimate Team

آیتم بازیکن مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با دوستان خود در مسابقات راش 5 به 5 یک تیم شوید. با استفاده از آیتم های مدیر، سبک بازی خود را با کلیک یک دکمه تغییر دهید و هم افزایی کامل بین آیتم های بازیکن خود را بر اساس نقش های بازیکن خاص پیدا کنید.

Screenshot 2024-07-19 034425.png Screenshot 2024-07-19 040258.png

اصالت بی نظیر

EA SPORTS FC25 دارای بهترین بازیکنان از بزرگترین باشگاه‌ها و مسابقات در سراسر جهان است. با داده‌های بازی از لیگ‌های برتر جهان که نحوه حرکت، بازی و پیروزی بیش از 19000 بازیکن را در هر مسابقه نشان می‌دهد. این اصالت بی نظیر را در EA SPORTS FC 25 با واقعی ترین تجربه از بزرگترین رقابت ها، باشگاه ها و ستاره های فوتبال، با بیش از 19000 بازیکن در بیش از 700 تیم در بیش از 120 استادیوم و بیش از 30 لیگ، تجربه کنید.

Screenshot 2024-07-19 035013.png

باشگاه ها

بازی کنید، برنده شوید، و با دوستان به روش های بیشتری از همیشه پیشرفت کنید. با هم کلابی‌های خود در کلاب‌هاوس جدید خود ارتباط برقرار کنید و آواتارهای دوستان را هنگام ورود به مُد مشاهده کنید و با امکانات باشگاه خود را به لوج قُله سوق دهید و مهارت‌های خود را در Clubs Rush به نمایش بگذارید.

Screenshot 2024-07-19 035635.png

Manager & Player Career

با Live Start Points - بزرگترین خط داستانی دنیای واقعی را زنده کنید. داستان ICON های گذشته را با باشگاه های امروزی در Player Career بازنویسی کنید و با استفاده از یک باشگاه یا بازیکن از پنج لیگ برتر زنان، یک تجربه حرفه ای معتبر برای زنان را تجربه کنید.

اولین تریلر رونمایی از بازی EA Sports FC 25 به صورت رسمی به نمایش گذاشته شد و تریلر را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید.​

تصویر روی جلد EA Sports FC 25 Ultimate Edition را مشاهده می‌کنید.​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:
اکانتم برای امریکا
ریجن دیسک رو کجا نوشته؟
قبلا روی ps4 میزد مثلا ۱ یا ۲
روی دیسک ps5‌نمیزنه اصلا
پشت جعبه اگه شکلش تغییر نکرده باشه شکلایکونش یه کره زمینه روش 1/2/3 زده
2 اروپا و خاورمیانست
1 امریکا
3 آسیا شرقی

• Like
Reactions: mamad2010
بالاخره فهمیدم رو استیم چطور میشه گزارش های کشورهای دیگه رو اضافه کرد
باید برید داخل صفحه بازی تو استیم بعد رو دکمه manage بزنید و بعد روی properties کلیک کنید.تو صفحه تنظیمات همون گزینه اول که جنرال هست هر زبانی که خواستید انتخاب کنید بعد یه آپدیت حدود 1.5 گیگی انجام میده و بعد که برید داخل بازی میبینید تو قسمت گزارشگر زبان جدید اضافه شده.

من عربی دانلود کردم ولی اونطوری که فکر میکردم خوب و پرهیجان نبود.حالا برم اسپانیایی هم تست کنم ببینم اون چطوره :D
سلام
حاجی گزارشگرای دیگه رو تست کردی ؟

توی بازی چجوری تیم رو جلو و عقب کشید ؟
همون حالتهای park the bus و all out attack و.....
اون park the bus و اینا، الان تو بخش تاکتیک هست و از اونجا میتونی تاکتیک تیمت رو بزاری park the bus یا tiki taka و...
اما تو خود بازی با جهت های چهارگانه، سمت راست رو بزنی، میتونی حالت attacking یا defending رو انتخاب کنی.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Seyyedmasoud
آپدیت ورژن 1.000.005 عرضه شد
حجم نسخه PS5 حدود ۴۸۴ مگ

General, Audio, and Visual

Addressed the following issues:

• Sometimes button inputs were not being registered when performing actions in the front end.
  • Stability issue occasionally happening in all Online modes.
  • [PC Only] Controller compatibility issues when using Steam Input.
  • Steam Input now needs to be enabled before launching EA SPORTS FC 25 to have it work as intended.

Ultimate Team

Addressed the following issues:

• Stability issue when accessing Squad Battles.
  • Addressed instances of stability issues while in the Store.
  • Unintended UI elements sometimes displaying on the screen.
  • Adjusted the message that displays when confirming to start an Evolution.
  • [Switch Only] Addressed instances of stability issues when loading into Ultimate Team.
Career

Addressed the following issue:

• Addressed instances of stability issues within Manager Career.
Clubs

Addressed the following issue:

• [PS5/PS4/XBSX|S/XB1 Only] Players on the EA Play Play First Trial were unable to access the ‘My Club’ section of the Clubs menu.

• Like
Reactions: ehsas1
سلام
دوستان به نظرتون بعد از این آپدیت آخری دوباره دفاع سخت تر نشد ؟
به نظرم خیلی به ترکیبی که میچینی و رول بازیکن بستگی داره که چطور دفاع کنه.من هنوز درست دستم نیومده و دارم ترکیب و رول های مختلف تست میکنم وبی یهو میبینم بازیکن ول کرده اومده جلو میخواد بازیسازی کنه :D
باید رول های مختلف رو تست کنم هنوز.
من سویچ کردن بین بازیکنا مشکل دارم
اصلا تو دفاع اون بازیکنی که مد نظرمه رو انتخاب نمیکنه
رو کدوم گزینه باشه بهتره ؟
سعی کن با آنالوگ سوئیچ کنی نه با L1 ولی اگه با آنالوگ هم مشکل داری باید حساسیتش رو کم و زیاد کنی

پ.ن:گزارشگر آمریکای لاتین که میشه مکزیک رو تست کردم و به نظرم بهترین گزارشگر بازیه

با کلی بدبختی خودم رو رسوندم به پلی آف بعد میبینم که دیگه مثل قبل نیست که از 10 بازی 4 تا رو میبردی و بقیه رو میباختی میرفتی برای فینال چمپیون، حالا باید از 5 بازی 3 تاش رو ببری :|
قبلا یعنی با 40 درصد برد میشد رفت فینال ویکند ولی الان انگار باید حدود 60 درصد برد بیاری.

با کلی بدبختی خودم رو رسوندم به پلی آف بعد میبینم که دیگه مثل قبل نیست که از 10 بازی 4 تا رو میبردی و بقیه رو میباختی میرفتی برای فینال چمپیون، حالا باید از 5 بازی 3 تاش رو ببری :|
قبلا یعنی با 40 درصد برد میشد رفت فینال ویکند ولی الان انگار باید حدود 60 درصد برد بیاری.
حریفای راحتی میاره پلی اف, فک نکنم مشکلی داشته باشی

• Like
Reactions: hamid_barca
تا قبل آپدیت هفته پیش ما که کنترلمون کار نمیکرد
الان که کار میکنه اینترتمون قطع میشه از اسکواد بتل افلاین هم پرت میشم بیرون بالای 40 تا باخت داشتم سر این موضوع ،که حتی پولم گیرم نیومده
از وقتی این آواتار آقای همساده رو گذاشتم اتفاقات عجیب غریب زیادی قطاری برام پیش میاد
-------------------------
تو حالت world class هوش مصنوعی از وسط زمین با بازیکن نقره ای گل میزنه
همه چی بازی خوبه جز اینکه بازی وقتی بخواد ببرتت ابر و باد و مه و خورشید دست به دست هم میده تا ببازی
------------------------
@hamid_barca انتخاب اتومات بازیکنت به چه صورته ؟ ( منظورم l1 اینا نیست تو ستینگ ردیف اول ایین یه بخش داره اونجا زده

• Like
Reactions: hamid_barca

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or