Movie Center

تو ایران عقب‌مونده ما، طرف (استاد) میاد به دانشجویان رشته فیلم‌سازیش می‌گه بشینید کتاب بخونید؛ ادبیات داستانی دهه‌های هفدهم، هجدهم، نهم رو بخونید؛ شاهنامه فردوسی بخونید (اگه نخونید، چیزی از داستان‌سرایی حالیت نمیشه) بشینید فن بوطیقا (ارسطو) رو شخم بزنید؛ این‌ها شما رو فیلم‌نامه‌نویس می‌کنه.

از اونور؛ یک طرف (زوئی کرویتز) با دیدن دو یا سه تا فیلمِ Get Out، Don't Worry Darling و I Spit On Your Grave، میاد Blink Twice رو می‌سازه! :D 🦢

آخرین ویرایش:
یه فیلمی بود فکر کنم جکی جان بازی کرده بود. برای خودش ربات های اسباب بازی داشت. تانک و این چیزها... و با اونا با گروه مقابل مبارزه می‌کرد. البته سایز ربات ها کوچک بود و در حد همون اسباب بازی بودن. کسی اسمشو میدونه؟
هر چی گشتم پیداش نکردم
مطمئنی جکی چان بوده ؟
من تو بچگی همچین فیلمی رو یادم میاد محصول هنگ کنگ بوده یارو شبیه جکی چان بود و با ربات های کوچیک یک ربات سیاه بزرگ رو شکست میداد
اسم فیلم :

Mad Mission part 2:Aces Go Places​

یه فیلمی بود فکر کنم جکی جان بازی کرده بود. برای خودش ربات های اسباب بازی داشت. تانک و این چیزها... و با اونا با گروه مقابل مبارزه می‌کرد. البته سایز ربات ها کوچک بود و در حد همون اسباب بازی بودن. کسی اسمشو میدونه؟
هر چی گشتم پیداش نکردم
فکر کنم Chinese Zodiac باشه خیلی سال پیش توی خدمت دیدمش.

• Like
Reactions: homayoon k2
سیدنی سوئینی اگه این بوبزها رو نداشت چیکار میکرد واقعا. جایی نیست که استفاده ابزاری ازشون نکنه :D
آقا استفاده کنه . خوبه که . ایشون اگه استفاده ابزاری نکنه ابزار می افته دست امثال زندایا اتفاقا خوبه که این بانوان هنوز فعال هستن و متر و معیار های سنتی هات بودن رو حفظ می کنن :))

nation's pride

تو ایران عقب‌مونده ما، طرف (استاد) میاد به دانشجویان رشته فیلم‌سازیش می‌گه بشینید کتاب بخونید؛ ادبیات داستانی دهه‌های هفدهم، هجدهم، نهم رو بخونید؛ شاهنامه فردوسی بخونید (اگه نخونید، چیزی از داستان‌سرایی حالیت نمیشه) بشینید فن بوطیقا (ارسطو) رو شخم بزنید؛ این‌ها شما رو فیلم‌نامه‌نویس می‌کنه.

از اونور؛ یک طرف (زوئی کرویتز) با دیدن دو یا سه تا فیلمِ Get Out، Don't Worry Darling و I Spit On Your Grave، میاد Blink Twice رو می‌سازه!
:D 🦢
چقدم پوینت لس و بی معنی بود
خودشونم نفهمیدن برای چی اینکارها رو میکردن ، طبق معمول هم با بازی فاجعه چانینگ تاتوم همراه بود

• Like
Reactions: HACKBOTER

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or