امتیازات Astro Bot

میانگین امتیازات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    104
  • نظرسنجی بسته شده است .

Mo7aMMaD

کاربر سایت
کد بازی Astro Bot برای منتقدان ارسال شده و نقدها و امتیازات آن در تاریخ ۵ سپتامبر (۱۵ شهریور) منتشر می‌شود.
بازی در تاریخ ۶ سپتامبر (۱۶ شهریور) برای کنسول پلی‌استیشن ۵ به قیمت ۶۰ دلار عرضه خواهد شد.
میانگین نقدها:
1000003576.jpg

آخرین ویرایش:
برای من نادید ۹۹ـه، نظر برخی منتقدین هم محترمه
مگه چند عنوان پلتفرمر شاهکار مثل استرو باقی مونده که حسو حال خوش قدیم رو برامون زنده کنه
برای منم اگر صرفا در حد پلی روم باشه (که قطعا چند صد پله بالاتره) باز هم بالای نود هست ولی احساس میکنه چون ماریو نیست نمراتش اونقدرا هم بالا نمیشه و حدود ۸۵ میگیره. اینقدر نسخه های قبلیش خوب بودن که یکی از ایمن ترین پیشخرید ها بوده برام و صد درصد مطمئنم راضی خواهم بود. کاش نسخه vr1 رو برای vr2 پورت میکردن البته کارگردان بازی تو سوال جواب با MinnMax یه اشاره غیر مستقیمی به vr2 کرد

زیر ۸۵ بعیده بشه ولی اگه بتونه بالای ۹۰ بشه شانس اصلی گوتی امساله فقط فاینال 7 ریبرث رقیبشه با شایدم دراگون ایج باید ببینیم چیکار میکنه
هنوز خیلی زوده برای چنین پیشبینی ای. هرچند که این بازی اونثدر شیرین هست و اونقدر‌ پیشرفت‌ داشته و اونقدر‌ کاراکترای مختلف رو توی خودش جا داده که میتونه یکی از گزینه های اصلی باشه.
اما خوب از اونور هم یه زلدا داریم, یه metaphor داریم, استاکر ۲ هم هست که من بهش امید دارم, حتی سایلنت ۲ ریمیک هم من عجیب بهش امید دارم.
حتی flight simulator 2024 هم هست :دی
ایندیانا جونز که اواخر سال منتشر میشه و فکر کنم شانسش صفره‌برای حساب شدن توی امسال. الدن رینگ هم که دی ال سی هست و فکر‌ نمیکنم جزو گوتی حساب بشه. در کل شانس با همیناس. تنوع امسال زیاده.
ولی مثل پارسال یه گولاخ مثل بالدورز وجود نداره:دی

• Like
Reactions: ashe
هنوز خیلی زوده برای چنین پیشبینی ای. هرچند که این بازی اونثدر شیرین هست و اونقدر‌ پیشرفت‌ داشته و اونقدر‌ کاراکترای مختلف رو توی خودش جا داده که میتونه یکی از گزینه های اصلی باشه.
اما خوب از اونور هم یه زلدا داریم, یه metaphor داریم, استاکر ۲ هم هست که من بهش امید دارم, حتی سایلنت ۲ ریمیک هم من عجیب بهش امید دارم.
حتی flight simulator 2024 هم هست :دی
ایندیانا جونز که اواخر سال منتشر میشه و فکر کنم شانسش صفره‌برای حساب شدن توی امسال. الدن رینگ هم که دی ال سی هست و فکر‌ نمیکنم جزو گوتی حساب بشه. در کل شانس با همیناس. تنوع امسال زیاده.
ولی مثل پارسال یه گولاخ مثل بالدورز وجود نداره:دی
البته من پیش بینی کردم پیش گویی نکردم پیش بینی هم شیرینه دیگه :D
در مورد استرو هنوزم معتقدم اگه (دقت به اگه بکن) متای بالای 90 بگیره شانس اصلی گوتی خواهد بود قطعا بین فاینال ریبرث و استرو با متای نزدیک بهم جایزه را ترجیح میدن به یه بازی جدید بدن تا به یه ریمیک.
یکسری بازی که نام بردی خودتم جوابشو دادی که چرا نمیتونن شانس داشته باشن .سایلنت هیل نه بابا تو بهترین حالتش تو شرایط رویایی بخواد متای 85 بگیره که از رقابت گوتی میره کنار
شبیه ساز هواپیما متای 95 هم بگیره جایی تو لیست نداره اصولا این جور بازی ها گوتی نمیشن.
زلدا قطعا شانس داره متافور فکر نمیکنم اونم بهترین حالت بخواد 88 89 بگیره بیاد تو لیست نامزدها با اینکه خودم jrpg بازم ولی بیشتر دوست دارم استرو بشه.
در مورد استاکر 2 که قطعا بازی خوبیه ولی من یه توهم توطئه در موردش دارم اونم اینه که چون سازنده هاش اوکراینی هستن و به خاطر جنگ روسیه مدیا غربی که غالب هم هستن بخوان بیشتر از حقش بهش حال بدن .خلاصه امیدوارم اگه هم گوتی بشه حقش باشه به خاطر مسائل غیر مرتبط نباشه .
ولی دراگون ایج هم بدجوری نمایش هاش خوب بوده.کلا سال جالبیه پیش بینی سخته به قول خودت یه چیز گولاخ مثل بالدرز گیت یا زلدا اصلی یا الدن رینگ نداریم

• Like
Reactions: The Pale King
6ساعت دیگه نمرات میاد، حقیقا بتونه +90بشه شاهکار کرده(خیلی سخته)

و خب طبیعا گوتی از بین FFviiR و زلدا و این می تونه باشه

بازی خوب کم اصلا نداشتیم، اما در حد رقابت برا گوتی، صرفا بقیه عناوین قراره بیان لیستو پر کنند و برن!:دی

ای کاش بعد ایشون یک لیتل بیگ پلنت مدیا مولکولی یا بازی این تیپی جدید از مدیا مولکول ببینیم... طوری که به دوران اوج نسل هفت برگرده... (البته نسخه سوم هم خوب بود، ولی خب، نسل هفت رسما ابرشاهکار به حساب میومد) حتی نسخه ویتا هم عالی بود با اینکه خودشون نساختن هرچند اینکاره ها ساختند برای همین عالی بود بازی......

کلا این مدیا مولکول خدا کنه دوباره به روز های اوج برگرده و از این فرسایش چندین ساله خارج شه...

من خیلی به Astro امیدوارم و فکر میکنم متاشم +90 میشه، یه پلتفرمر معرکه و تمام عیاره، بازی خالص، اما فارغ از هر عملکردی گوتی امسال رو حق مسلم FFVIIR میدونم. وسعت و عظمت و عملکرد و کلا پروداکشن ولیو این بازی مثال زدنی بود. نامردیه به چیز دیگه ای بدن. رقیبش رو هم میمون میدونم، چون Wukong هم به عنوان نماینده چین، یعنی کشوری که بازیسازی به اون معنا نداره اصلا و تازه کار محسوب میشن خیلی کار بزرگیه. اما فکر میکنم رسانه از درگن ایج دفاع کنه و این ترندهای روز رو بخوردمون بدن. هرچند که باز فارغ از این حواشی درگن ایج رو بازی خیلی خوبی دیدم تا الان و به نظرم گیم پلیش خفنه.

1.5 ساعت دیگه نمرات میاد :D

uva9vlx1v3

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or