امتیازات بازی Black Myth: Wukong

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

پیش‌بینی امتیاز

• مجموع رای دهنده‌ها
    118
  • نظرسنجی بسته شده است .
برعکس من بخاطر همین چینی بودن هیچ امیدی بهش نداشتم. من کلا هیچ اعتمادی به چین ندارم فکر میکنم فقط خوب بلدن نمایش بدن، الان نمرات نشون میده بازی خیلی خوبه ولی باز حس خوبی بهش ندارم
خوب این ذهنیت طبیعیه.بس که جنس های درجه سه چینی وارد ایران شد. اون genshin impact رو هم نگاه کنید به عنوان بازی چینی تو سبک خودش سنگ تموم گذاشتن و سال هاس با کیفیت خوب ساپورت میشه.

خلاصه نقد هایی از چند منتقد معروف :

----------
بازی سولز لایک نیست شاید یه سری از المان هاش شبیه باشن اما به طور کلی کاملا متفاوته با اینکعه شاید به ظاهر شبیهش باشه اما هسته بازی کاملا متفاوته

اینطور که معلومه اپنینگ بازی چیز ردیفیه و اکثرا باهاش حال کردنو سوپرایز شدن
از سیستم مبارزات و باس فایت ها خیلی تعریف میکنن و بعضیاشون رو فوق العاده دونستن
یه بخش داره به اسم Shape shifting که بعد از شکست هر باس میتونید به اون تبدیل بشید و از سلاح های اون استفاده کنید
البته من فکر کنم منظورشون جادو های اون سلاح هست که به سلاح شما منتقل میشه
تنوع دشمن ها و حرکاتشون هم خیلی خوبه و از نقاط قوت بازیه

باس های زیاد بازی باعث میشه که کسل کنندگی بازی خیلی زود از بین بره و شما وارد یه چالش جدید بشید
با وجود اینکه بعضی از مسیر های بازی راه های انحرافی برای باس های فرعی داره ولی به طور کلی بازی خطیه و سردرگم نمیشید
ولی بعضی قسمت های نقشه و مسیرهاشو ضعیف دونستن، مثلا مسیر رسیدن از یک باس فایت به یک باس فایت دیگکه رو اونقدری که باید جذبش نشدن

از محیط های بازی و گرافیکش به شدت تعریف کردنو حال کردن
جنگل های انبوه با بامبو ها و پوشش گیاهی فوق العاده
محیط هایی پر از تار های عنکبوت که با تابش نور مهتاب جلوه های بصری زیبایی رو به محیط اضافه میکنه

داستان بازی رو خوب دونستن اما میگن برای کسایی که هیچ انشایی با رمان کلاسیک سفر به غرب یا همون جرنی تو وست ندارن سردرگم میشن و پیشنهاد کردن اول یه خورده اطلاعات در مورد این رمان و افسانه ووکانگ کسب کنید بعد سراغ بازی برین که تجربه خیلی بهتری داشته بشین و چیزی براتون گنگ نمونه
بازی 6 فصل داره و یه داستان اصیل چینی رو روایت میکنه

عابديان؟ خب هموطن احتماليمون نشون داد مردمى از سرزمين پارس اگه يه مساله ايي در ثريا هم باشه ميرن تا ع.نشو در بيارن.
ایرانیه ولی صداشو در نیارید اینترنت فکر می کنه پاکستانیه :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or