امتیازات بازی Black Myth: Wukong

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

پیش‌بینی امتیاز

• مجموع رای دهنده‌ها
    118
  • نظرسنجی بسته شده است .
وسط امتیازات یک بازی که اصلا انحصاری نیست و چند ماهه دیگه برای کنسول رغیب هم منتشر میشه و تازه روی pc هم منتشر شده این بحث های بچگونه CONSOLE VS CONSOLE چیه دیگه باز راه انداختین
ایرانی بدبخت که هیچ جا ادم حسابمون نمیکنن بشین بازیتو بکن بکش بیرون فکر سود شرکت مورد علاقت نباش به تو چیزی نمیماسه
--------

راجع به خود بازی هم به نظرم خیلی دانگرید شده فقط و ریوو ها رو که میدیدم احساس کردم مبارزات تکراری بشه
اما باس فایت ها عجیب غریب خوبن مخصوصا طراحیشون

پریلود امشب میاد ؟
نه همین الان رفتم نگاه کردم دیدم زده ۱۸ آگست

تکمیل نقد مضحک Screen Rant

" این عنوان فاقد پرداختن به اصل تنوع و برابری‌ (نژادی و جنسیتی) است که با نظرات زن‌ستیزانه ای که قبلا از توسعه‌دهندگان این عنوان گزارش شده بود تلفیق شده است . آنها نسبت به زنانی که بازی‌هایشان را انجام می‌دهند ابراز انزجار می‌کردند. اگرچه این عنوان لحظات واقعاً لذت‌بخشی دارد، اما این احساس اساسی وجود دارد که زنان را در بازی‌های خود مورد استقبال قرار نمی‌دهند.

شخصيت اصلى ميمونه.(اينجا سياهپوستا سكوت ميكنن وارد اعتراض نميشن.)
دشمناشم پلنگ و گرگ و لاك پشت
تنوع جنسى چى دقيقا؟
از يه طرف ميگن زنانگى رو ظاهرى نبينيد بعد ميگه جونورا حداقل چرا زنانگى نداشتن.
وات د فاك؟

آخرین ویرایش:
یه سری ایراد فنی خب مشخصه با پچ و آپدیت درست میکنن ، به افتضاحی سایبر که نیست ولی یه سری دیگه یعنی یه ایرادایی گرفتن که فقط خودشون رو معروف کنن ، انگار ترول صنعت نقدن! 🤣
باشه بابا دیده بشید😀
...
به شخصه دوست داشتم نمرات بالایی بگیره ولی سطح انتظارم نهایت ۸۰ بود که بهتر هم شده ، خداروشکر رو سفید شدیم و یه سری سیاهی موند به روشون🙂😄
دیگه پیشخرید کردی،بایدم راضی باشی 😂
ندیده بودم جنس چینی رو کسی پیشخرید کنه :)

• Smile
Reactions: Siavash_MH
یه سری ایراد فنی خب مشخصه با پچ و آپدیت درست میکنن ، به افتضاحی سایبر که نیست ولی یه سری دیگه یعنی یه ایرادایی گرفتن که فقط خودشون رو معروف کنن ، انگار ترول صنعت نقدن! 🤣
باشه بابا دیده بشید😀
...
به شخصه دوست داشتم نمرات بالایی بگیره ولی سطح انتظارم نهایت ۸۰ بود که بهتر هم شده ، خداروشکر رو سفید شدیم و یه سری سیاهی موند به روشون🙂😄

از اولم بیخود استرس گرفته بودی. مشخص بود فلاپ نمیشه و میتونی لذت ببری. نوش جون تو و بقیه که پیش‌ خریدش کردن به هر حال :D

sshot-321.jpg
حاج خانوم داره بکوب به نقدهای ووکها حمله میکنه

به عنوان یک گیمر زن، مثل این خبرنگار ScreenRant، هرگز به خودم نگفته‌ام "اینقدر این چیز افتضاحه چون زنی نیست". من زنان رو در بازی‌ها دوست دارم اما اگر همیشه حضورشون نباشه، این یک توطئه جنسیتی نیست. همچنین، جنسیت من بخشی از معادله "لذت بردن از بازی‌ها" نیست. من یا اون‌ها رو دوست دارم یا نه، پایان.

sshot-320.jpg
ترجمه

من اصلاً از این حرف‌های خبرنگارها که امتیازهای بررسی Black Myth: Wukong رو به خاطر اتهاماتی که IGN ایجاد کرد و "کمبود اعمال و نمایش" پایین میارن، تعجب نمیکنم. 🤷‍♀️ وقتی که یک هدف رو انتخاب می‌کنن، هر کاری می‌کنن تا آن رو دفن کنن . Hogwarts Legacy، Stellar Blade، Wukong.

آخرین ویرایش:
sshot-322.jpg

لیکر مطرح، Lunatic، در جدیدترین اظهاراتش به انتقادات و نمرات بازی Black Myth: Wukong واکنش نشان داد و گفت:

به همه پیشنهاد می‌کنم زیاد به حرفای منتقدا توجه نکنن. چندتا از اون‌ها حتی توی شرایط دیدن محیط و رازهای بازی نبودن.

به نظر من نمره ۸۹-۹۰ برای این بازی کاملاً مناسب بود.

بنظر بازی خوبی میادمن از اولم چشم روشن بود چون چینی ها اگه بخوان یه چیز خوب بسازن واقعا تمام توانشونو میزارن.
دقیقا همینه، من کاری به نفرت احتمالی ما از چین و چینی ها ندارم ، چینی جماعت تعهد کاری داره ، جایی بحث آبرو و حیثیت باشه از جونشون هم‌شده مایع میذارن ، این عنوان از چند جهت خیلی براشون مهم‌بود ، اگر موفق نمیشدن صنعت گیم چین برای سال ها متوقف میشد و چقدر مسخره میشدند .
واسه اولین تجربه به این بزرگی این یه موفقیت براشون بحساب میاد.

بنظر بازی خوبی میادمن از اولم چشم روشن بود چون چینی ها اگه بخوان یه چیز خوب بسازن واقعا تمام توانشونو میزارن.
برعکس من بخاطر همین چینی بودن هیچ امیدی بهش نداشتم. من کلا هیچ اعتمادی به چین ندارم فکر میکنم فقط خوب بلدن نمایش بدن، الان نمرات نشون میده بازی خیلی خوبه ولی باز حس خوبی بهش ندارم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or