گزارش تعداد بازیکنان همزمان بازی Flintlock: The Siege of Dawn تنها 648 !

dantemaximum

کاربر سایت
sshot-37.jpg

🟣تعداد بازیکنان همزمان بازی Flintlock: The Siege of Dawn نهایت شده 648 و در حال حاضر 461 ! 😐

🔹این اتفاق به خاطر دخالت شرکت Sweet Baby Inc در این بازی، باعث دریافت بازخوردهای منفی از کاربران شده است. Mark Kern، یکی از خبرنگاران معروف ویدیوگیم، در این زمینه تصریح کرده است:

مدیرعامل و مدیر عملیاتی سابق این شرکت، از طریق استفاده از SBI، موجب از بین بردن بازی شده‌اند؛ از اصلاح نژاد شخصیت اصلی و هدر دادن بودجه شرکت برای تبلیغات شخصی خود سواستفاده کردند. با وجود اینکه در نهایت شرکت را ترک کردند، به نظر می‌رسد که بازی هیچگاه بهبود نیافته است.

جالبیش اینجاست شرکتهای بازی سازی روز به روز دارن کارمندانشون رو اخراج میکنن ولی شرکت Sweet Baby Inc همچنان داره کار خودش رو گسترش میده و داره تیشه به تنه صنعت گیمینگ میزنه

آخرین ویرایش:
تریلرش رو تو یک از همین کنفرانس های اخیر دیدم و همون موقع به لیستم اضافه اش کردم و Review اش هم دیدم دلم نزد و فکر می کنم در بهترین حالت چیزی مثل Banishers باشه و با قیمت مناسب تجربه بدی نباشه

View attachment 344180

🟣تعداد بازیکنان همزمان بازی Flintlock: The Siege of Dawn نهایت شده 648 و در حال حاضر 461 ! 😐

🔹این اتفاق به خاطر دخالت شرکت Sweet Baby Inc در این بازی، باعث دریافت بازخوردهای منفی از کاربران شده است. Mark Kern، یکی از خبرنگاران معروف ویدیوگیم، در این زمینه تصریح کرده است:

مدیرعامل و مدیر عملیاتی سابق این شرکت، از طریق استفاده از SBI، موجب از بین بردن بازی شده‌اند؛ از اصلاح نژاد شخصیت اصلی و هدر دادن بودجه شرکت برای تبلیغات شخصی خود سواستفاده کردند. با وجود اینکه در نهایت شرکت را ترک کردند، به نظر می‌رسد که بازی هیچگاه بهبود نیافته است.

جالبیش اینجاست شرکتهای بازی سازی روز به روز دارن کارمندانشون رو اخراج میکنن ولی شرکت Sweet Baby Inc همچنان داره کار خودش رو گسترش میده و داره تیشه به تنه صنعت گیمینگ میزنه
این مسئله صرفا بخاطر این شرکت موهن Sweet Baby Inc نیست، بازی عملا چیزی برای عرضه نداره که جذب کنه گیمرو.
ی کپی وصله پیله خورده از بازی های هم سبکشه که توی هیچ زمینه ایی بهتر از اونا عمل نمیکنه

از كيفيت متوسط فنى بازى از همه نظر بگذريم.

شما از شروع كار شاهد تاثير اين كمپانى كذايي هستى.
شخصيت اول يه دختر نحيف رنگين پوست.
همه شخصيت هاى وسط صحنه رنگين پوست.
فيلد مارشال (!) ارتش يه زن سياهپوست.
يكم جلوتر هم برى يه سرى دشمن از نژاد انسان هست كه همه سفيدن.

این کمپانی ها هم بهانه جدیده
اینایی که میبینین عقاید واقعی یک سری افراد تو بعضی مناطق آمریکا و اروپا هست که قبل از این کمپانی های مفت خور از صنعت ایندی و AAA وارد گیمینگ شده بودن. یادتون باشه واقعه ای که عقاید یه عده تو صنعت گیم رو خوب آشکار کرد باعثش یک نفر دولوپر ایندی بود که با تعدادی خبرنگار رابطه داشت و همه برای دفاع از این فرد عقایدشون رو همزمان به صورت سازماندهی شده تو چشم مخاطب فرو کردن.

• Like
Reactions: Cait Sith
فيلد مارشال (!) ارتش يه زن سياهپوست.

اونم فکر کنم تو سیویل وار، نه؟

کلا این فرهنگ اینا در همه برهه های زمانی کثافت محض بوده. چه وقتی که آدم هارو از کشورشون میدزدیدن میاوردن آمریکا بردگی بکشن، و چه الان که اینجوری دارن برای جبران یه اشتباه تاریخی مجدد موجب وهن تاریخ میشن. اساسا موجودات مزخرفی هستن.

تعداد پلیرهاش واسه یه بازی AA کاملا قابل قبول و عادی هست نمیدونم هدف از زدن این تاپیک چیه. فضای انجمن چند وقتیه واقعا غیر قابل تحمل شده و یه دغدغه یه سری خود راست پندار و عشق فاشیسم شده رنگ پوست فلان کاراکتر و سایز سینه و باسنش. خیلی دوست دارم همین افراد یه سر به کشورهای اروپایی/آمریکایی بزنن تا بفهمن تو دید راست ها خودشون زیاد فرقی با سیاه پوست ها ندارن.

تعداد پلیرهاش واسه یه بازی AA کاملا قابل قبول و عادی هست نمیدونم هدف از زدن این تاپیک چیه. فضای انجمن چند وقتیه واقعا غیر قابل تحمل شده و یه دغدغه یه سری خود راست پندار و عشق فاشیسم شده رنگ پوست فلان کاراکتر و سایز سینه و باسنش. خیلی دوست دارم همین افراد یه سر به کشورهای اروپایی/آمریکایی بزنن تا بفهمن تو دید راست ها خودشون زیاد فرقی با سیاه پوست ها ندارن.
درسته ولی خب نهایتا اینا دارن یه سری چیزا رو به صورت سازماندهی شده تو پاچه ملت میکنن که تو هیچ کشور و فرهنگی با واقعیت همخوانی نداره و طبیعیه صدای خیلی ها رو در میاره مثلا همین بحث طراحی کاراکتر های زن که با موفقیت بازی هایی مثل Stellar Blade یا حتی The First Descendant و کل ژانر گاچا باید برای همه ثابت شده باشه چرند محضه.
بعضی چیز های دیگه هم هست که تمام مختص به فرهنگ آمریکا هست مثلا دیدشون نسبت به افراد غیر سفید پوست که خب اونم برای بقیه دنیا مسخره ست.

نکته جالب راجب این آدما ما رو محکوم می کنن سفید پرستی اینه که خودشون در واقع کسایی هستن که 24 ساعته فکر می کنن سفید پوستا راجبشون چی فکر می کنن . به درک راجب ما چی فکر می کنن مگه اصلا مهمه نظر اونا (مگه شخصی در واقع کمبود داشته باشه و نظر به قول خودش سفید پوستا براش خیلی مهم باشه )

زیبایی های زنانه رو هم سیاسی کردن هنر همین جماعت ووک هست الان مرد چپ گرا از عقب و جلو بدش می یاد ؟ خدایی به کجا رسیدیم

آخرین ویرایش:
اونم فکر کنم تو سیویل وار، نه؟

کلا این فرهنگ اینا در همه برهه های زمانی کثافت محض بوده. چه وقتی که آدم هارو از کشورشون میدزدیدن میاوردن آمریکا بردگی بکشن، و چه الان که اینجوری دارن برای جبران یه اشتباه تاریخی مجدد موجب وهن تاریخ میشن. اساسا موجودات مزخرفی هستن.

فضا توى اون دوره هست ولى يجوريه داستان كه بايد بشريت رو نجات بديم.
من كه دراپش كردم.
ازين مسخره بازياش هم بگذريم گيم پلى مزخرف و لول ديزاين به شدت كچلى داشت.

این دوستان یه وری دیگه دارن غیر قابل تحمل میشن.

خودشون مذهب سیاست نژاد و هزاران مورد دیگه رو به بهونه آزادی بیان زیر سوال میبرن ولی کافیه کسی از کاراشون انتقاد کنه
دنیا رو به گند میکشن که ایز دیس دموکراسی و توقع دارن همه مردم باهاشون همدردی کنن وگرنه انسانیت به خطر میافته.

سس کشهای بیکار.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or