دانلود GTA Legacy برای PS2 (نسخه سوپر مد GTA SA)

View attachment 344701
یکم سرچ زدم برای پورت دوبله اما نتیجه خاصی نداشت چون فایل های ps2 سن آندریاس راه حل خاصی برای استخراجشون پیدا نکردم که بخوایم تست بکنیم اصلا میاره یا نه صداهارو
بتونی استخراج هم بکنی ایمپورت نمیتونی مجدد بکنی...
اسم و ترتیب فایل ها بین PS2 و PC متفاوته...
برای PS2 یه ابزار نوشتم که 90 درصد تکمیل شده ولی دیگه وقت نکردم برم سمتش...

• Like
Reactions: MohammadAVGN
بتونی استخراج هم بکنی ایمپورت نمیتونی مجدد بکنی...
اسم و ترتیب فایل ها بین PS2 و PC متفاوته...
برای PS2 یه ابزار نوشتم که 90 درصد تکمیل شده ولی دیگه وقت نکردم برم سمتش...
آره متاسفانه حتی اگه ابزاری برای استخراج پیدا بشه به احتمال 0 درصد میشه یک ابزار برای فشرده سازی و ایمپورتش پیدا کرد
کلا خواستن مطمعن باشن کسی ویرایششون نمیکنه

آره متاسفانه حتی اگه ابزاری برای استخراج پیدا بشه به احتمال 0 درصد میشه یک ابزار برای فشرده سازی و ایمپورتش پیدا کرد
ابزار من ایمپورت هم میکنه... 😃 فقط وقت کنم باید تکمیلش کنم

• Like
View attachment 344701
یکم سرچ زدم برای پورت دوبله اما نتیجه خاصی نداشت چون فایل های ps2 سن آندریاس راه حل خاصی برای استخراجشون پیدا نکردم که بخوایم تست بکنیم اصلا میاره یا نه صداهارو
کار نشد نداره استخراج بشه و مسیر صدا ها جایگزین بشه راه داره اینکارها وقت باید وقت گذاشت

کار نشد نداره استخراج بشه و مسیر صدا ها جایگزین بشه راه داره اینکارها وقت باید وقت گذاشت
سخت ترین کار مچ کردن صداهاست... چون همونطور که گفتم ترتیبشون یکی نیست
یکی پیدا بشه که بگه من این کارو میکنم من دوباره میرم سروقت ابزار 😂

• Like
Reactions: MR.MARIO and vendor

ابزارش سال 2004 ساخته شده آپلود کردم از اینجا میتونی دانلود کنی.
به راحتی میتونی فایل های پوشه STREAMS نسخه ps2 رو استخراج کنی. کل فایل های مهم داخل فایل CUTSCENE.PAK قرار دارن.
به عنوان مثال برای باز کردن فایل که تمامی صدا های دمو های بازی درونش هست:

1. فایل CUTSCENE.PAK از مسیر AUDIO\STREAMS کپی میکنی و میندازی کنار فایل هایی که دانلود کردی.
2. فایل TRAKLKUP.DAT از مسیر AUDIO\CONFIG میندازی کنارش.
3.برنامه Streams_PAK باز میکنی و بهش مسیر این دوتا فایلی که کپی کردی کنارشو میدی.
4. ابتدا گزینه Extract LBA رو میزنی بعدشم Extract Big File میزنی.
5. الان بهت تمام صدا های پک شده داخلشو با فرمت .vag میده
6. برای تبدیل فرمت .vag به wav باید فایل های با فرمت vag. رو درگ کنی و بندازی روی gtasa2wav تا بهت wav رو بده ( گروهی هم میتونی بندازی)
7. تمام. حالا میتونی فایل wav راحت ادیت کنی.
نکته: برای تبدیل دوباره فایل wav به vag هم از برنامهMFAudio که داخل پک هست به راحتی استفاده میکنی. فایل های vag هم با همون برنامه Streams_PAK راحتی پک میکنی و تمام.
یکم باهاشون کار کنی دستت میاد. من 10 سال پیش تست کرده بودم راحت استخراج میشن فایل ها و راحت ریپک میشن.

آخرین ویرایش:
  • Like
به راحتی میتونی فایل های پوشه STREAMS نسخه ps2 رو استخراج کنی. کل فایل های مهم داخل فایل CUTSCENE.PAK قرار دارن.

1. فایل CUTSCENE.PAK از مسیر AUDIO\STREAMS کپی میکنی و میندازی کنار فایل هایی که دانلود کردی.
3.برنامه Streams_PAK باز میکنی و بهش مسیر این دوتا فایلی که کپی کردی کنارشو میدی.
6. برای تبدیل فرمت .vag به wav باید فایل های با فرمت vag. رو درگ کنی و بندازی روی gtasa2wav تا بهت wav رو بده ( گروهی هم میتونی بندازی)
نکته: برای تبدیل دوباره فایل wav به vag هم از برنامهMFAudio که داخل پک هست به راحتی استفاده میکنی. فایل های vag هم با همون برنامه Streams_PAK راحتی پک میکنی و تمام.
یکم باهاشون کار کنی دستت میاد. من 10 سال پیش تست کرده بودم راحت استخراج میشن فایل ها و راحت ریپک میشن.
عزیز توی سرچ هام این ابزار رو پیدا کردم قبلا
اما مشکلی که داره این ابزار اینه ایمپورت صدای کاراکترها داخلش موجود نیست
دلیلش هم اینه فایل های wav اصلی برای کات سین ها و کاراکترها فقط صدا نیستن، بلکه اطلاعات دیگه مثل code/action point ها هم توش هست (شاید اسمشون رو اشتباه بگم حضور ذهن ندارم) و...
من چندسال پیش خیلی زمان گذاشتم با این ابزارها، اما هیچ استفاده ای نداشت برام 😄
این ابزارهایی که معرفی کردی بیشتر به درد تغییر صدای رادیوها و... میخوره

آخرین ویرایش:
چی بگم والا ابزارش رو ندارم فعلا مال سعید هم تکمیل نشده هنوز

یه تستی میکنم چون الان کلا دوباره رفتم apache 3 رو دانلود کردم تست کنم ببینم چجوریاست سعید میگه بیشتر بدرد تغییر رادیو میخوره اگه بشه رادیو های فارسی رو بدون مشکل پورت کرد به پلی 2 نصف کار تکمیل شده و یه ابزاری هم تو سایتا دیدم میگفتن یه نفری به اسم eddie ساخته که لینکش کلا نبود ممکنه این همین باشه

به دلایلی که اطلاع ندارم فایل های vag رو درگ میکنی روی gtasa2wav یه فایل raw بهت میده تا wav
بعد vag2wav رو هم دیدم اون رو هم تست زدم باز raw میداد
کلا چندبار تست زدم همش raw میداد یا شایدم من دارم اشتباه میکنم که شک دارم چون همش raw میده

MF Audio هم که هیچ یبار برنامه هنگ کرد بستمش یه فایل 3 گیگ داد چند کلمه هزاربار تکرار میشد بازم اینطوری شد فقط یه فایل raw 126 مگابایتی ایندفعه داد
Screenshot (9).png

بعد از یه طرف فایل های رادیو نسخه pc کلا فرمتشون ogg عه
اوضاع عجیبیه
فعلا فکر نکنم کار خاصیش کرد

آخرین ویرایش:
به دلایلی که اطلاع ندارم فایل های vag رو درگ میکنی روی gtasa2wav یه فایل raw بهت میده تا wav
بعد vag2wav رو هم دیدم اون رو هم تست زدم باز raw میداد
کلا چندبار تست زدم همش raw میداد یا شایدم من دارم اشتباه میکنم که شک دارم چون همش raw میده

نه فایل wav میده هم raw من الان خودم تست کردم کل فایل های کاتیسن ها رو wav بهم داد:
1722067207373.png

نه فایل wav میده هم raw من الان خودم تست کردم کل فایل های کاتیسن ها رو wav بهم داد:
View attachment 344839
الان خودمم تست زدم به طرز عجیبی wav رو هم داد

ولی چندتایی باهم درگ میکنم کلا یکی میده و اون هم فرمتش حتی wav نیست raw عه باز

نمیدونم باگه چیه اون VAG2WAV رو هم اجرا میکنی صفحه بینهایت اجرا میکنه تا cmd رو نبندی باز کردن برنامه های MFAudio و خروجی گرفتن متوقف نمیشه
بعد دقیق چجوری باید ریبیلدش کرد چون با straems_pak به نتیجه خاصی نرسیدم هرچند فایل vag رو تست زدم تبدیلش کردم به wav باگ بود بیشتر شاید تو بازی نباشه

کار با این ابزار درکل بنظرم خیلی به صرفه نیست و وقت طلف کردنه چون مثلا فایل های رادیو همشون ogg عه و باید دونه به دونه تبدیل به wav کرد بعد دونه به دونه تبدیل به vag

یه تستی میکنم چون الان کلا دوباره رفتم apache 3 رو دانلود کردم تست کنم ببینم چجوریاست سعید میگه بیشتر بدرد تغییر رادیو میخوره اگه بشه رادیو های فارسی رو بدون مشکل پورت کرد به پلی 2 نصف کار تکمیل شده و یه ابزاری هم تو سایتا دیدم میگفتن یه نفری به اسم eddie ساخته که لینکش کلا نبود ممکنه این همین باشه
آره میشه رادیو رو تبدیل کرد، درست خاطرم باشه هر چنل رادیو یک فایل صدای طولانی بود که توی یک فایل دیگه زمان هر موزیک داخلش مشخص میشد
کار با این ابزار درکل بنظرم خیلی به صرفه نیست و وقت طلف کردنه چون مثلا فایل های رادیو همشون ogg عه و باید دونه به دونه تبدیل به wav کرد بعد دونه به دونه تبدیل به vag
میشه یه اسکریپت برای تبدیل نوشت، ولی بله سر راست نیست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or