Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
134917l.jpg

به یاد دوران کودکی Captain Tsubasa رو دوباره تماشا کردم + قسمت‌هایی که تا کنون ندیده بودم. ذوق هنری سازندگان و سرگرم کنندگی رو قشنگ میشه تو آثار قدیمی احساس کرد. برعکس ظاهر داستان که شخصیت مثبت و قهرمانش سوباسا به شمار میرفت, کوجیروی بیچاره پس از فوت پدرش باید خرج خانوادشو میداد همزمان تحصیل میکرد و به ورزش مورد علاقه‌اش هم میرسید. تو فوتبال به سختی تمرین میکرد اما آخرش یه بچه خوشگل نیم وجبی مورد حمایت چند تا داف, با چند تا رو پایی زدن شکستش میداد.

یکی به من توضیح میده که انیمه فوق افتضاحی مثل Mushoku Tensei چرا انقد بازدید میخوره و بحث دورش میشه؟ :D

واقعا فصل اول چندتا تیکه داشت که خودم کلی خندیدم پاش ، اما دیگه رسما به سریال ترکیه ای تبدیل شد که طرف تو کل سیزن دنبال 2-3 تا هم-خوابه میگرده
در کل با اختلاف بدترین انیمه ای بود که تا حالا دیدم...

یکی به من توضیح میده که انیمه فوق افتضاحی مثل Mushoku Tensei چرا انقد بازدید میخوره و بحث دورش میشه؟ :D

واقعا فصل اول چندتا تیکه داشت که خودم کلی خندیدم پاش ، اما دیگه رسما به سریال ترکیه ای تبدیل شد که طرف تو کل سیزن دنبال 2-3 تا هم-خوابه میگرده
در کل با اختلاف بدترین انیمه ای بود که تا حالا دیدم...
چون ورلد بیلدینگ، کرکترا، نویسندگی و همچنین پروداکشن صوتی و تصویری انیمه شاهکاره!:دی

والا ندیدم توی GOT و غیره...گیر بدن فلانی با فلانی چرا میخوابه؟ انیمه بالغانه، بنظرم واقعا با دنیای بی رحمی که ترسیم میکنه ایرادی نداره.

یکی اینکه چون داستان زندگینامه است، بهرحال اینکه دنبال کس ( یا کسایی) باشه که باهاشون خانواده تشکیل بده.

سلام.
مانگای kagurabachi رو بخونید.
به احتمال ۹۰٪ انیمه شوئن بعدی که قراره بترکونه همینه.

تا جایی که خوندم همه چی تو سطح عالی بوده و اگه انیمه بشه کنار جوجوتسو و دیمن اسلایر و بقیه قرار میگیره.

چون ورلد بیلدینگ، کرکترا، نویسندگی و همچنین پروداکشن صوتی و تصویری انیمه شاهکاره!:دی

والا ندیدم توی GOT و غیره...گیر بدن فلانی با فلانی چرا میخوابه؟ انیمه بالغانه، بنظرم واقعا با دنیای بی رحمی که ترسیم میکنه ایرادی نداره.

یکی اینکه چون داستان زندگینامه است، بهرحال اینکه دنبال کس ( یا کسایی) باشه که باهاشون خانواده تشکیل بده.
نمیگم چرا میخوابه ، میگم کل جذابیت این انیمه به همینه که کِی و به کی میرسه!
اکثرا دنبالش میکنن برای همین که خودش نشون میده چه محتوای غنیی داره واقعا :D

• Smile
Reactions: Ecthelion
نمیگم چرا میخوابه ، میگم کل جذابیت این انیمه به همینه که کِی و به کی میرسه!
اکثرا دنبالش میکنن برای همین که خودش نشون میده چه محتوای غنیی داره واقعا :D
داداش کلا سه گروه داریم که گروه اول که اکثریت هستن شاکین از انیمه. یه سری که ناول رو خوندن و از آینده خبر دارن وعده میدن که بهتر میشه و تحمل کنید. یه عده دیگه هم مثل طرفدار های SAO کلا طرفداری میکنن و چشماشون رو بستن (اقلیت) .

انیمه وان پیس از ارک وانو واقعا بهتر شد الان ۸۰ درصد اوکیم باهاش (هرچند همچنان مانگا هست که انگوینگ دنبال میکنم نه انیمه )

درمورد موشکو تنسه هم من انیمه فقط فصل اول دیدم ( واقعا خوب بود ) و بقیه مانگا ، راجب انیمه نظری ندارم ولی مانگا از «اکادمی » به بعد رفت تو دیوار بشدت ! شخصا دیگه مانگا رو هم دنبال نمیکنم

انیمه وان پیس از ارک وانو واقعا بهتر شد الان ۸۰ درصد اوکیم باهاش (هرچند همچنان مانگا هست که انگوینگ دنبال میکنم نه انیمه )

درمورد موشکو تنسه هم من انیمه فقط فصل اول دیدم ( واقعا خوب بود ) و بقیه مانگا ، راجب انیمه نظری ندارم ولی مانگا از «اکادمی » به بعد رفت تو دیوار بشدت ! شخصا دیگه مانگا رو هم دنبال نمیکنم
کلا مانگا اقتباس جالبی نیست و بشدت در دیواره.:دی
وگرنه بعد آرک آکادمی بهترین قسمت داستان برای رمان خون هاست.:دی

اگه ورلد بیلدینگ موشکو شاهکاره پس امثال هانتر، تاور و وان‌پیس چی‌ان؟:دی من انیمه رو کامل دیدم و لذت هم بردم به طور کلی. گرچه فصل قبل افتضاح به تمام معنا بود.:دی این فصل هم گرچه مالی نبود ولی اونقدری کشش داشت که همه‌ش رو یک روزه دیدم.:دی با این اوصاف نظر امثال این دوستمون رو واقعا درک می‌کنم. نگهداری لباس زیر تو گاو‌صندوق یعنی چی آخه؟ واقعا کسی هست فکر کنه این موضوع خنده‌داره؟‌ شاید بحث فرهنگ متفاوته چون من هیج جا ندیدم اندازه ژاپن رو لباس زیر و شرت سر کشیدن تاکید کنن!:دی شیشو من رو نجات داد پس منم ...؟ باز خدا رو شکر گیز یا تالاهان نرفتن اون شب نجات بدن آقا رو.:دی

درباره وان‌پیس هم من ۵۰۰ تای اول رو دو بار دیدم.:دی و اگر بار سومی هم ببینم باز از قسمت‌های فعلی بهتره. این انیمیشن رنگین کمونی هم که الان اضافه کردن هیچ وقت مورد پسند من نبوده و اصلا هم به وان پیس نمی‌خوره! مهمترین مشکل انیمه وان پیس آب گرفتن تو انیمه‌ست که یک چپتر میاد و میشه ۴ قسمت.

ناروتو از همین جلد ۵۰ ایناست که می‌زنه جاده خاکی؟ اگه نه که وای به حال ادامه‌ش.:دی
شما دیالوگ رو ببین آخه! بعد واقعا آدم تو ۱۲ سالگی عاشق میشه؟ بعد سر اون عشق و کراشش با دوست صمیمیش بهم می‌زنه که بتونن خو‌ووب واسه بدست آوردنش رقابت کنن؟:دی واقعا نمی‌فهمم.
Naruto v50-117.jpg

تاور هر قسمتش قشنگ پنج دقیقه می‌گذره.^:)^
امروز به چندتا میم برخوردم شما هم استفاده کنید.:دی
2323.jpg1212.jpg1.jpg

Attachments

• 2323.jpg
    2323.jpg
    41.3 KB · مشاهده: 5
آخرین ویرایش:
انیمه وان پیس یه کار ادامه داره و طبیعتا مقایسه کردنش با انیمه‌های فصلی کار بیهوده‌ایه.
اخیرا برای بار نمیدونم چندم انیمه رو ریواچ کردم و خیلی هم لذت‌بخش بود شاید تو ۳۵ سالگی به اندازه وقتی ۲۰ سالم بود ازش لذت نبرم که نمی‌برم ولی همچنان جز معدود تجربیات لذت بخشیه که باقی مونده :D
گیر خاصی نمیتونم به انیمش بدم چون هفتگیه و زمان و بودجه محدود از اونور اودا تقریبا ۲,۳ چپتر یکبار بریک می‌ده که کار سازنده‌های انیمه برای نرسیدن به مانگا رو سخت‌تر میکنه!
راه حل رفع مشکل پیسینگ فیلرای طولانی و چندین ماهه هستش که من شخصا نمی‌پسندم خصوصا وقتی آنگوئینگ هستی یهو ۶ ماه بره تو فیلر رشته کلام از دستت در میره!
همین رویه فعلی که قسمتای تاپ مانگا رو خفن میسازن بنظرم عالیه.
بزرگترین ایرادی که می‌تونم بگیرم تو مبارزات لوفیه که نقاط اوجشو خراب می‌کنن!
دقیقا سر آخرین ضربه که اوج هیجانه یهو سوییچ میکنن رو بقیه که لوفی بجنب بزنش و اینا و خود اون ضربه‌ام یه ربع طول میکشه و میشه مسابقه طناب کشی!!
وان‌پیس ببینید و کلا تا می‌تونید انیمه ببینید اجازه ندید حرف بقیه و تعصبات جلوی لذت بردنتون رو بگیره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or