آرشیو دیجیتالی مجله بازی رایانه

اولین شماره ی مجله‌ی شما، اشتباهی به دستم رسید. اصلا قصد خرید اون رو نداشتم. یادم نیست شماره ی چند فقط میدونم روی جلدش عکس Perfect Dark Zero بود. عاشقش شدم. بعد از اون، دیگه نمیتونستم نخرمش. مهم نبود قیمتش چقدر میره بالا. مهم نبود پول دارم یا نه. تنها چیزی که مهم بود، این بود که باید مثل مواد، از یه جایی بهم می‌رسید. بهترین روزای زندگیم رو، کنار شما و بچه های تحریریه بازی رایانه بود. امروز یه پدرم، ولی هنوز با مجله های شما به بچگی سفر میکنم. من از شما ممنونم...

دوستان من مجلات رو در آینده اسکن با کیفیت مناسب مطابق این نمونه که دو سال پیش اسکن کردم خواهم گذاشت اما به علت مشغله شدید کاری فعلا فرصتی ندارم برای اسکنشون حتی انجمنم چندماه یه بار وقت میکنم بیام. اما بالاخره خواهم گذاشتشون با یه ایده خوب

مجله چاپ شده آذر 1380 - لینک دانلود

تو این دو تا کانال تلگرامی هم که برای این منظور در نظر گرفتم ای دی هاشو اگر دوست داشتین، باشین که بعدا اونجا هم خواهم گذاشت.
BaziRayaneh@
Bazynama@

دوستان من مجلات رو در آینده اسکن با کیفیت مناسب مطابق این نمونه که دو سال پیش اسکن کردم خواهم گذاشت اما به علت مشغله شدید کاری فعلا فرصتی ندارم برای اسکنشون حتی انجمنم چندماه یه بار وقت میکنم بیام. اما بالاخره خواهم گذاشتشون با یه ایده خوب

مجله چاپ شده آذر 1380 - لینک دانلود

تو این دو تا کانال تلگرامی هم که برای این منظور در نظر گرفتم ای دی هاشو اگر دوست داشتین، باشین که بعدا اونجا هم خواهم گذاشت.
BaziRayaneh@
Bazynama@

قدیما کلی مجله بازی بود ولی الان متاسفانه نیست

• Like
Reactions: Episode 09

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or