PlayStation Concord

سازنده
Firewalk Studios
تاریخ انتشار
August 20, 2024
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
1720954732905.png

Concord ساخته‌ی استودیوی Firewalk در سبک آرنا شوتر 5v5 که برای PC و PS5 در تاریخ ۲۰ آگست منتشر خواهد شد. بازی در زمان لانچ دارای ۱۶ Freegunner، شش گیم مُد و ۱۲ مپ خواهد بود.

مُدهای مختلف شامل موارد زیر میشوند.

Takedown
هر تیمی زودتر تعداد مشخصی کیل بگیره برنده خواهد شد.

Trophy Hunt
در این مُد هر تیم علاوه بر کیل گرفتن باید کارتی که از حریف دراپ میشه رو برداره تا امتیاز کسب کنه. همینطور میتونه کارتی که از هم تیمی هم دراپ میشه رو برداره تا از امتیازگیری توسط تیم حریف جلوگیری کنه.

Area Control
سه منطقه داخل مپ هستن که هر دو تیم باید تلاش کنن اون مناطق رو به کنترل خودشون در بیارن و هر تیمی به امتیاز لازم برسه، برنده خواهد شد.

Clash Point
این مُد قابلیت ریسپان نداره و اگه بمیرید کار برای شما توی اون راند تموم خواهد شد. برای برنده شدن یا باید نقطه‌ی تعیین شده‌ی وسط مپ رو مال خودتون کنید یا تمام اعضای تیم حریف رو بکشید! هر مَچ شامل چند راند میشه و هر تیمی که تعداد راند مشخصی رو برنده بشه، پیروز مَچ خواهد بود.

Signal Hunt
چند ناحیه‌ی مشخص به صورت رندوم و با محدودیت زمانی توی مپ نمایان میشن که هر تیمی میتونه با کپچر کردنشون امتیاز بگیره.

Cargo Run
باید یه پکیجی رو به بیس خودتون برسونید. این مُد هم ریسپان نداره و باید تعداد راند مشخصی بود برنده بشید.

Freegunnerها هم شامل دوستان زیر میشوند.

1-OFF
IMG_20240716_231116_122.jpg

Bazz
IMG_20240716_231118_674.jpg

Daveers
IMG_20240716_231120_395.jpg

Daw
IMG_20240716_231121_668.jpg

Duchess
IMG_20240716_231123_818.jpg

Emari
IMG_20240716_231125_479.jpg

Haymar
IMG_20240716_231126_842.jpg

IT-Z
IMG_20240716_231129_530.jpg

Jabali
IMG_20240716_231130_440.jpg

Kyps
IMG_20240716_231131_898.jpg

Lark
IMG_20240716_231134_503.jpg

Lennox
IMG_20240716_231135_858.jpg

Roka
IMG_20240716_231136_938.jpg

Star-Child
IMG_20240716_231138_549.jpg

Teo
IMG_20240716_231140_135.jpg

Vale
IMG_20240716_231141_519.jpg

بازی یه قابلیت جالبی داره که هر فکشن یه Crew Bonus داره. شما یه کرکتر انتخاب میکنید وارد بازی میشید و کرو بونسش افزایش ریلود اسپید هستش. وقتی بمیرید، این Passive Skill با شما میمونه صرف نظر ازینکه سری بعد چه کرکتری بردارید. قابلیت خیلی جالب و کاربردی هستش خصوصا وقتی بازی سخت و طولانی میشه و زیاد پیش میاد که بمیرید. هم مجبور میشید از کرکترای مختلف استفاده کنید هم یه سری باف دائمی برای اون مچ بگیرید. میتونید تا ۶تا باف همزمان داشته باشید. عکسشو پایین میذارم که قشنگ متوجه داستان بشید.

20240713_175531.jpg

آخرین ویرایش:
من هایمار دوس دارم فقط 😅
View attachment 343631

من از هر فکشن یکی رو برمیدارم و بینشون سوئیچ میکنم. هم واسه اینکه باف‌هارو بگیرم هم یه وقتایی با توجه به شرایط بازی، مجبور میشی شکل بازیتو عوض کنی و کرکتر دیگه‌ای برداری. این ترتیب چینش کرکترای من با توجه به فکشن و اولویت باف‌هاشون :D دو تا ۶تا ازشون چیدم که اگه یکی در دسترس نبود برم سراغ دومی. Lark رو حتما تست کن. بازی باهاش رو بلد باشی خیلی خفنه. چند بار با ایشون حتی یک بارم نمردم. خیلی بازی باهاش حال میده. Lennox هم هفت‌تیرش خیلی ارضا کنندس لامصب.

IMG_20240713_235812_765.jpg

آقا ما اینجا تازه واردیم، اساتید قدیمی و با تجربه تاپیک بزنن بهتره.
در همین راستا خواهش دارم از آقا نوید عزیز که در این اقدام خداپسندانه دست یاری برسانند 😬
@NaViiDii

خیر بنده اهل تاپیک زدن نیستم کلا :D دست خودتو میبوسه. بزن که هفته دیگه اوپن بتا شلوغ میشه.

رو پلاس فقط مياد ديگه؟

الان فقط پلاسه. جمعه‌ی آینده برای همه باز میشه تا یکشنبه.

آقا من اصلاً متوجه نحوه کار کردن بخش crew نمیشم 🥲 help me

تو پست قبلی توضیح دادم دیگه. چیز پیچیده‌ای نیست اصن.

پست موقت

هر یک از دوستان پیام بدن تاپیک رو منتقل کنم

دست شما درد نکند :D خودم بعدا یه حالی به پست اول میدم اگر کسی داوطلب نشد.

من نمی دونم چرا هیچ کاراکتری اندازه Haymar حال نمیده بهم. خیلی میچسپه لامصب. رفت جز پیش خریدام بازی
منم همینطور 😁
بعد چرا بتاش تموم نمیشه؟ من ۵ ساعت بازی کردم، خسته شدم 😅.
ولی لعنت به این نت ما، هر لحظه یجور بازی در میاره، با چه نتی بازی میکنید؟؟؟

واقعا مهمه که یه هیلر کنارتون داشته باشید :D این مچ خیلی خوش گذشت. دوتایی هماهنگ شده بودیم قشنگ شُخم میزدیم. فقط مشکلی که میشه گفت تو تمام بازیای PvP هستش اینجام هست. یه وقتایی تیمی که زیادی عقب میفته، یهو شروع میکنن به لیو دادن. بابا مسابقات eSport مگه. حالا ببازی چه اتفاقی میفته! توی بتا که مشکل مچ پیدا کردن نداره اصن. زارت تا میزنی میره تو بازی. هفته دیگه اوپن بتا شروع بشه اون خیلی مهمه هر چند فکر نمیکنم خیلی تاثیر خاصی داشته باشه تو تعداد پیش‌فروشش.

View attachment 4_5809750880605443616.mp4

در نهایت میخوام به صداگذاری عالی بازی هم اشاره کنم. البته دیگه یه چیز عادی و مرسومی شده توی بازیای آنلاین که صدای پا رو به خوبی بشه تشخیص داد اگر با هدست بازی کنید. توی این بازی هم به بهترین شکل دراوردن این داستان رو. دقیقا میتونید متوجه شید از کجا داره میاد و فاصلش چقدره و به کجا میخواد بره. یعنی اگر بدون هدست بازی کنید عملا نصف لذت بازی از بین میره! صداپیشگی کرکترا هم عالیه. انیمیشن صورت رو هم که قبلا اشاره کردم ولی خیلی خووبه واقعا برای این بازی.

دوستان دانلود بتا کونکورد برای پلاس کجا استوره ؟ هرچقدر میگردم پیداش نمیکنم.
حالا الان شاید دیر شده باشه و فایده نداشته باشه یا خودت پیدا کرده باشی اصلا، ولی تو صفحه اصلی پلاس، همون پیشنهادات بالای صفحه هست.

• Like
Reactions: Solidsnake_1
خب ماهم تونستیم بازی کنیم. برخلاف انتظارم خیلی گیم خوبیه از طراحی نقشه بگیر تا کارایی هیروها و گرافیک و صدا گذاری فقط طراحی بعضی کاراکتراش... :D
یکم کنده گیم و رند هم زود تموم میشه

• Like
Reactions: rahmanshahi
واقعا مهمه که یه هیلر کنارتون داشته باشید :D
اصولاً پلیر های pvp بی جنبه هستن مخصوصا اگر بدون فرند و رندوم بریم توی مچ.

آقا نت چی استفاده میکنید؟؟؟

راستی، یه جمله کوتاه هستش وقتی هیرو رو انتخاب میکنیم میگه ها، اون خیلی تو مخه، یکسره یه چیز میگه.
هایرمار : why not, why not, why not, why not 😂 زهره مار

منم چند دست زدم بجز گرافیک و gunplay خوب هیچ چیز دیگه نداره :D حتی اگر f2p هم بود بازم بنظرم شکست میخورد برای اینکه هیچ چیز خاصی ارائه نمیکنه که دوباره برگردی بهش بازیش کنی اونم الان که کلی بازی شوتر f2p خوب تو بازار هست.
لعنت به هرکی باعث شد سونی دنبال gaas سازی بره ، days gone 2 و factions بخاطر زباله ای مثل این مردن.
آقا نت چی استفاده میکنید؟؟؟
من با مخابرات با dns الکترو راحت وصل شدم.

خب بتای اول رو با ۲۰۷ کیل و ۲۷۰ اسیست به پایان رسوندیم و ببینیم هفته آینده چطور پیش میره :D
بازی برای من که خیلی وقته دیگه حوصله‌ی PvP ندارم خیلی خوب و سرگرم کننده بود. برای اولین بار تو زندگیم داخل یه بازی مولتی‌پلیر، حتی یک بار هم ندیدم کسی تی‌بگ کنه :D واقعا عجیب بود این موضوع‌. اتفاقا توی مچ‌هایی که اختلاف زیاد بود و از همون اول برنده مشخص بود خیلی حواسمو جمع میکردم ببینم تی‌بگی میبینم یا نه ولی خب ندیدم خوشبختانه! اگه بتونه از فضای تاکسیک دور بمونه خیلی خووبه.
نکته‌ی بعدی اینکه ttk بالاس و به پلیر اجازه‌ی ری‌اکشن نشون دادن رو میده. شما وقتی از پشت مورد حمله قرار میگیری میتونی برگردی و درگیر بشی یا سدیعتر فرار کنی. این حالت رو خیلی دوس دارم تا بازی‌هایی که تو صدم ثانیه میمیری و تامام. بارها پیش اومد حتی دو به یک طرف زنده مونده بود و تونستیم برسیم و کمکش کنیم.
مُدهای بازی داخل بتا محدودن. من خودم فقط Takedown و Trophy Hunter بازی کردم. نمیدونیم سیستم رنکش تو نسخه‌ی کامل چطور خواهد بود. چقدر میتونه رقابتی باشه و پلیرای جدی و ترای هارد رو نزدیک خودش نگه داره. قشر کژوال مثل من که لذتشو میبریم چون واقعا گیم‌پلی فان و خوبی داره. خلاصه که دمشون گرم. بازی ترتمیز و خیلی خوبی ساختن. امیدوارم سرنوشت سیاهی پیش رو نداشته باشن :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or