Multi Platform Black Myth: Wukong

سازنده
Game Science
تاریخ انتشار
2024
ناشر
Game Science Interactive Technology
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
Ef12XT_U4AEVxgc.jpg
بازی Black Myth: Wu Kong معرفی شد. عنوانی بر اساس دنیای معروف میمون شاه و Journey To The West که توسط استودیوی چینی Game Science در دست ساخت هست. ژانر بازی Action RPG بوده و به صورت تک نفره دنبال میشود. این عنوان توسط موتور گرافیکی UE4 در حال ساخت بوده و برای کنسول ها و PC عرضه خواهد شد. هنوز تاریخ عرضه ای برای این عنوان در نظر گرفته نشده است.

آخرین اطلاعات از بازی:

◾ بازی در سبک سولزلایک و ساختاری نیمه‌ اوپن‌ورلد دارد
◾ سلاح اصلی بازی Golden Cudgel Staff است
◾ بازی سه حالت کمبت دارد:
Smash/Pillar/Thrust
◾ امکان ترکیب حرکات Light و Heavy Attack برای Combo زدن وجود دارد
◾ بازی دارای جادو و Spell است
◾ امکان تبدیل شدن به حیوان‌هایی همچون گرگ و ... وجود دارد
◾ ماموریت‌های فرعی شما را به سوی موجودات جدید و باس های مخفی میرساند
◾ ممکن است عنوان Black Myth Wukong دارای خریدهای درون‌ برنامه‌ای باشد!
◾ این عنوان در تابستان 2024 برای کنسول های نسل نهم و PC منتشر خواهد شد

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
صفحه استیم بازی فعال شد
LINK

تصاویر گرفته شده از دمو
IMG_20230820_153840_760.jpgIMG_20230820_153839_924.jpg
IMG_20230820_153840_022.jpgIMG_20230820_153840_443.jpg

آخرین ویرایش:
چه خبر جالبی از این بازی اومد بیرون
سازندگان بازی حاضر به قبول رشوه 7 میلیون دلاری برای مسائل ووک نشدن
دمشون گرم

View attachment 341172
منبع
دیروز یک لیک اومده بود، که کپکام بخاطر جریان نژاد پرستی بیخیال ریمیک RE5 شده. قشنگ نشون میده رسانه هایی مثل IGN با هدف قبلی مقاله هاشون رو انتشار میدند.

دمشون گرم

View attachment 341172
منبع
یه سری افراد اکانت معتبر ردیت شروع کردن به تکذیب کردن این موضوع و میگن کسی که این خبر رو پخش کرده یه فرد دروغگو

• Like
Reactions: Little John
دمشون گرم

View attachment 341172
منبع
برعکس داره میگه
میگه اون شرکت ها ازشون ۷ میلیون دلار خواستن تا بهشون در زمینه فلان و بهمان راهنمایی و مشاوره بدن.

برعکس داره میگه
میگه اون شرکت ها ازشون ۷ میلیون دلار خواستن تا بهشون در زمینه فلان و بهمان راهنمایی و مشاوره بدن.
به من نیم ملیون دلار بدن بتونم از طریق سرمایه گذاری مهاجرت کنم . در هر زمینه ای که بخوان بهشون مشاوره میدم .
با 29 سال سابقه در مسائل گیمینگ و 34 سال در مسائل خاورمیانه

برعکس داره میگه
اون منبع رو اشتباه گذاشتم چون ریتوییت بود ، اشتباه از من بود ، منبع اصلی رو گذاشتم :D که اولین مورد بوده در این مورد صحبت کرده

اوه اوه باج گیری IGN هم قشنگ رو شد . آقا باور کنید یه مدته از بعضی بازی ها تو صفحه اینستاگرامش عکس از تریلر بازی تو بدترین جاهای بازی میذاره یعنی فکر میکنی بازی گرافیکش مال سگاست من بو برده بودم برای اینه که تبلیغ بگیره و تحت فشار قرار بده پابلیشر رو اینکارو میکنه نگو اینا لابی درست کردن برا اخاذی . همون مقاله RE5 هم قشنگ بو میداد منو یاد اون باج گیره تو برره مینداخت .

دیروز یک لیک اومده بود، که کپکام بخاطر جریان نژاد پرستی بیخیال ریمیک RE5 شده. قشنگ نشون میده رسانه هایی مثل IGN با هدف قبلی مقاله هاشون رو انتشار میدند.
پست رو ادیت کردم ، الان منبع ایی که گذاشتم اشاره میکنه به خبرنگار بنام ربکا ولنتاین از ign که جز سازمان Sweetbaby هست، حالا اگه این حقیقت داشته باشه رسوایی جدیدی برای سایت ign

پست رو ادیت کردم ، الان منبع ایی که گذاشتم اشاره میکنه به خبرنگار بنام ربکا ولنتاین از ign که جز سازمان Sweetbaby هست، حالا اگه این حقیقت داشته باشه رسوایی جدیدی برای سایت ign
چند وقت پیش هم این بچه های پادکست Skill Up داشتند در مورد Steller Blade صحبت میکردند.
جالبی جریان اینجا بود، نمیتونستند بگند بازی بدیه ولی کلا گیر بهش میدادند پاپکورنیه بازیشم نکنید مهم نیست و این حرفا! اون ایرادات اسکیل آپ که دیگه تهه مسخره بود. صرفا چون الهام از Nier گرفته بازی بده.:| تازه خودشم همیشه میگه کاملا گرایش فکری چپ رو داره‌.

من این خبر باج گیری را اتفاقی الان تو یوتیوب دیدم.

1718458954734.png

فان فکت: IGN چند وقت پیش این رسانه های گیمینگ را خرید: GamesIndustry.biz, Eurogamer, Rock Paper Shotgun, VG247, and Dicebreaker
و همچنین توی اینا هم سهام داره: Outside Xbox, Digital Foundry, and Hookshot (which operates Nintendo life, Push Square, Pure Xbox, and Time Extension).
و خب الان عملا بزرگترین سایت گیمینگ به حساب میاد.
خلاصه اینکه قراره روزنامه نگاری صنعت گیم، توسط یه عده اقلیت ریتارد تو آمریکا (که حتی خارج از امریکا هم نظرشون چندان اهمیتی نداره برای کسی) بیش از پیش به گند کشیده بشه.

پ.ن: قشنگ دوران سیاه ویدیو گیمه. هر جاشو دست میزنی یه ایرادی پیدا میشه.

View attachment 341258

فان فکت: IGN چند وقت پیش این رسانه های گیمینگ را خرید: GamesIndustry.biz, Eurogamer, Rock Paper Shotgun, VG247, and Dicebreaker
و همچنین توی اینا هم سهام داره: Outside Xbox, Digital Foundry, and Hookshot (which operates Nintendo life, Push Square, Pure Xbox, and Time Extension).
خلاصه اینکه قراره روزنامه نگاری صنعت گیم، توسط یه عده اقلیت ریتارد تو آمریکا (که حتی خارج از امریکا هم نظرشون چندان اهمیتی نداره برای کسی) بیش از پیش به گند کشیده بشه.

قشنگ تر از این میدونی چیه ؟ اینکه Owner همین IGN شرکتیه به نام Ziff Davis و اینجاش جالب تره ... BlackRock دوازده درصد سهام این شرکتو داره و بزرگترین سهام دار سازمانیشه ...
خب لابد میپرسید چی شد ؟ هیچی BlackRock همون شیطانه . اینو جدی میگم من یه آدم کاملا غیر مذهبی هستم و به هیچ چیز اعتقاد ندارم ولی بلک راک همون شیطانه هررر چی حروم زادگی تو سرتاسر دنیا هست هرچی لابی گری و خیمه شب بازیی هست ته تهش برمیگرده به بلک راک . مثلا تو قضیه مدیا که چرا این همه فیلم و سریال و خلاصه همه چیز پروپاگاندای woke و lgbt و اینا رو پروموت میکنن اگه تهش رو بگیرید بازم میرسید به بلک راک .

قشنگ تر از این میدونی چیه ؟ اینکه Owner همین IGN شرکتیه به نام Ziff Davis و اینجاش جالب تره ... BlackRock دوازده درصد سهام این شرکتو داره و بزرگترین سهام دار سازمانیشه ...
خب لابد میپرسید چی شد ؟ هیچی BlackRock همون شیطانه . اینو جدی میگم من یه آدم کاملا غیر مذهبی هستم و به هیچ چیز اعتقاد ندارم ولی بلک راک همون شیطانه هررر چی حروم زادگی تو سرتاسر دنیا هست هرچی لابی گری و خیمه شب بازیی هست ته تهش برمیگرده به بلک راک . مثلا تو قضیه مدیا که چرا این همه فیلم و سریال و خلاصه همه چیز پروپاگاندای woke و lgbt و اینا رو پروموت میکنن اگه تهش رو بگیرید بازم میرسید به بلک راک .
حقیقتا من تا امروز اسم بلک راک را نشنیده بودم. کنارش یه شرکت دیگه هم هست انگار به اسم Vanguard.

پ.ن: بدبختی اینا به تازگی یه بخشی از سهام GW، سازنده های وارهمر را خریدن :(( :(( :((
نیومده هم گند زدن به داستان ۳۰-۴۰ ساله مجموعه :|

View attachment 341258

من قشنگ یادمه یک عده ده سال پیش میگفتند، اینا میخوان مونوپولی راه بندازند و با سیاست های خودشون همه این چیزا رو تبلیغ کنند. اونموقع یادمه مسخرشون میکردند یا فکر میکردن چرت و پرت میگند.

الان بجز نیتتندو تقریبا تمامی کمپانی های گیمینگ یا در این جهت ها حرکت می کنند، یا مجبورند که بشند.
حالا یک عده میگند مگه میشه زوری باشه؟ رئیس خود SBI یکی از حرفاش این بود، شما اگر دیدید رئسا و بقیه استدیو به خواسته های شما(گذاشتن لگبت یا باور های خودشون) توجه نمیکنند. حرفاتون رو به مارکتینگ استدیو بزنید و تا حد مرگ بترسونیدشون.(تهدید و ترس)

خود یکی از کله گنده های اینا گفته بود برای رعایت این سیاست ها باید از تمامی ابزار هایی که داریم استفاده کنیم. هرچقدر انکار کنیم، کاملا زورکیه!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or