گیفت بازی به انتخاب خودتون

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

-Poormaz-

کاربر سایت
سلام به همه دوستان گل. راستش من قصدم اینه برای یک یا دو نفر از دوستان، بازی مود نظرشون رو گیفت کنم. خواهشا بازی مورد نظرتون رو توی همین تاپیک پست کنید و صد البته نکات زیر رو هم رعایت کنید.

- خواهشا توی همین تاپیک فقط یه پست بزارید.
- بازی پیش خریدی و نسخه ی آلتیمیت نباشه، چون ممکنه خیلی گرون بیفته و من شرمنده ی شما عزیزان بشم. ممنون که درک میکنید.
- بازی میتونه روی هر پلتفرمی باشه.
- یه هفته فرصت میدم که همه ی دوستان بتونن توی این قرعه کشی شرکت کنن. قرعه کشی هم به صورت لایو میزارم توی یکی از شبکه ها (مثلا کانال Youtube خودم) که یه وقت سوتفاهم نشه. اصلا هم مجبور نیستید کانالم رو ساب کنید که واجد شرایط قرعه کشی باشید.
- به پیشنهاد یکی از دوستان توی همین تاپیک، دو تا بازی که مد نظرتون هست رو بگید، تا اگه برنده شدید، از بین یکیشون انتخاب کنم.

دمتون گرم خیلی مخلصیم.

-----------------------------------------------------------------------------------
ویرایش 2:

بیشتر از 50 تا پیام از پلتفرم های مختلف گرفتم که زمان قرعه کشی رو زودتر بزارم که تعداد یوزر ها کمتر باشه و اگه میتونم، هر دو ماه یه بار همینطوری قرعه کشی بزارم. چشم دوستان عزیز. چشم. فردا شب با یه پست تاپیک رو میبندم و از بین دوستان عزیز قرعه کشی میکنم. فیلترشکن هم ندارید، ویدیو قرعه کشی رو میزارم همینجا. باز هم چشم. مخلص همگی

آخرین ویرایش:
ممنون بابت Giveaway. من که چیزی تو عمرم نبردم ولی اینجا تعداد رقبا کمه یه امتحانی بکنیم 😁
البته خوبه که استیم ریجن بندی داره و ریجن بنده هم اکراینه.

• Like
Reactions: -Poormaz-
یکی از اینا هر زمانی که شد(هر موقع تخفیف خورد, حالا یک ماه دیگه یا یک سال دیگه مهم نیست):
1:Cyberpunk 2077
2:Elden Ring
3:Horizon Forbidden West

آخرین ویرایش:
  • Like
با تشکر از شما بابت برنامه خوبتون، لطفاً زمان برنامتون رو بیشتر کنید ! :دی

Elden Ring - XBox

• Like
سلام
Ready or Not
Microsoft Flight Simulator
استیم - برنده شدم باید اکانتو تعییر ریجن بدم که ارزون تر بیفته

• Like
خوب همون طور که گفتم تو تاپیک استیم برای من در ابتدا گنگ بود سوالتون.
الان تازه منظور رو فهمیدم و خوب فکر کنم این کاری که کردین موفق ترین روش باشه.
من ریجن استیمم کانادا هست و فکر کنم خرید بازی تو ریجن من خیلی براتوت اقتصادی نباشه!
ولی بازی مورد انتخاب من Baldur's Gate 3 یا Ghost of Tsushima هست.

• Like
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or