Multi Platform Kingdom Come: Deliverance II

kingdom-come-deliverance-2-9su3z.jpg

سازنده: Warhorse Studios
ناشر: Deep Silver
تاریخ انتشار: 2024
پلتفرم ها: PC, Xbox Series XS, PS5

توضیحات: Kingdom Come: Deliverance II یک بازی اکشن نقش افرینی است که در قرن 15 میلادی میان هرج و مرج جنگ های داخلی در منطقه Bohemia قرار میگیرد
شما در نقش هنری(Henry) اهل Skalitz قرار میگیرید و اروپای قرون وسطی را از چشمان او تجربه خواهید کرد

• KCD2 همانند نسخه قبلی جهان باز خواهد بود. شهر ها، جنگل ها و مناطق تاریخی قابل اکتشاف هستند​
  • فعالیت های شما در محیط بازی تاثیر میگذارند و هر انتخاب شما در نقش هنری شامل عواقب خواهد بود​
  • بازی شامل 5 ساعت کات سین سینمایی میباشد. این احتمالا شامل دیالوگ ها و ارتباط با NPC نمیشه​
  • سلاح هایی جدیدی مانند توپ و کمان زنبورکی(Crossbow) به بازی اضافه شده​
اسکرین شات ها:

صفحه استیم:
Kingdom Come: Deliverance II

آخرین ویرایش:

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,529
نسخه یکش رو خونه یکی از دوستان کمی بازی کردم. مبارزاتش ته خنده بود. شمشیر میزدی به طرف صدای در قابلمه میداد.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,425
نام
مــاکــان
یونیک ترین RPG نسل قبل ، با سیستم مبارزات واقعی و توجه به جزئیات مثال زدنی :x

کنار داستان خیلی خوب و موسیقی عالی باید گفت حق بازی خیلی خیلی بیشتر از اینها بود.
البته برای یه new IP خیلی هم خوب کار کرد.

امیدوارم مثل DD2 که با نسخه دوم بیشتر دیده شد اینجا هم تبلیغات خوبی بیارن پشتش که پلیرهای بیشتری باهاش آشنا بشن.

مورد دیگه اینکه امیدوارم بازی راه نسخه قبل رو بره و بازی رو برای کژوال پسندها در دسترس تر نسازه که اصلا همین نقطه جذابش بود که بازی رو خاص میکرد.

=========
برای من اینکه 2024 میاد خیلی جای تعجب داشت.
میدونستم که دارن میسازن ولی اینکه همین امسال میاد رو اصلا حدس هم نمیزدم.

stv

کاربر سایت
Jan 20, 2015
130
نام
soheil
یعنی بعد چند وقت فرصت شد بیام بازیسنتر کرک و پرم ریخت از ذوق دیدم این بازی بالاخره معرفی شد
دوباره قراره با هنری بازی کنیم؟
یه مقدار اینجوری اصالت بازی بهم می خوره چون هنری تو نسخه یک هیچی بلد نبود قرار بود باهاش یاد بگیریم از خوندن نوشتن تا دزدی کمانگیری مبارزه و ....
چون مکانیزم ها شدیدا سخت بودن بعد با تمرین هم خودت بهتر می شدی هم لول می گرفتی آسونتر می شد واسه همین شدیدا لذت بخش می شد.
ولی بهترین ویژگی این بازی اتمسفرشه یعنی چنان ایمرژنی داشت
البته من نسخه رویالو بازی کرده بودم که پالیش بود وگرنه اوایلش بازی پر باگ بود
بی صبرانه منتظرم

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,202
نام
نیما
یعنی بعد چند وقت فرصت شد بیام بازیسنتر کرک و پرم ریخت از ذوق دیدم این بازی بالاخره معرفی شد
دوباره قراره با هنری بازی کنیم؟
یه مقدار اینجوری اصالت بازی بهم می خوره چون هنری تو نسخه یک هیچی بلد نبود قرار بود باهاش یاد بگیریم از خوندن نوشتن تا دزدی کمانگیری مبارزه و ....
چون مکانیزم ها شدیدا سخت بودن بعد با تمرین هم خودت بهتر می شدی هم لول می گرفتی آسونتر می شد واسه همین شدیدا لذت بخش می شد.
ولی بهترین ویژگی این بازی اتمسفرشه یعنی چنان ایمرژنی داشت
البته من نسخه رویالو بازی کرده بودم که پالیش بود وگرنه اوایلش بازی پر باگ بود
بی صبرانه منتظرم
آره کاراکتر اصلی همون هنری هست ولی چیزی که تو استیم نوشتن گویا Love Story عه بازی :D

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,681
منم نسخه اول رو بعد چند ساعت ول کردم ولی بعدش واقعا پشیمون شدم.دلیلشم این بود که زمانی که بازیش کردم تو یه دوران کم حوصلگی بودم و دنبال بازی سرراستر میگشتم .نسخه دوم رو حتما بازی میکنم.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo
منم نسخه اول رو بعد چند ساعت ول کردم ولی بعدش واقعا پشیمون شدم.دلیلشم این بود که زمانی که بازیش کردم تو یه دوران کم حوصلگی بودم و دنبال بازی سرراستر میگشتم .نسخه دوم رو حتما بازی میکنم.
منم به شخصه به علت بی حوصلگی خودم بازی رو ول کردم اما واقعا بازی نابی هست و اگر الان حالشو داری حتما بازی کن.

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
827
جزییاتی از Kingdom Come Deliverance II:

▫️بازی در قرن ۱۵ اروپا رخ میدهد و داستان هنری اسکالیت از نسخه اول را ادامه میدهد.

▪️وسعت نسخه دوم دو برابر نسخه اول می‌باشد.

▫️سلاح‌های جدید همانند Crossbow و مدل‌های اولیه سلاح گرم.

▪️دنیای اطراف به رفتار شما واکنش نشان میدهد به طور مثال اگر مست و برهنه در خیابان بروید مردم شما را مسخره میکنند و یا اگر دزدی کنید و دستگیر شوید داغ بر روی بدنتان میگذارند.

▫️موتور ساخت این بازی همانند نسخه اول CryEngine می‌باشد.
▫️بازی دارای دو نقشه است که هر کدام اندازه نقشه بازی اول می‌باشد.

▫️علاوه بر اضافه کردن ویژگی های جدید و جالب، برخی از ویژگی های نسخه اول نیز بازسازی شدند

▪️بازی دارای Blacksmith MiniGame است

▫️تمامی NPCها، دارای خانه، شغل، فعالیت، سرگرمی و.. هستند

▪️وقایع داستانی بازی درست پس از نسخه اول است اما توسعه‌دهندگان اعلام کردند برای لذت بردن کامل از بازی، هیچ نیازی به فهمیدن داستان نسخه قبلی نیست

▫️ویژگی باز کردن قفل ها در این بازی بهبود یافته است اما به ماهیت خود، وفادار خواهد بود

▪️اگر با شمشیر خونی در کنار یک جسد بایستید و اگر NPC از کنار شما گذر کند، ممکن است به عنوان مجرم محکوم شوید

▫️اگر مرتکب جرمی شوید، NPCهای آن منطقه نسبت به قبل هوشیارتر خواهند شد و بررسی مهارت های آن‌ها بسیار سخت تر می‌شود

▪️ویژگی Quick Answer به Chat Mode بازی اضافه شده است

▫️تغییراتی در سیستم کامبت بازی به منظور سنگین تر شدن حس آن و همچنین ارائه بالاترین کیفیت واقع‌گرایانه بودن، انجام شده است

منبع: MoonMedia

پ.ن: من نسخه ی اول این بازی رو نرفتم. اصلا فکر نمی کردم اینقدر واقع گرایانه باشه و شبیه ساز بودن براش مهم باشه. بعضی از این جزئیات رو که خوندم (مثل کامبت سنگین و واکنش NPC ها به بازیکن) ترغیب شدم که این نسخه رو حتما برم سراغش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر