Multi Platform RoboCop: Rogue City

EGS_RoboCopRogueCity_Teyon_S1_2560x1440-0e2b89ec6e73db0690475fc02db38a50.jpg

سازنده: Teyon
ناشر: Nacon
سبک: شوتر اول شخص, RPG
پلتفرم: PC, Switch, PS5, Xbox Series X|S
تاریخ عرضه: 2 نوامبر 2023

"زنده یا مرده, تو بامن میای!"
پس از گذشت سالها, روبوکاپ با Auto-9 محبوب خود به خیابان های شهر Detriot بازگشته تا آن را از جرم و جنایت و فساد کورپوریشن ها پاکسازی کند.
RoboCop: Rogue City عنوانی به سبک شوتر اول شخص با المان های آر پی جی است که توسط Teyon, سازنده های عنوان معمولی اما محبوب Terminator: Resistance توسعه سافته است.

اطلاعات:

"شما این قدرت را دارید که چگونه ماموریت را به روش خود پیش ببرید, اما با گسترش داستان باید با احتیاط پیش بروید چرا که فساد و طمع هیچ محدودیتی نمی شناسد."

1. پیتر ولر, بازیگر فیلم های روبوکاپ به ایفای این نقش بازگشته.
2.داستان بازی بین قسمت دوم و سوم سری فیلم بوده و تیم توسعه قول داده تا جواب هایی که بینندگان قسمت دوم دباره شخصیت الکس مورفی نگرفتند را در این بازی دریافت کنند.
3. بازی بین 20 تا 30 ساعت گیم پلی با پایان های مختلف خواهد داشت.
4. المان های آر پی جی بازی شامل سیستم دیالوگ و آپگریدهایی برای روبوکاپ خواهد بود.
5. انتخاب دیالوگ ها برروی داستان و شرنوشت شخصیت ها تاثیر گذار خواهد بود.
6. بازی شامل محیطی جهان باز شده که ماموریت های فرعی در این محیط وجود دارد.

آخرین ویرایش:

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
دوستان کسی بازی کرده اینو؟ چطوره؟
من شخصا خوشم اومد. اتفاقا دیروز یمقدار استریمش کردم و اونجا هم گفتم بنظر گیم پلی ساده و روونی داره ، یعنی نه پیچیده ست نه زیاد ساده. سطح گرافیک بازی هم در حد قابل قبولی بالاست (البته به پای بهترین گیمهای موجود شاید نرسه) ، اما میشه گفت واقعا یه بازی نسل جدید محسوب میشه. نوستالژیشم که جای خودش بویژه برای ما پیرمردا که از سری فیلمها [و بازیها]ی پلیس آهنی خاطره داریم 👴

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
با سلام خدمت دوستان گرامی
من برای کلکسیون دیسک بازی رو خریدم و تقریبا چهارده درصد رو بازی کردم.ساعت گیم بیشتره ولی با وسواس جمع کردن آیتمها دارم پیش میرم.
گرافیک بازی: محیط بازی گرافیک خیره کننده و زیبایی داره و نورپردازی عالی ولی کارکترها کاملا خشک و تو ذوق بزن هستند.فاجعه نیستند ولی شما تصور کنید محیط بازی برای نسل PS5 هستش و طراحی کارکترها برای اوایل نسل PS4 هستش انگار دوتا تیم جدا کار انجام دادن.

صدا گذاری و موزیک:وقتی وارد بازی می‌شید توی منو اصلی موسیقی گوش نواز و خاطره انگیز پلیس آهنی کلاسیک نواخته میشه که هیجان زدتون می‌کنه ولی ظاهراً کار همینجا تمومه چون در اکثر طول بازی حتی موزیک پس زمینه هم وجود ندارد و سکوت مطلق.شاید هم بخاطر جو بازی چنین کردند.از موسیقی بگذریم صداگذاری عالی هست.صدای قدم های سنگین پلیس آهنی و یا صدا هر اسلحه با دقت انجام شده است.

داستان بازی : این بخش نمره قابل قبولی میگیره . بازی روایتگر یک داستان ارجینال جدید بین دو فیلم اول هستش و به اندازه خودش پیچ و خم داره و حتی گاهی این شما هستید که با انتخاب های خودتون روند داستان رو پیش میبرید.

گیم پلی :به نظر من بهترین بخش بازی گیم پلی اون هستش.بازی جهان باز نیست ولی خطی صرف هم نیست. شما میتونید مراحل فرعی رو انجام بدید و امتیازهای آپگرید بگیرید که با به روز رسانی روبوکاپ قابلیتهای مفید و کاربردی اضافه میشه.بازی به موقع اکشن و سرجایش خودش کارآگاهی میشه و روند یکنواخت و خسته کننده نداره و اکشن و معمایی به خوبی کنار هم چفت شدن.

سایر : متاسفانه دوبار تو بازی افت فریم شدید تجربه کردم که رفع هم نمیشد تا از بازی خارج و دوباره وارد بشم ظاهراً گرفتار یک باگ بودم .
در بعضی صحنه ها بافتهای گرافیکی دیر لود میشوند.با توجه به اینکه بازی فقط برای نسل جدید منتشر شده این هم از شاهکارهای بازی هستش که بازی که برای SSD تولید و بهینه سازی شده دیر لود بشه!
اما میشه درک کرد که بازی بزن دارویی برای پول درآوردن و تیغ زدن گیمرها نبوده و عشق به دنیای روبوکاپ رو میشه لمس کرد.محیط های بیرونی و درونی بازی و ماموریت ها با دقت و وسواس زیاد از روی فیلمها سریال ها و حتی انیمیشن کلاسیک با دقت بازسازی شدند.تیکه کلامها آدمها و ماموریت ها انگار دفترچه خاطرات یا پشت صحنه فیلم های سه گانه کلاسیک رو به تماشا نشستید هرجا حتی نامی از روبوکاپ اومده بهش ادای دین شده مثلاً حتی اسم یکی از مراحل فرعی Be kind rewind هستش که اگر فیلمش رو دیده باشید متوجه ارتباطش می‌شید.
در مجموع به شخصه از بازی راضی بودم.

میخرمش: طرفدار روبوکاپ هستم باهاش خاطره دارم.
گرافیک برام اولویت اول نیست.
شوتر اول شخص آفلاین دوست دارم.

نمیخرمش: بازی آنلاین و مولتی پلیر دوست دارم.
چشمم به استارفیلد و مرد عنکبوتی عادت کرده.
اصلا روبوکاپ کی هست؟

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
کسی روی سریز اکس خریده؟
پرفرمنس بازی چطوره الان؟
یکی از دوستهام رو اکس بازی کرده بود میگفت خیلی خوب و روونه.
تازه پرفورمنس ماد هم داره.

بازی رو حتما بگیر خیلی خوبه.
یکی از بهترین بازیهای سال قبل بود.
Teyon پشت به پشت داره همرو سورپرایز میکنه.
استاد بازیهای لایسنسی سخت و ریسکی ساختنه.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان

همین الان گرفتمش :D

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا

من همچنان منتظرم رو پلاس يا گيم پس بياد :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
توی فیلم خوب راه میرفت توی بازی که کاتسین میشه راه رفتنش رو نشون میده عین C3PO راه میره:))
پس فیلم یادت رفته:

========
من بعد این بازی کاری کرد که رفتم دوباره فیلمهارو دیدم.
حتی اون سریالی رو هم دیدم :))

amir mokhtari

کاربر سایت
Mar 20, 2024
29
پس فیلم یادت رفته:

========
من بعد این بازی کاری کرد که رفتم دوباره فیلمهارو دیدم.
حتی اون سریالی رو هم دیدم :))
البته ۲ تا سریال داشت
یکی چهار قسمتی بود
یکی ۲۰ و خورده ای قسمت داشت که کانادا ساخته بود
جالب بود ورژن کانادا اصلا کشت و کشتار نداشت و پلیس اهنی به محیط اطراف شلیک میکرد برای کشتن دشمن=))
ولی من حتی از ورژن کانادا هم لذت می‌بردم بس که دیدن پلیس اهنی برام شوق داشت

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
من بازی با متای پایین اصلا نمی خرم. ولی به عنوان کسی که کودکیش رو با روبوکاپ گذروند، مجبور شدم بازی رو بخرم. یک ساعتی بازی کردم باید عرض کنم که به شدت لذت بردم. حتما توصیه میکنم بازی رو بخرید. شوتینگ فوق العاده لذت بخش، گرافیک خوب، و حس نوستالژی فوق العاده.

جالبه یوزر متاش ٨۴ شده که به نظرم کاملا حقشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر