قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
سلام من چندین سال از گیم دور بودم حالا میخام یه کنسول بگیرم اولش تصمیم برای PS4 بود ولی حالا دارم به 5 هم فکر میکنم عناوین 4 که برای 5 هم منتشر شده ارزشش رو داره رو 5 تجربه کنم با توجه به قیمت بالا یا چی؟
از نظر اقتصادی و تجربه کیفیت خوب کدوم به صرفه تر هست؟
سلام .اگر پول پلی 5داری حتما بخرش
عمر پلی4تموم داره میشه یا شده ! اشتباه نکن به نظرم
کیفیت مطمئنا خب ۵
بخر لذتشو ببر

Kratos LOve bn

کاربر سایت
Mar 28, 2024
23
سلام .اگر پول پلی 5داری حتما بخرش
عمر پلی4تموم داره میشه یا شده ! اشتباه نکن به نظرم
کیفیت مطمئنا خب ۵
بخر لذتشو ببر
الان یه جایی خوندم بازی های 4 رو میشه رو هارد اکسترنال جدا ریخت و رو 5 اجرا کرد اگه اینطور باشه که خیلی خوبه و صرف میکنه

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
873
سلام من چندین سال از گیم دور بودم حالا میخام یه کنسول بگیرم اولش تصمیم برای PS4 بود ولی حالا دارم به 5 هم فکر میکنم عناوین 4 که برای 5 هم منتشر شده ارزشش رو داره رو 5 تجربه کنم با توجه به قیمت بالا یا چی؟
از نظر اقتصادی و تجربه کیفیت خوب کدوم به صرفه تر هست؟
حتما ۵ بخر ۵ ۶ سال آینده کلی بازی براش میاد

• Like
Reactions: Kratos LOve bn

rahmanshahi

کاربر سایت
Aug 28, 2010
262
اخبار pro اومد گفتم پول میزارم کنار اخر سال یکی میخرم امروز قیمت ۶۴ تومن دلار خورد تو صورتم تا اخر سال دستشم نمیتونم بخرم...زیباست :))
پول نزار کنار، تتر بزار کنار، توی بدونه از این صرافی ها عضو بشو، ۱۰۰ تومن ۱ تومن هرچقدر پول داری بریز توش باهاش تتر بخر که ارزش پولت از بین نره

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
192
نام
علی
پول نزار کنار، تتر بزار کنار، توی بدونه از این صرافی ها عضو بشو، ۱۰۰ تومن ۱ تومن هرچقدر پول داری بریز توش باهاش تتر بخر که ارزش پولت از بین نره
ارز دیجیتالم ریسک داره خریدش خصوصا بیتکوین و تتر و محدودیت های بدش تو کشوری مث ایران فقط بدرد ماینرا میخوره که اونم دردسرها و مشکلات خاص خودش داره به نظر بنده کم ریسک ترین صندوق های درامد ثابت هستن البته باز مختارید

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
با این اوضاعی که من میبینم اگر همینطوری دلار بره بالا تا تابستان نسخه اسلیم تا ۳۵ هم راحت میره قیمت امروز تقریبا ۳۱ بود دسته اسپایدرمن پرسیدم ۸۵۰۰:|واقعا به کجا داریم میریم خدا به دادمون برسه فقط

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash
سال قبلم همین موقع دلار 60 تمون شد بعد عید شد 48 تومن البته باید امیدوار باشیم بازم بعد از عید قیمت پایین بره
اینجا بحث دلار نیست ولی لطفا توهم های خودتون برای بقیه تعریف نکنید ..این چه تحلیل اب دوخیاری میکنی آخه
هر وقت کسی ریال داره و هدفش خرید ps5 هستش حتما باید بخره و منتظر پایین اومدن قیمت نمونه .
آفرین این دقیقا حرف فروشنده های توپ خونه هم هست همشون همین رو میگن :) مثلا دو سال پیش که قیمت کنسول به 40 ملیون رسید میگفتن هر کی پولش امادس بخره که قیمت 50 نشه

اینکه عید پارسال دلار 60 تومن بود و سه ماه بعد 48 تومن شد توهمه ؟ دیگه چیزی که همه دیدن بحث نداره
من نه توپخونه هستم نه فروشنده ولی اینو میدونم که شما هیچی از اقتصاد نمیدونی سنت خیلی کمه ..
برای همین بهتره بری بازی تو بکنی .برو جونم
راستی من این دو تا کامنت سال دیگه دلار شد 70 تومن برات میفرستم متوجه بشی که اقتصاد یعنی چی ..
البته از گرون شدن دلار خوشحال نمیشیم ولی واقعیت که داره اتفاق میوفته
باید 60 سالت باشه به 36 ساله بگی بچه 8->
خرداد سال بعد برام این کامنت رو فوروارد کن

بله متاسفانه این اتفاق تو فرودین افتاد و هر چقدم دلار بخواد بیاد پایین بازم قیمت ps5 به قیمت اون موقع که شما گفتی نخرین میاد پایین ....قیمت ارزون نمیشه ...
دوستانی که اینجا هستن مواظب باشن که حرف ها کی میخونن و دنبال میکنن ..
موفق باشی
........
اینجا جواب پیام پایین میدم .
دوستان پیام های این اقا احسان بخوند که گردن گیر هم نیست ...بعد قضاوت کنید
--------
برادر من من اصلا نمیخوام بگم حق با کی ..
مشکلی که تو این پیج ها هست اینه دوستان میان راجب چیزی نظر میدن که هیچ اطلاع ازش ندارن و بچه های دیگه گمراه میکن و میرن با این نظر های اشتباه کاری میکن و به خودشسون ضرر میزن نکنید دوستان از تجربه های شخصی که معلوم نیست درسته یا اشتباه تعریف نکنید و دوستان دیگه رو درگیر ضرر نکنید ممنون

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
بله متاسفانه این اتفاق تو فرودین افتاد و هر چقدم دلار بخواد بیاد پایین بازم قیمت ps5 به قیمت اون موقع که شما گفتی نخرین میاد پایین ....قیمت ارزون نمیشه ...
موفق باشی
شما اول یه کامنت از من بیار که گفته باشم نخرید ارزون میشه

خوبه همه پیامهام رو یکجا جمع کردی

* حق با شماست :)

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: godofwar4

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
678
رفقا یه سایت معتبر معرفی می کنید که هم قیمتهای مناسبی داشته باشه هم کلاهبرداری نکنه و اجناس فیک رو به اسم اجناس اصل نفروشه؟تا اتفاقات بعدی نیوفتاده میخوام هر چه سریعتر یه ps5 بخرم

arthur97

کاربر سایت
Oct 21, 2017
293
رفقا یه سایت معتبر معرفی می کنید که هم قیمتهای مناسبی داشته باشه هم کلاهبرداری نکنه و اجناس فیک رو به اسم اجناس اصل نفروشه؟تا اتفاقات بعدی نیوفتاده میخوام هر چه سریعتر یه ps5 بخرم
pspro
nakhlmarket

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
موفق باشی
........
اینجا جواب پیام پایین میدم .
دوستان پیام های این اقا احسان بخوند که گردن گیر هم نیست ...بعد قضاوت کنید
--------
برادر من من اصلا نمیخوام بگم حق با کی ..
مشکلی که تو این پیج ها هست اینه دوستان میان راجب چیزی نظر میدن که هیچ اطلاع ازش ندارن و بچه های دیگه گمراه میکن و میرن با این نظر های اشتباه کاری میکن و به خودشسون ضرر میزن نکنید دوستان از تجربه های شخصی که معلوم نیست درسته یا اشتباه تعریف نکنید و دوستان دیگه رو درگیر ضرر نکنید ممنون
بله دقیقن یادم اومد اون بحث رو،مشکل تحلیلی دوست مون اونجا بود که کاهش قیمت ps5 نسبت به روزهای اول انتشار رو تعمیم می‌دادن به همیشگی بودن،در حالی که همه می‌دونیم ماهیت اون گرونی اوایل انتشار جدا از بحث گرونی اصلی هست،به عبارتی اگه دلار هزار تومن هم می‌بود،باز یه کنسول اوایل انتشار در جایی مثل ایران به هر حال گرونتر از معادل قیمت واقعیش خواهد بود.ولی این نهایتن همون سه‌چهارماه اوله،یا دیگه نهایتن شش ماه اول،بعد از اون بواسطه‌ی تورم دیگه کاهش قیمت خاصی وجود نداره،جز نوسان های مقطعی که در بلندمدت هم قطعن افزایشی خواهد بود
حتی یادمه یه بحثی هم پیش اومده بود {نمی‌دونم همین دوست مون بود یا دوست دیگری} که تورم قراره برای سال {های} بعد کمتر بشه! که دوست دیگری گفت تورم کمتر مثلن از 60 درصد بشه 40 درصد برای سال دیگه،به معنی این نیست که ارزون تر میشه! بلکه فقط 20 درصد کمتر گرون میشه،یعنی باز به هر حال کاهش قیمتی نخواهد بود و افزایشیه {مگر تورم منفی بشه!}
پ‌ن:
البته بماند که ps5 هم یک افزایش قیمت رسمی هم خورد در مناطقی،که قطعن نمی‌تونه بی‌تأثیر باشه در کلیت قیمت ریالی اون

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
«ناآمدگان اگر بدانند که ما از دَهْر چه می‌کشیم، نایند دگر»

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: godofwar4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر