فیل اسپنسر می‌گوید چند پلتفرمی شدن ایکس‌باکس ناشی از عادات نسل Z است

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,605
نام
alireza
xbox.jpg

به گفته رئیس بخش بازی‌های مایکروسافت، استراتژی جدید ایکس‌باکس در مورد بازیهای انحصاری‌اش، تا حدی بخاطر رفتار و عادات مصرف کنندگان Gen Z شکل گرفته است. در ماه فوریه، مایکروسافت یک به‌روزرسانی تجاری برای Xbox ارائه کرد که برنامه‌های خود را برای آوردن بازی‌های فرست پارتی بیشتر به پلتفرم‌های رقیب را تأیید کرد.

فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، در مصاحبه‌ای با Polygon، در مورد تغییر استراتژی ایکس‌باکس گفت که بودجه‌های توسعه‌ی بازیها، توجیه انحصاری‌ ماندن بازیها را سخت‌تر می‌کند. اسپنسر همچنین گفت که تلاش برای مرتبط ماندن با مصرف‌کنندگان جوان‌تر در تصمیم‌گیری برای در دسترس قرار دادن بازی‌های انحصاری ایکس‌باکس بر روی پلتفرم‌های دیگر موثر بوده است. این تصور که ایکس باکس فقط می تواند همین دستگاهی باشد که به تلویزیون وصل می شود، چیزی نیست که در تحقیقات رفتاری Gen Z می بینیم. برخی از آنها آیفون خواهند داشت، برخی اندروید خواهند داشت، اما همه بازی‌ها و همه چیز یکسان است. من می‌توانم در هر دوی آنها (اندروید و IOS) به TikTok بروم. همه محتوای دلخواه آنها هر کجا که بخواهند در دسترس است. بنابراین، ایکس‌باکس مکانی است که می‌توانم بازی‌های بزرگی را که می‌خواهم پیدا کنم. هر تصمیمی که می گیریم این است که ایکس باکس را در دراز مدت قوی‌تر کنیم. این بدان معنا نیست که همه با تمام تصمیماتی که می گیریم موافق باشند. اما این برای چگونگی تصمیم‌گیری ما اساسی است.

فیل اسپنسر از انحصاری‌ها متنفر است و به همین دلیل است که برخی از انحصاری‌های ایکس‌باکس اکنون برای پلی‌استیشن و سوییچ عرضه شدند.

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
873
فیل اسپنسر از انحصاری‌ها متنفر است و به همین دلیل است که برخی از انحصاری‌های ایکس‌باکس اکنون برای پلی‌استیشن و سوییچ عرضه شدند.

برای همین چندتا شرکت مولتی میلیاردی خرید و بازیاشون انحصاری کرد تا ps نابود کنه حالا که شکست خورد از انحصاری متنفر شد؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
اسپنسر جدیدا خیلی حرف می زنه
اومدم همینو بگم.چرا انقدر این بشر حرف میزنه؟کار و زندگی نداره؟یا داره حرف میزنه یا diablo میزنه :|
یه تاپیک جداگانه ایجاد کنید فقط حرف های اسپنسر رو پوشش بدید
يكى اينو با تير بزنه متوقفش كنه واسه همه بهتره.
پالیگان یک مصاحبه باهاش انجام داده، هر بخشی از حرفاش رو اومدن جداگانه هدلاین کردن.
هر روز حرف نزده. علاف که نیست:D

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
اون قسمتی که گفته iOSو android اصلا متوجه نشدم، یعنی نسلz همه دو گوشی دارن!!!
والا هرکیو میشناسم یه گوشی بیشتر نداره..
نه منظور اینه که هر گوشی داشته باشی اون برنامه برای اون سیستم عامل اومده
مثلا تیک تاک هم از طریق اندروید دسترسی داری و هم IOS
یه تاپیک جداگانه ایجاد کنید فقط حرف های اسپنسر رو پوشش بدید
اسم تاپیکش هم باید گذاشت " قالَه فیل اسپنسر: "

Sysbother

کاربر سایت
Oct 16, 2015
93
فیل اسپنسر نماد بارز ماشین PR یک کورپو در صنعت هست.

از رقابت اکس باکس با آمازون و گوگل تا انحصاری ها ستون فقرات ویدیو گیم هستند و حالا این.

اسپنسر سال‌ها تلاش کرد که بگه مدل درآمدی اکس باکس به خصوص گیم پس پایدار هست و حالا صحبت از کسب و کار اکس باکس می‌کنه.

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
من واقعا نمیتونم درک کنم این بشر چی میخواد... کسی میدونه به من بگه از تاریکی دربیام؟
شما حساب کن بیاد نزدیک ۷۸میلیون دلار خرج کنی شاید فروش کنسولت به رقیبت برسه و‌ ورق برگدونی ولی هیج نشه

هی بیایی ترافلاب ترافلات ماست پاور کنسول کنی بازم هیچ نشه
بیایی کنسولی بسازی که فقط ارزون باشه استودیو مجبور کنی از هم چی‌ بزنن تا روی اون کنسول ارزونتره سودت بالا بره بازم هیجی گیرت نیاد

هی به ناشر ها پول بدب بازی رو دی وان روی کیم پس بیارن بازم هیچی 😂😂😂

و در اخر مجبور بشی بازی هات روی کنسول رقیب منشتر کنی

عمو فیل بزرگ یه بلایی بود که اه دان متریک به باکس زد 😂😂

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر