شایعه احتمالاً Resident Evil 9 یک بازی open world است

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,605
نام
alireza
residentevil9.jpg

طبق یک توییت جدید از افشاکننده معتبر به نام Dusk Golem، بازی Resident Evil 9 می تواند بر روی موتور RE ساخته شود و به یک بازی جهان باز (open world) تبدیل شود.

طبق گزارش‌ها، Resident Evil 9 سال‌هاست که در دست ساخت است و بسیاری گمان می‌کنند که در سال 2025 عرضه خواهد شد. آخرین بازی از این سری، بازی Resident Evil Village است که در سال 2021 عرضه شد. اکتبر گذشته، Dusk Golem مدعی شد که Resident Evil 9 بیشترین بودجه را در این سری خواهد داشت. استفاده از یک موتور کاملاً جدید برای گیم پلی جهان باز باعث می شود که توسعه بازی بسیار بیشتر از حد انتظار طول بکشد. همچنین Dusk Golem ادعا می‌کند که بازی Monster Hunter Wild بر اساس همین فناوری ساخته شده است. با این حال، آن‌ها به طرفداران اطمینان می‌دهند که در ساخت Resident Evil 9 و Monster Hunter Wild دی‌ان‌ای هر دو فرنچایز حفظ خواهد شد. همچنین در دسامبر 2023، کپکام اعلام کرد که قصد دارد به بازسازی بازی‌های قبلی در سری Resident Evil ادامه دهد.

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
کپکام تا الان در مسیر درست بوده امیدوارم اینم اوکی باشه
من همیشه موافق تغییراتم تکرار مکررات که میشه همون بازی قبلی
تست کنن جواب نده بهتره اینه تا هی درجا بزنن

دقیقا اویل ویتین ۲‌ عالی بود و لذت بخش
اگه خوب پیاده بشه میتونه خوب بشه ولی مثال اویل ویتین 2 مثال خوبی نیست برای من اویل ویتین 2 از هر نظر (لول دیزاین -داستان و ...) بجز گرافیک از نسخه اول ضعیف تر بود حتی پیشرفت گرافیکم همچین خفن و زیاد نبود بازی اصلا اون اتمسفر نسخه اول نداشت و بیشتر برای من یادآور alone in dark 2008 بود تا نسخه اول.بعضی دوستان میگفتن تاحدودی حس سایلنت هیل داره ولی برای من که همه نسخه های سایلنت هیل چندین بار رفتم اصلا اون حس و اتمسفر نداشت.

در مورد اویل فکر نکنم جهان باز بودن به معنای دیدن مثلا npc ها و گرفتن ماموریت باشه فکر کنم بیشتر شبیه همون کارهایی که اون فروشنده اسلحه اویل 4 ریمیک بهمون میداد باشه در وسعت و چلنج بیشتر باشه نقشه بازی به اون شکل بزرگ نباشه در حد و اندازه یکم بزرگتر از اویل 8 با آزادی عمل بیشتر. فقط نگرانی من از اکشن شدن بازی هست اگه در حد اویل 8 باشه خوبه (بخش اعظم اکشن کم و در مراحل پایانی اکشن بیشتر) ولی امیدوارم مثل اویل 6 نشه

آخرین ویرایش:

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
به خدا نمیشه اویل جهان بازه 🤦‍♂️

شما حساب کن داری با کریس طبق شایعات که گفتن شخصیت اصلی هست بازی می کنی یهو یه NPCبیاد بگه برام یه کاری کن اقا/خانم نمیشه به DNAبازی نمی خوره

امیدوارم داش غلام اشتباه کرده باشه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
بر پدر دو نفر لعنت

اول اونی که بازی اوپن ورلد رو باب کرد

دوم اونی که بازی سولزلایک رو باب کرد

کل بازیها یا شده اوپن ورلد یا یه نفر شمشیر دست گرفته و تو یه محیط دارک داره باس میکشه.

FOX VS XOF

کاربر سایت
Feb 26, 2022
169
بر پدر دو نفر لعنت

کل بازیها یا شده اوپن ورلد یا یه نفر شمشیر دست گرفته و تو یه محیط دارک داره باس میکشه.
الان کلا دنیای بازی رو ۶ تا چیز میچرخه و ۹۹٪ بازیها حداقل یکی از اونا رو دارن
اپن ورد_المان های rpg_لگبت_فمنسیت_سیاه پوست_آنلاین محور یا لایو سرویس بودن

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
بر پدر دو نفر لعنت

اولی میشه سم هاوسر
دومی میشه میازاکی .
بوی کودتا میاد :D .

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
با توجه به شایعات قبل که می‌گفتن یک سگ بزرگ وحشی همیشه دنبالت میاد تا حدودی میشه گفت open world شدن بازی یا حداقل استفاده از محیط های باز و غیر خطی منطقی باشه

چون اگر بخوان از محیط های خطی و بسته استفاده کنن این سگه ۲ تا قدم برداره مپ تموم شده و نمیشه اون احساس فرار کردن رو به مخاطبشون القا کنن

فقط امیدوارم هر کاری میکنن به هیچ عنوان سراغ المان های rpg نرن که شدیدا حالم ازشون بهم میخوره :D

• Like
Reactions: king of north

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان
بر پدر دو نفر لعنت

داداش به فکر سر ما هم باش که ممکنه درد بگیره. فرصت کردی یه سر به پایین هم بزن:D

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
273
بازی اپن ورد باشه و یوبیسافت هم بیاد به عنوان مشاور برای ساخت اون:

توی Resident Evil 9 شخصیت بازی یه درون UAV داره که اون رو میفرسته تو هوا و باهاش زامبی ها و دشمنا رو تگ میکنه.

یه سری برج توی بازی هستن که با فتح اونها میتونید نقشه روآنلاک کنید.

کاراکتر یه عینک داره که وقتی یه دکمه هم میزنی که کل دنیا رو بیرنگ و زامبیها رو با یه رنگ دیگه نشون میده اسمش رو هم میذارن چشم زامبی.

آزادسازی کمپ زامبی ها یه ایده خفن و جدید دیگه ست.

برای اولین بار پارکور به بازی اضافه میشه.

ظاهرا دشمن اصلی بازی هم یه آدم سایکوپته که در عین آرامش خیلی خفن و دیوانست! که بعدا بچه ها ی 10-12 ساله بتونن ازش به عنوان اسکین کنسولشون استفاده کنن.

برای اولین بار برای حرکات و راه رفتن کاراکتر از یه تکنولوژی فوق جدید بنام الطائر بن لا احد استفاده می کنن.

هوش مصنوعی هم در حدی واقعیه که مثلا وقتی به دشمن شلیک کنید اونا هم بتون حمله میکنن.

آخرین ویرایش:

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
بر پدر دو نفر لعنت

بشمار
دلم یه clock tower جدید یه haunting ground جدید یه fatal frame جدید با یه silent hill جدید به سبک قدیم میخواد.🥲

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,933
بر پدر دو نفر لعنت

هیچ کدوم اینا به خودی خود چیز بدی نیستن! برعکس انقدر موفق بودن که سازنده ها رو جذب کردن. باید به گشادی سازنده ها لعنت بفرستی که دنباله رو و کپی کار شدن!
خصوصا تو سبک اپن ورلد! سولزلایک ها اونقدر نیستن باز!

پ.ن: وقت کردی یه سر به بازیهای ژاپنی بزن نه اپن ورلدن نه سولزلایک
پ.ن2: چیزی که دو سه نسله به اعتقاد من کم داریم ظهور بازیسازهای قدره... جز معدودی مثل میازاکی. قدیم استعدادها زیاد بودن تکنولوژی محدود بود، الان استعدادها کمن تکنولوژی نامحدوده.
همینه که کل دنیای گیم بیشتر حول محور ریمستر و ریمیک و کپی کاری می چرخه یا ادامه آی پی های قدیمی موفق.
دلم یه clock tower جدید یه haunting ground جدید یه fatal frame جدید با یه silent hill جدید به سبک قدیم میخواد.🥲
fatal frame هنوز هست...
کنسول بعدی نینتندو چیز خوبی باشه و خانگیم باشه یا دز خانگی بودنش بیشتر باشه! میشه به احیای خیلی از آی پی های کلاسیک ژاپنی امیدوار بود...

ادیت: clock tower سرچ کردم هنوزم زنده س بعد اون دنبال معنوی سال 2016، چرا که نسخه اولش برای 1995 رو پورت کردن برای پلتفرمای فعلی:
Clock Tower ‘Port+’ announced for PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch, and PC

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر