Multi Platform Path of Exile

پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
PathOfExileTitle.jpg

سلام دوستان می خوام یک بازیرو معرفی کنم تا شما هم در موردش نظرتون رو بگید و ببینیم واقعا بازیه خوبی هست یا نه. ( لطفا منصفانه از بازی ایراد بگیرید.)

این بازی یک بازی بسیار شبیه به بازی Diablo 2 به دلیل محیط تاریک، گیم پلی به همان حالت D2 و چیزهای دیگه هستش. بازی هنوز عرضه نشده و فعلا در مرحله بتا هستش. اگر فکر می کنید کپی هست اینم بخونید :

If you can copy another game and create something even better than I say more power to you!

این بازی به کل مجانی یا همون Free to Play هستش و یک Cash Shop داره که دارای موارد زیر هستش :

1 - انیمیشن های اضافه مثل حرکاتی برای مسخره و متلک انداختن یا همون Taunt در جاهایی مثل PvP
2 - رنگ کردن آیتم ها و اسلحه ها
3 - رنگ و افکت های اضافه برای Spell ها
4 - حیوانات یا Pet ها Social
5 - تغییر اسم و غیره..

همانطور که دیدید اصلا آیتمی وجود نداره که باعث بشه کسی که پول بیشتری پرداخت کنه یک کاراکتر قویتری داشته باشه. فقط و فقط چیز هایی که به گیم پلی بازی هیچ لطمه ای نمی زنند و فقط حالت تزیینی و زیبایی رو دارند در این Cash Shop وجود داره!

این بازی دارای صد ها یا حتی 1000+ شاخه اسکیل داره که به میل خودتون می تونید کاراکترتون رو با انتخاب های فوق العاده زیاد ارتقا بدید و یک نقش آفرینی واقعی داشته باشید.
در این عکس می تونید این Skill Tree رو ببینید که تا چه حد عظیم و بزرگه : (حتی در عکس تمام این Skill Tree گنجونده نشده!)

PathOfExileSkillTree.jpg

screenshot_0011.jpg

در این بازی هم دانجن ها و آیتم ها به صورت رندوم و با حالت های بسیاری تغییر خواهند کرد که باعث میشه انگیزه خیلی بیشتری برای دوباره بازی کردن داشته باشید.
گرافیکی بسیار سطح بالا و فیزیک و افکت های مبارزه بسیار خوبی هم داره و ضربه زدن به دشمن از جهات مختلف باعث میشه به حالت های مختلفی هم به زمین بیفته! محیط های متنوع و تاریک و زیبا هم باعث زیبایی دو چندان بازی شده. چیزی که در D2 با گرافیکی خیلی پایینتر شاهدش بودیم. در ضمن این بازی محیط کاملا باز و Open World ای هم داره.

PathofExileDesertDinos.jpg

PvP و رنکینگ هم داره.

6 کلاس به این ترتیب داره :

1 - Marauder
2 - Ranger
3 - Witch
4 - Duelist
5 - Templar
6 - هنوز در حال ساخت هستش.

اینم چند تا عکس دیگه که با محیط و گرافیک بازی آشنا بشید.

PathOfExileIceBlast.jpg

PathOfExileOcean.jpg

path-of-exile.jpg
hqdefault.jpg

Path-of-Exile-Preview-Slider.jpg

Path_of_Exile_August_Gameplay_Trailer_3.jpg

خیلی ویژگی های دیگه ای هم داره ولی این فقط یک معرفی بود.
منتظر نظرات دوستان هستم !

سایت اصلی بازی

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: porfesor and kamyy

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,654
گم و گور که میشی :D قدیما ملت با دیدن همون اسکیل تری فرار میکردن الا نه تنها اون هست + یه atlas tree هم هست که بسته به اون محتوا که ازش لذت میبری باید شخصی سازی کنی
Atlas Skill Tree - Path of Exile

حالا تو این لیگ یه 3 تا تلنت تر دیگه هم اضافه کردن یه نمونه اش اینه:D
View attachment 320342

هرچقدر بیشتر بازی نکنی بیشتر محتوا بهش اضاه میشه و وقتی POE 2 بیاد همه اینا هم شاملش میشه که ممکنه نتونی لذت ببری!

از من میشنوی هر لیگ شروع کن تا جایی که میتونی پلی بدی تا برسی به جایی که گم و گور نشی!

خودم من اولین لیگ شروع کردم یه 1 ساعت تونستم تحمل کنم لیگ بعدی تا نصف بازی لیگ بعد تا لول 85 اینا بعد یدفعه دیدم تو بازی غرق شدم و رسما همه چیز لذت بخش برام:D:-bd
کم کم باید یه 2-3 لیگ بازی کنی تا موتورت روشن بشه وگرنه امکان نداره همون بار اول از بازی خوشت بیاد یا همه چیزش بفهمی! ولی بعدش همه چیز میفهمی و از پیچیدگی بازی لذت میبری:)

برگرد سراغ بازی منم تا جایی که که میتونم راهنمایی میکنم!
آقا من حدود ۸ سال پیش دقیق یادم نمیاد شاید قبلتر خیلی فارم میکردم و بازی رو ول کردم چندوقت پیش که رفتم دنبالش اکانتمو پیدا نکردم چون هیچی از اون موقع یادم نمیاد.الان اگه بازی رو از صفر شروع کنم ارزش و لذت داره؟یا صبر کنم برای نسخه ۲ بهتره؟ دیابلو ۴ واقعا نا امیدم کرده

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
آقا من حدود ۸ سال پیش دقیق یادم نمیاد شاید قبلتر خیلی فارم میکردم و بازی رو ول کردم چندوقت پیش که رفتم دنبالش اکانتمو پیدا نکردم چون هیچی از اون موقع یادم نمیاد.الان اگه بازی رو از صفر شروع کنم ارزش و لذت داره؟یا صبر کنم برای نسخه ۲ بهتره؟ دیابلو ۴ واقعا نا امیدم کرده
100% که نه ولی 200% ارزش داره و شدیدا لذت بخشه و همه محتوای که الا هست + اضافه میشه تو نسخه 2 هست!
بعد چیزی که من از نسخه 2 دیدم یه بازی جدید هست خیلی شبیه Lost arc شده و سرعت بازی کندتر شده و... البته end game بازی رو نشون ندادن ولی گفتن نسخه 1 هم باز اپدیت میشه و براش محتوا میاد!هرکی با هرکدوم راحت باشه اون پلی بده!
مثل جریان wow Classic و Modern wow!

از نظر محتوا دیابلو4 تا الا با 2 تا سیزنی که داده بیرون به اندازه 1/4 یکی از سیزن های POE محتوا نداره! :D چه برسه به کل بازی!!
شاید دیابلو بعد 1-2 سال بتونه در بهترین حالت 1/4 POE الا محتوا داشته باشه اگه زمان نگه داریم و POE محتوا نده بیرون:)

تو این بازی میتونی یدونه اسکیل مثلا fire ball رو بالای 10 روش مختلف براش بیلد پیدا کنی ولی تو اون دیابلو 4 فقط یه بیلد براش موجود هست و ملت اون مین مکس میکن:D:D

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,654
100% که نه ولی 200% ارزش داره و شدیدا لذت بخشه و همه محتوای که الا هست + اضافه میشه تو نسخه 2 هست!
بعد چیزی که من از نسخه 2 دیدم یه بازی جدید هست خیلی شبیه Lost arc شده و سرعت بازی کندتر شده و... البته end game بازی رو نشون ندادن ولی گفتن نسخه 1 هم باز اپدیت میشه و براش محتوا میاد!هرکی با هرکدوم راحت باشه اون پلی بده!
مثل جریان wow Classic و Modern wow!

از نظر محتوا دیابلو4 تا الا با 2 تا سیزنی که داده بیرون به اندازه 1/4 یکی از سیزن های POE محتوا نداره! :D چه برسه به کل بازی!!
شاید دیابلو بعد 1-2 سال بتونه در بهترین حالت 1/4 POE الا محتوا داشته باشه اگه زمان نگه داریم و POE محتوا نده بیرون:)

تو این بازی میتونی یدونه اسکیل مثلا fire ball رو بالای 10 روش مختلف براش بیلد پیدا کنی ولی تو اون دیابلو 4 فقط یه بیلد براش موجود هست و ملت اون مین مکس میکن:D:D
آقا شما را بخش تبلیغات بازی بزارن یه تنه پلیر بیس رو ۱۰ برابر میکنی😁
ممنونم❤️

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
تمامی جم یا همون اسکیل های بازی آپدیت شدن!
فکر کنم این لیگ بهترین لیگی باشه که بتونید کلی اسکیل باگ ازش پیدا کنید و رسما همه چیز وانشات کنید :D :-bd
واسه هرسلیقه یه اسکیل درست کردن!!اگه از یه اسکیل خوشتون میاد ولی از نحوه استفاده اش خوشتون نمیاد میتونید ار سنخه دیگه اش استفاده کنید
این جم سپارک هست نسخه عادی اسکیل! که بین 3 تا 7 تا جرقه(برید خودتون جستجو کنید ویدیو هاش رو) تو یه لاین میزنه و اگه به دیواری یا ستونی بخوره شانسی مسیرش عوض میشه که یه بدی که داره ممکنه فقط 1 یا 2تاش با NPC رو بروی بخوره یا از پشت NPC نابودت کنن
1.png

این یه نسخه دیگه از اسکیل هست وقتی استفاده کنی 14 تاجرقه که بصورت دایره وار میفرسته که شدید عالیه بری وسط NPC و 360 درجه همه رونابود کنی:D
2.png

اینم یه نسخه دیگه اسک که 8 تا جرقه میفرسته ولی سرعت مسیر و... همشون شانسی هست:D ممکنه یکی سرعتش شدیدیکی کند باشه و...
3.png

حالا این اضافه کنید که با ایتم های+تلنت تری + جم های ساپورت چقدر میشه اینارو تغییر داد واسه هر کدوم از اینا میشه 2-3 تا بیلد مختلف داد بیرون:o

این فقط 1 جم از 100 تا جمی هست که کلی تغییر داده شده و.... که میتونید از لیست زیر ببینید

Announcements - Transfigured Gems Part 1 - Forum - Path of Exile
Announcements - Transfigured Gems Part 2 - Forum - Path of Exile
Announcements - Transfigured Gems Part 3 - Forum - Path of Exile
Announcements - Transfigured Gems Part 4 - Forum - Path of Exile

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
نسخه دوم بازی بتاش اومده؟ وجوری میشه بازی کرد؟
شدیدا تو کف بازیم ...یک رو ۳ شال پیش خیلی بازی مسکردم الان زدم دوباره دانلود بشه تا دو بیاد ...
بعد افتضاح دیابلو بهترین و نزدیکترین بازی به دیابلو ۲ همینه

• Like
Reactions: Rohshen

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,360
نام
مــاکــان
نسخه دوم بازی بتاش اومده؟ وجوری میشه بازی کرد؟
شدیدا تو کف بازیم ...یک رو ۳ شال پیش خیلی بازی مسکردم الان زدم دوباره دانلود بشه تا دو بیاد ...
بعد افتضاح دیابلو بهترین و نزدیکترین بازی به دیابلو ۲ همینه
نه هنوز .
5-4 ماه دیگه بتای بسته بازی شروع میشه که به احتمال زیاد باید ساپورتر پک خرید تا دسترسی داشت.
============
POE 1 هم از D3 بهتر بود.
POE 2 از همین الان بنچمارک سبکه ، دقیقا درست میگی.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,801
نام
شیخ صدرا
شاید بشه گفت تنها برتری دیابلو در حال حاضر نسبت به این بازی، ساده‌تر بودنشه. تازه این موردم از دید همه برتری نیست و واسه خیلی‌ها ضعفه.

ديابلو قشنگ همه چيش انگار تو زمان فريز شده!
چند وقت قبل ديابلو ١ رو داشتم تو يوتيوب ميديدم اصلا انگار نه انگار نزديك ٣٠ سال گذشته :D

• Like
Reactions: NaViiDii

returning.gamer

کاربر سایت
Dec 15, 2023
23
برای اینکه بشه بازی رو رفت میگفتن یه چیزی ضروریه، استش تب یا یه همچین چیزی، دقیقا چیه و از کجا میشه اونو خرید؟
و اینکه هنوز بازی سروراش فیلتره برای ما؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,360
نام
مــاکــان
برای اینکه بشه بازی رو رفت میگفتن یه چیزی ضروریه، استش تب یا یه همچین چیزی، دقیقا چیه و از کجا میشه اونو خرید؟
و اینکه هنوز بازی سروراش فیلتره برای ما؟
از استور داخل بازی اگه نسخه استیم رو داری.
خرید رو که تکمیل کنی از ولت استیمت کم میکنه.

در مورد vpn مطمئن نیستم که چندماه پیش که بازی کردم فیلتر بود یا نه.

• Like
Reactions: returning.gamer

returning.gamer

کاربر سایت
Dec 15, 2023
23
از استور داخل بازی اگه نسخه استیم رو داری.
خرید رو که تکمیل کنی از ولت استیمت کم میکنه.

در مورد vpn مطمئن نیستم که چندماه پیش که بازی کردم فیلتر بود یا نه.
ممنون از پاسخت، فقط اینکه دقیقا چیزی که لازمه بخرم چیه؟ اسمش منظورمه
و اینکه اگه بخرم تو شماره 2 هم خواهم داشتش؟ چون میگفتن مشترکه انگار
حقیقتش من با یکش زیاد حال نکردم و نمیخوام واسه شماره 1 خرج کنم، قدیما یکم بازیش کردم، خیلی شلوغ و سریعه و خیلی پیچیده مخصوصا با سیستم جمش که اصلا مصیبته به نظرم، نمیزاره راحت آیتم عوض کنیم، منتها همه اینا تو 2 اوکی شده، گفتم فعلا با این شروع کنم تا 2ش بیاد

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,360
نام
مــاکــان
@returning.gamer
اسمش stash tab
این ویدئو رو ببین که کدوم رو نیاز داری که بخری.

=========
و اینکه اگه الان بخری به نسخه دوم انتقال پیدا میکنه.
خود استودیو قبلا گفته بود.

مورد دیگه اینکه خیلی وقتها حراجی هم میزاره که میتونی ارزونتر بخری.
پس اگه الان حراجی نیست عجله نکن ، همین اول کار واقعا نیاز نداری که بخری.

• Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,360
نام
مــاکــان
اگه بازی رو از استیم دانلود نکرده باشیم چه جوری میشه مستقیم از استورش خرید کرد؟
بهترین کار اینه که بازیت رو لینک کنی به اکانت استیمت و از تو استیم از این به بعد بازی کنی.
خیلی راحته لینک کردن اکانت فعلیت به استیم:
باید بری اینجا و با اکانت استیمت لینک کنی.
https://www.pathofexile.com/my-account/connections

بعد بازی رو میشناسونی به استیم یا از اول دوباره با استیم دانلود میکنی.
اونطوری هرچیزی بخوای بخری با خود استیم میشه.
خرید از استیم هم که گیفت کارت میخری و ولت استیم رو شارژ میکنی که POE از اون حسابت رو کم میکنه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر