راهنمایی در امر خرید موبایل

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
نمیگم قابل اعتماد نیست ولی خیلی بااحتیاط خرید کنید. تمام نظرات مثبت در صفحه ایمالز این فروشگاه در روز 10 دی 1399 ثبت شده که بخودی خود باعث نگرانی میشه.

با وجود اینکه چند بار از فروشگاه mobile140 خرید داشتم ولی باز ریسک نمیکنم که پیشنهادش بدم.
از موبایل ۱۴۰ راضی بودید؟ حقیقتش یه وام برای یکی از آشناها هست می تونه از دیجی لند و موبایل ۱۴۰ و گوشی شاپ خرید کنه. گزینه ای دیگه ای نداره :D

• Like
  • Cool
Reactions: blak and MNAA

MNAA

کاربر سایت
Jun 6, 2020
24
از موبایل ۱۴۰ راضی بودید؟ حقیقتش یه وام برای یکی از آشناها هست می تونه از دیجی لند و موبایل ۱۴۰ و گوشی شاپ خرید کنه. گزینه ای دیگه ای نداره :D

بله راضی بودم. هم قیمت های مناسبی داره (تقریبا کمتر از اکثر فروشگاه های موبایل) و هم گوشی های خریداری شده طی دو سال اخیر سالم بودند.

• Like
Reactions: Frobary

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
رفقا buds2 pro سامسونگ به ۱.۵ ۲ تومن اختلافش با buds fe می‌ارزه؟
خیلی وقته می‌خوام یک هندفون هندزفری بی‌سیم بخرم ولی چیزی که هست من کلا با این توگوشی‌ها راحت نیستم و بعد از 45 دقیقه 1 ساعت گوش‌‌هام درد می‌گیرن. اینه که هدف ایده‌آل wh-1000xm5 یا xm4 سونی بود ولی خب اینا قیمتشون واسه من به صرفه و معقول نیست. تو اون رنج 5 6 تومن هم هدفون over ear با anc خوب ندیدم من. نهایتا برخلاف میل باطنی رسیدم به همین تو گوشی‌ها.
نظری، تجربه‌ای مشاوره ای؟
من زیاد تحقیق کردم بهترین گزینه Nothing Ear 2 هست
هم توی کیفیت صدا هم ANC اوکیه و شارژدهیش تنها نقطه ضعفش هست ولی از طرفی نرم افزار خاصی داره و خیلی میشه بهینه ش کرد برای گوش هر شخص

اون Buds 2 Pro هم نکته جالبش اینه که میشه با بالای گوش عملکردش رو کنترل کرد! یعنی لازم نیست روی خود هندزفری رو لمس کنی، روی گوشت میزنی ترک عوض میشه :)

• Like
Reactions: Ecthelion

Darkofheaven

کاربر سایت
May 21, 2016
78
یه خبری اومده برای رجیستر ایفون 15 با قیمت 25 ملیون به بالا معتبره ؟
کسی نمیدونه ردمی کی 70 و کی 70 پرو کی معرفی میشن ؟
نه ایفون 15 الان که داریم صحبت میکنیم به صورت قانونی هیچ راهی نداره و هرکی با هر قیمتی و هر وجهی که به شما میگه داره به صورت غیر قانونی انجام میده حالا چه مطمین چه نا مطمین .

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
661
دوستان اپل باز لطفا نظر بدید
من اپل واچ گرفتم
هر نوتیفیکشنی که برام میاد، گوشیم هیچ صدایی نمیده، فقط نوتیفش میاد رو لاک اسکرین
نوتیف روی واچ هم میاد
حالا من میخوام نوتیفیکشن که میاد گوشیم صدا بده نه واچم
چه کنم؟
موقعی که صفحه گوشیم قفل نیست و نوتیفیکشن میاد، گوشی ام صدا میده!

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
217
نام
عرفان
سلام بر تمام اساتید
میشه لطفاً تا سقف 35 تومن یه چند تا گوشی بهم معرفی کنید.
خودم نظرم رو Iphone 13 بود ولی 2 نسل ازش گذشته میترسم سریع پشتیبانیش کنار گذاشته بشه؛ چون من گوشی حاضرم Iphone 6 هست، 9 ساله که دارمش و فقط به خاطر اینکه دیگه نمیتونم برنامه های جدید رو روش اجرا کنم قصد خرید دارم.
از موبایل هم فقط انتظار پشتیبانی نرم افزاری بلند مدت و باتری قوی رو دارم. به ندرت عکس میگیرم و به ندرت هم بازی میکنم.

آقا من تونستم بودجم رو افزایش بدم. بین 50 تا 55 تومن.
اگر پیشنهاد دیگری دارید لطفاً بگید که فردا میخوام برم برای خرید.
خودم بین Samsung Galaxy S23 Ultra و Google Pixel 8 موندم.
پاساژ پایتخت توی میرداماد جای خوبی برای خرید موبایل هست؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
آقا من تونستم بودجم رو افزایش بدم. بین 50 تا 55 تومن.
اگر پیشنهاد دیگری دارید لطفاً بگید که فردا میخوام برم برای خرید.
خودم بین Samsung Galaxy S23 Ultra و Google Pixel 8 موندم.
پاساژ پایتخت توی میرداماد جای خوبی برای خرید موبایل هست؟
پیکسل 8 ریجن ژاپن 128 گیگ 39 تومن و 256 گیگ پارت ژاپن 46 هست
s23 ultra تو بازار حدود 55 به بالا هست و اختلاف قیمتی زیادی دارن با هم.

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
217
نام
عرفان
پیکسل 8 ریجن ژاپن 128 گیگ 39 تومن و 256 گیگ پارت ژاپن 46 هست
s23 ultra تو بازار حدود 55 به بالا هست و اختلاف قیمتی زیادی دارن با هم.
آره متاسفانه توی این بازه قیمتی گوشی زیاد نیست. یک دفعه قیمت ها میره بالا.
نظر شما حالا رو کدوم یکی از ایناست؟ جفتشون ساپورت بلند مدت میشند.
یا باید تمام پول رو بدم S23 Ultra بگیرم یا اینکه Pixel 8 بگیرم و کنارش با بقیه پول Pixel Buds یا ساعت هوشمند باهاش بخرم.

• Like
Reactions: AMIN-1399F

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
رفقا buds2 pro سامسونگ به ۱.۵ ۲ تومن اختلافش با buds fe می‌ارزه؟
خیلی وقته می‌خوام یک هندفون هندزفری بی‌سیم بخرم ولی چیزی که هست من کلا با این توگوشی‌ها راحت نیستم و بعد از 45 دقیقه 1 ساعت گوش‌‌هام درد می‌گیرن. اینه که هدف ایده‌آل wh-1000xm5 یا xm4 سونی بود ولی خب اینا قیمتشون واسه من به صرفه و معقول نیست. تو اون رنج 5 6 تومن هم هدفون over ear با anc خوب ندیدم من. نهایتا برخلاف میل باطنی رسیدم به همین تو گوشی‌ها.
نظری، تجربه‌ای مشاوره ای؟
حقیقتش buds 2 pro رو دارم ، فوق العاده ازش راضیم !

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
یا باید تمام پول رو بدم S23 Ultra بگیرم یا اینکه Pixel 8 بگیرم و کنارش با بقیه پول Pixel Buds یا ساعت هوشمند باهاش بخرم.
هر دو عالی هستن و مزیت های مخصوص به خودشون رو دارن.
ولی کلی بگم من با پیکسل بیشتر حال میکنم هم قیمت معقولی داره هم واسه خوده گوگل هست و خیالتم راحت تره بابت نرم افزارش.
اگه واقعا حافظه زیاد به کارت نمیاد همون 128 گیگ با قیمت 38.500 خیلی مناسبه بنظرم.
چون تو هیچ برنامه ای به مشکل نمیخوری یا به اصطلاح کم نمیاره.

من خودم خیلی وقته دیگه با اپل و سامسونگ و شیائومی حال نمیکنم و معتقدم قیمت های الکی گرونی دارن.
گوشی های الانمم
رد مجیک 8اس پرو , ناتینگ 1 , پیکسل 7 , موتورولا جی54 و پوکو اف ۵ هست و اگه سیاست قفل سیم کارت ریلمی نبود صد در صد جی تی 5 پرو رو میخریدم.

آخرین ویرایش:

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,520
پیکسل ۸ معمولی و s23 ultra خیلی تفاوت دارن با هم :D اگه ساپورت مهمه برات پیکسل بگیر چون سام اپدیت ۷ ساله رو از اس ۲۴ شروع کرده. از طرف دیگه اولترا از بقیه جهات گوشی بهتریه و خیلی هم بزرگ تره. اگه صفحه بزرگ می پسندی اولترا و اگه ساپورت مهمه پیکسل بگیر

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
261
@UnHoLy666 کلا سامسونگ تو ایران مشتری بیشتری داره وارداتش به مراتب از پیکسل بیشتر و رسمی‌تره، این مورد در کنار اینکه قراره چندین سال از گوشی استفاده کنید باعث میشه تقریبا به همه توصیه کنم برن سمت سامسونگ.
مورد دیگه اینکه پیکسل تک‌سیمه جهت اطلاع. سامسونگ صفحه‌نمایشش انحنا داره، پیکسل تخت؛ ببین با کدوم حال می‌کنی. گوشی خودم edge هست و شخصا نظرم رو صفحه‌نمایش تخته ولی ادج بودن کار باهاش واسه کسی که به جای نویگشن‌بار از gesture استفاده می‌کنه خیلی راحت‌تره. صفحه نمایش s23 رزولوشن بالاتری داره و به مراتب شارپ‌تره.

سامسونگ قلم و قابلیت dex داره اگر به کارتون بیاد. تو پردازش هم اگر بنچمارک و اعداد ارقام واست مهمه s23u عملکرد بهتری داره. همینطور پیروش شارژدهی گوشی که اصلا قابل مقایسه نیستن.

پیکسل برتریش شاید خصوصیات ai ‌اش باشه، خوش‌دست‌تر بودن، ساپورت بلندمدت‌تر و احتمالا دوربین. مقایسه دوربین رو دقیق اطلاع ندارم.:D و البته قیمت کمترش که اگر‌ قراره پول رو به هر حال خرج کنی و بدی پای ساعت و ایرباد بده همون سامسونگ بخر.

نهایتا هم اینکه این‌ها جفتش گوشه‌‌های فوق‌العاده‌ای هستن و بهترین‌های اندروید و به قول معروف can't go wrong with neither of them.

@Dysphoria @Medusa @SiminSecret @pvt.miller ممنون همون buds2 pro گرفتم رسید دستم امروز.

آخرین ویرایش:

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
بچها دوتا سوال
اولی اینکه کسی تو چند ماه اخیر ایفون 14 یا 15 گرفته ؟قضیه انتن دهیش چجوریه ؟کار میکنه میشه روش حساب کرد ؟برا یکی میخوام بگیرم

سوال بعدی : جدیدا کسی گوشی های جدید شیائومی داشته ؟ با این هایپر او اس میخوام ببینم چجوری شده واقعا بهتر شده ؟باگ کمتره ؟قضیه تبلیعات نشون دادنش چجوری شده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر