مشکلات کاربران در خرید اکانت از کانال ها و سایت ها اینترنتی

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
Rating - 100%
76   0   0
با سلام
خیلی گشتم توی تاپیک خاصی اینو اعلام کنم ولی پیدا نکردم
دوستان من چند روز پیش یک اکانت ظرفیت 2 پلی استیشن از این سایت:
خرید اکانت بازی های کنسول (PS4 و PS5) با گارانتی مادالعمر
کانال تلگرامش:
Golden Games | گلدن گیمز
خرید کردم، بعد از واریز مبلغ متاسفانه اکانت رو تحویل نداد پشتیبانی سایت و کلاهبرداره
و اونطور که فهمیدم سر خیلیای دیگه هم کلاه گذاشته..
با توجه به اینکه سایتش همچنان فعاله و توی گوگل هم جزء سایت های اولی هست که با عنوان فروش اکانت های ظرفیتی بالا میاد
گفتم اینجا اعلام کنم تا جای ممکن کسی فریب نخوره و کلاه سرش نره
امیدوارم همیشه ضرر (از هر نوعش) از زندگی هامون به دور باشه.
شاد باشین.
آپدیت:
طی صحبتی که با زرین پال داشتم تونستم اطلاعات صاحب سایت گلدن گیمز (شخص کلاهبردار) رو ازشون بگیرم
با توجه به اینکه طرف همچنان کلاه افراد زیادی رو داره برمیداره.

قانون مهم تاپیک: ویرایش مدیریت:
از قراردادن عمومی هر گونه مشخصات فردی بشدت خودداری کنید.
اگه قصد قرار دادن عکس دارید لطفاً به صورت بندانگشتی قرار بدید.
از ایجاد تاپیک های مشابه در دیگر جاهای فروم خودداری کنید.
اسم تاپیک رو تغییر دادم و مهم کردم که راحت پیدا بشه و بتونید مشکلات پیش اومده رو با هم به اشتراک بگذارید‌.

بازم لازمه متذکر بشم سایت و ادمین های فروم بازیسنتر هیچ مسئولیتی در قبال تایید یا تکذیب مطالب ذکر شده توسط افراد رو ندارند و صرفا تاپیک جهت ثبت تجربه افراد و مشکلات احتمالی دایر شده و حق پاسخگویی برای سایتها و کانال های مورد بحث در تاپیک محفوظه.

Last edited by a moderator:

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
255
Rating - 0%
0   0   0
کاش اینو زودتر دیده بودم، البته پول خیلی کمی واسه یه اکانت اجاره ای بود ولی کلی وقت گذاشتم بش پیام دادم تا جواب بده
بهرحال اولش گفتن موجوده بعدش سفارش دادم رسیدشو فرستادم گفت فقط به مشتری های خودمون میفروشیم!!!
دوستان این تحربه خرید از سایت گیم پلی ایران هست. مراقب باشید
توی وویس اول گفتش موجوده و تحویل فوری!
بنظرم ادم حساب خودشو شارژ کنه تو تخفیفات یجا بخره یا دیسک بازی بخری بفروشی
اینایی که اکانت قانونی میفدوشن به اسم مادام العمر دو سال دیگه اصن جواب مشتریشونم نمیدن کلا اکانت ظرفیتی هم بدرد نمیخوره مجبوریه دیگه پوله اکانتو میدی اونوقت واسه یه رمز ورود باید کلی الاف یه مشت دلال بشی

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
455
نام
محمد
Rating - 100%
13   0   0
بنظرم ادم حساب خودشو شارژ کنه تو تخفیفات یجا بخره یا دیسک بازی بخری بفروشی
اینایی که اکانت قانونی میفدوشن به اسم مادام العمر دو سال دیگه اصن جواب مشتریشونم نمیدن کلا اکانت ظرفیتی هم بدرد نمیخوره مجبوریه دیگه پوله اکانتو میدی اونوقت واسه یه رمز ورود باید کلی الاف یه مشت دلال بشی
من صرفا بازیایی که بخوام یکم بازی کنم یا یه بار تمومشون کنم رو ظرفیتی میگیرم واسم خیلی مهم نیست مادام العمر بودنش. اگه بخوام طولانی بازیش کنم قطعا دیسک یا خریدنش رو اکانت شخصی خیلی منطقی تره

TheTarnished

عضو جدید
Feb 29, 2024
1
Rating - 0%
0   0   0
این اولین باریه که توی فروم یک سایت کامنت میذارم. به اشتراک گذاری این کامنت رو وظیفه خودم دونستم، به امید اینکه با انجام این کار بتونم از وقوع مجدد همچین خسارتی برای دیگران جلوگیری کنم.
بنده هم از جمله افرادی هستم که از این سایت کلاهبردار گلدن گیمز متضرر شدم. شرح داستان اینطوریه که یه اکانت ظرفیت ۳ از کانال تلگرامش خریداری کردم. در ابتدا هی ارسال اکانت رو تاخیر انداخت. بعد هم که اکانت رو ارسال کرد حین تجربه بازی مدام از بازی پرت میشدم بیرون. مضمون اروری که برام میومد این بود که شخص دیگه ای هم در اکانت فعاله، انگار که فروشنده ظرفیت اکانت رو به چند نفر داده بود. بعد از گذروندن مکافات و مصیبت هایی که برای تجربه و اتمام بازی داشتم، تصمیم گرفتم باهاش صحبت کنم که اکانت رو برام در لیست فروش قرار بده یا با یه گیم دیگه تعویضش کنه ( قبل از خرید گفته بود که اکانت شامل این خدمات هم میشه ) ولی هر چقدر پیام گذاشتم سین کرد و جواب نداد. امروز هم متوجه شدم که اون اکانت کلا از روی کنسولم غیرفعال ( Sign Out ) شده.
بعضی انسانها واقعا مزخرفن. نمیفهمم چطور میتونن با دیگران همچین ناحقی هایی رو انجام بدن.

Amirdon1

عضو جدید
Jan 7, 2021
1
Rating - 0%
0   0   0
با سلام
کانال تلگرامش:
Golden Games | گلدن گیمز
خرید کردم، بعد از واریز مبلغ متاسفانه اکانت رو تحویل نداد پشتیبانی سایت و کلاهبرداره
با توجه به اینکه سایتش همچنان فعاله و توی گوگل هم جزء سایت های اولی هست که با عنوان فروش اکانت های ظرفیتی بالا میاد
شاد باشین.
آپدیت:
طی صحبتی که با زرین پال داشتم تونستم اطلاعات صاحب سایت گلدن گیمز (شخص کلاهبردار) رو ازشون بگیرم

اسم تاپیک رو تغییر دادم و مهم کردم که راحت پیدا بشه و بتونید مشکلات پیش اومده رو با هم به اشتراک بگذارید‌.

بازم لازمه متذکر بشم سایت و ادمین های فروم بازیسنتر هیچ مسئولیتی در قبال تایید یا تکذیب مطالب ذکر شده توسط افراد رو ندارند و صرفا تاپیک جهت ثبت تجربه افراد و مشکلات احتمالی دایر شده و حق پاسخگویی برای سایتها و کانال های مورد بحث در تاپیک محفوظه.
خب کاشکی مشخصاتشو به ما هم میگفتی تا شاید با هم یه کاری بتونیم بکنیم

• Like
Reactions: .:HO3IN:.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
Rating - 100%
17   0   0
دوستان cd stop معتبره ؟ یکی از بچه های اینجا ازش اکانت گذاشته میخوام ببینم اگه معتبره بگیرم

من گرفتم چند بار، راضی بودم عزیزم...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Scαrface

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
Rating - 100%
17   0   0
4 میلییون هم سر سه تا اکانت ظرفیت 2 از من اسکم کرد به طرز کاملا لجیت wtf واقعا کسی مشخصات این شخصو داره بده ما هم یه پیگیری بکنیم

۴ میلیون می‌دادی ۱۰۰ دلار گیفت کارت میخریدی

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
Rating - 100%
16   0   0
  • Like
Reactions: BARDI YA

top30

عضو جدید
Mar 16, 2024
1
Rating - 0%
0   0   0
با سلام
کانال تلگرامش:
Golden Games | گلدن گیمز
شاد باشین.
آپدیت:

متاسفانه منم از اين كانال خريد داشتم و ٥٠٠ تومن پولمو خورده هي پيام ميدم ميگه ميفرستم الان شده ٢٦ روز
يكي ازدوستان كه اهل مشهد فرستادم ادرس مغازه اي كه داده بود ولي سركار بوديم و يه نفر اونجا بهش گفته روزي ٢/٣ نفر ميان سراغشون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر