PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
RE4 اریجینال بعد از +6 سال، رو PS3 (نسخه HD) متاش رسید به 84،

نمونه های دیگه هم زیاده (البته هرچه فاصله بین نسخه ها بیشتر، قائدتا به دلیل تغییر استاندارد ها رویه بازخورد هم سخت و دقیق تر) اما به هر حال، این موفقیت دوباره برای ناتی داگ نشون میده بازی اصلی چنان کیفیتی و این ریمستر چنان بهبودی درش وجود داره که بعد این همه زمان و سال و هیاهو و هیت و بامبول، باز هم از اکثریت بازی های کوچیک و بزرگ، موفق تر عمل میکنه...

دم ناتی داگ گرم.. چه بکنه با بازی نسل جدیدش (از همه نظر، هم از نظر طرفداران منفجر، هم از نظر هیتر ها اتیش سوزی :D)
عشقه عشق ناتی داگ، تو فاصله کمتر از 2 سالی که پارت 2 رو خریدم ، 4 باری تمومش کردم امروز میخوام دوباره هم استارتش بزنم، خداشاهد هنوز خسته نشدم از بازی تعداد دفعاتی که نسخه اول رو تموم کردم بالای 20 بار میرسه رو پلتفرم های مختلف، همین چند روز پیش هم پارت یک رو کامپیوتر تموم کردم ولی حیف نسخه استیمش خیلی گرونه نزدیک 50$ کرکی زدم :D :-??

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
دوستان کسی هم که نسخه ps4بازی را نصب داره برای آپگریدش باید دوباره 80گیگ دانلود کنه؟یا حجم آپدیتش کمترهس؟
بله کل نسخه ps5 باید دانلود بشه و کلا جدا از اون نسخه 4 هست که روی کنسول نصب داری. حجم نسخه ps5 گفتن 76gbه

• Like
Reactions: mikael1026

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
439
این مراحلی که میگفتن توی نسخه اوریجینال حذف شده بوده و توی ریمستر هست
اونا تکمیلن یا همونطور حالت Developer و این داستاناس ؟
کلا یک توضیح کوتاه و مختصر در مورد این ریمستر بدین
با تشکر :D

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
کسی مثل من هست زمان احساس کنه تا شب داره آروم میگذره؟گیر کردم تو خماریش بازی آنلاک بشه.:Crying1: دستم به هیچ بازی الان نمیره.فقط last میخوام.
نشسته ام به در نگاه میکنم... \m/
آقا شما پیش خرید کردی تایم چقدر مونده باز شه بازی احیانا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر