Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
ezbuqc1irtr91.png

هی میگن باف کاراکتر نمیشه بدن و فلان و بیسار:( (الهیثم اونقدر باف نمیشه بهش گفت:-" )

این مرسناری های جدید خیلی خوبن! :( طراحی ها عالی:x اصلا همشون میتونند کاراکتر قابل بازی باشن:-" این Stone Enchater رو بدن :-" :))

طراحی خفن ، انیمیشن خفن ، همشونم فاز حجومی:-" (برعکس فاتویی ها که باید برای شکوندن شیلد ترجیحا عنصر ضد داشته باشی:-" )

بعد نوبت کاراکتر قابل بازی میشه، مدل جدید نمیدن و بهانه میارن نه انیمیشن ها فلان میشه:(
خو کارشون اینه روش کار کنند انیمیشن فلان نشه:|
کم پول در میارن که حالا برای مدل کاراکتر ناز کنند:-"

+ سالگرد دو سالگی هم گذشت، ما هنوز یک کاراکتر قابل بازی ندیدیم ریش داشته باشه:(
گویا واقعا ویژن باعث تغییراتی توی هرمون ها میشه:-"

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,126
نام
آریا
شایعه هایی هست که برست اسکاراموش مثه ونتیه ولی کوچیک تر
و با اسکیلش میتونه واسه یه مدت کم رو هوا معلق بشه
اصن خوده ونتیه که -__-

و 3.2 ریران بنر چایلده و یائه میکو رو خواهیم داشت :| البته خبر خوبیه :bash:
و باسفایت هفتگی اسکاراموش هم تو 3.2 میاد
و یه شایعه های دیگم هست که احتمالا ناهیدا قراره اولین آرکانه هیلر باشه و میشه گفت اولین دندرو هیلر البته با توجه به چیزایی که تا الان ازش دیدم احتمالا هیل نداشته باشه پس این شایعه کلا رد میشه : )

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
اصن خوده ونتیه که -__-

و یه شایعه های دیگم هست که احتمالا ناهیدا قراره اولین آرکانه هیلر باشه و میشه گفت اولین دندرو هیلر البته با توجه به چیزایی که تا الان ازش دیدم احتمالا هیل نداشته باشه پس این شایعه کلا رد میشه : )
البته ما آرکان هیلر داریم:-" ژانگلی C6 :-"

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
اصن خوده ونتیه که -__-

در مورد این NPC که عکسش رو گذاشتی نمیدونم تموم کردی ورد کوئست رو یا نه ولی جبرئیل به نظرم قشنگ ترین تراژدیک ترین و خفن ترین داستان رو توی NPC های سومرو تا الان داره
---------
در مورد ریش هم بگم که منم خیلی دوست دارم یک کاراکتر مرد با ریش بدن ولی چون کامیونیتی بازی توی چین قدرت بیشتری داره و بیشتر به حرف اونا گوش میکنن تا بقیه کامیونیتی ها احتمالش کمه چون توی فرهنگ چین ریش و سبیل نشانه نرسیدن به بهداشت شخصی هست 🤦

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
در مورد این NPC که عکسش رو گذاشتی نمیدونم تموم کردی ورد کوئست رو یا نه ولی جبرئیل به نظرم قشنگ ترین تراژدیک ترین و خفن ترین داستان رو توی NPC های سومرو تا الان داره
---------
در مورد ریش هم بگم که منم خیلی دوست دارم یک کاراکتر مرد با ریش بدن ولی چون کامیونیتی بازی توی چین قدرت بیشتری داره و بیشتر به حرف اونا گوش میکنن تا بقیه کامیونیتی ها احتمالش کمه چون توی فرهنگ چین ریش و سبیل نشانه نرسیدن به بهداشت شخصی هست 🤦
آقا! اصلا منه سومرویی بهداشت شخصیتی ندارم:( بدید کاراکتر ریش دار رو :((

حداقل مثل پیرو ریش بزارن ... چه میدونم بابا این همه کاراکتر... خود چینی ها اصلا تو نقاشی هاشون به دو متر ریش و سیبیل معروفن...از همونا بدن:(

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
آقا! اصلا منه سومرویی بهداشت شخصیتی ندارم:( بدید کاراکتر ریش دار رو :((

حداقل مثل پیرو ریش بزارن ... چه میدونم بابا این همه کاراکتر... خود چینی ها اصلا تو نقاشی هاشون به دو متر ریش و سیبیل معروفن...از همونا بدن:(
در مورد پیرو اطلاعاتی در دسترس نیست چون خیلی با نشون دادن پیرو توی بازی فاصله داریم رسما آخرین کشور که ریلیز بشه پچ ۶ اونم میاد برای همین لیکر ها گفتن معلوم نیست قابل بازی میشه یا نه ولی بیا امید داشته باشیم حداقل یکدونه پیرو نصیبمون بشه 😂🤦

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
در مورد هاربینجر ها بگم یک نکته : این که چرا صد در صد قابل بازی هستن به این خاطر که طرفدار زیادی دارن قطعا هویوروس از این همه طرفدار که بعضا پول هم خرج میکنن نمیگذره با ریلیز اسکارا کامل معلوم میشه چه جوری قراره بقیه هاربینجر ها قابل بازی بشن در حال حاضر تنها هاربینجری که بدون این همه داستان که بخواد توجیه کنه چرا بنر داره با این که منفی هست فقط کاپیتانو هست چون توی لیک ها گقته شده که تنها هاربینجری که هیچ صفات بد اخلاقی نداره و آدم خیلی خوبی هست فقط کاپیتانو هست . همچنین اون تریلر راجب فاتویی ها نشون داد با این که این جناح به نسبت خاکستری یا حتی بد هستن ولی طرفدار زیادی دارن و حتی جدیدا پیدا کردن این یک نشونه هست که حتی شاید سینیورا هم بعدا به یک طریقی بشه قابل بازی کرد

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
در مورد هاربینجر ها بگم یک نکته : این که چرا صد در صد قابل بازی هستن به این خاطر که طرفدار زیادی دارن قطعا هویوروس از این همه طرفدار که بعضا پول هم خرج میکنن نمیگذره با ریلیز اسکارا کامل معلوم میشه چه جوری قراره بقیه هاربینجر ها قابل بازی بشن در حال حاضر تنها هاربینجری که بدون این همه داستان که بخواد توجیه کنه چرا بنر داره با این که منفی هست فقط کاپیتانو هست چون توی لیک ها گقته شده که تنها هاربینجری که هیچ صفات بد اخلاقی نداره و آدم خیلی خوبی هست فقط کاپیتانو هست . همچنین اون تریلر راجب فاتویی ها نشون داد با این که این جناح به نسبت خاکستری یا حتی بد هستن ولی طرفدار زیادی دارن و حتی جدیدا پیدا کردن این یک نشونه هست که حتی شاید سینیورا هم بعدا به یک طریقی بشه قابل بازی کرد
این حرفت درسته ها...
ولی نه تا وقتی که سیگنورا رو که رسما کیسه پول متحرک بود، این حرکت رو نزنند براش:-"
و من هنوزم باور نمیکنم این کاراکتر قابل بازی نشه:-" گرچه فعلا همه چی میگه فعلا که نیست:|

---

بعد میگن چرا انگلیسی نمیزنید...
خو گند زدن تو کاراکتر طرف:-" چیو بزنیم؟ :-"

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
این حرفت درسته ها...
ولی نه تا وقتی که سیگنورا رو که رسما کیسه پول متحرک بود، این حرکت رو نزنند براش:-"
و من هنوزم باور نمیکنم این کاراکتر قابل بازی نشه:-" گرچه فعلا همه چی میگه فعلا که نیست:|

---

یک پست توی ردیت خوندم راجب مقایسه دوتوره با سینیورا که چرا دوتوره مثل سینیورا اون طوری نمیشه . گفته بود که مدل دوتوره کاملا مثل بقیه کاراکتر های قابل بازی هست در صورتی که مدل سینیورا از مرد ها هم بلند قدتر بود اینو خودم چک نکردم ولی حس میکنم سینیورا خیلی بلنده قده دوم این که صداپیشه ژاپنی و چینی دوتوره معروف هستن در صورتی که صداپیشه های سینیورا معروف نبودن صداپیشه ی ژاپنی دوتوره فکر کنم صداپیشه موزان توی demon slayer هست سوم این که دوتوره توی طرح های هنری رسمی حضور داره در صورتی که سینیورا توی هیچ طرح هنری رسمی از بازی حضور نداشت . به نظرم این دلیل ها منطقی میان و جالب بودن

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
این حرفت درسته ها...

---

یک چیز جالب دیگه این که خودم به شخصه از اسکارا متنفر بودم شدید کم کم به خاطر بک استوریش ازش خوشم اومد حالا هم براش سیو هستم مخصوصا اون تیکه توی ۳.۱ که به صورت انیمیشن بود معرکه بود راجب سینیورا هم داستان های جالبی هست که میشه ازش استفاده کرد ولی این که هویورس بخواد با سینیورا چیکار کنه هیچکسی نمیدونه

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,126
نام
آریا
سومرو چقد خوشگله
صحرای سومرو چقد خوشگل بود >__> فکرشو کن صحرا رو بتونی انقد خوشگل دربیاری

چرا همه اسما ایرانیه ؟ 😭

---
اون داستان chasm که توش گیر افتاده بودن رو دوس داشتم، ایتو چقد خره 😭😄
من معمولا گوئست های آرکان رو رد نمیکنم همه رو میبینم داستانی ها رو هم بستگی داره فقط بعضی هاش انقد خسته کننده میشه جتی جلو زدنشم خسته کنندس :<
enkanoimiya رو قبلا ناخواسته رد کرده بودم ولی مثه اینکه داستان خیلی خوبی داشت😭 باید برم تو یوتیوب ببینم

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
سومرو چقد خوشگله
صحرای سومرو چقد خوشگل بود >__> فکرشو کن صحرا رو بتونی انقد خوشگل دربیاری

چرا همه اسما ایرانیه ؟ 😭

---
اون داستان chasm که توش گیر افتاده بودن رو دوس داشتم، ایتو چقد خره 😭😄
من معمولا گوئست های آرکان رو رد نمیکنم همه رو میبینم داستانی ها رو هم بستگی داره فقط بعضی هاش انقد خسته کننده میشه جتی جلو زدنشم خسته کنندس :<
enkanoimiya رو قبلا ناخواسته رد کرده بودم ولی مثه اینکه داستان خیلی خوبی داشت😭 باید برم تو یوتیوب ببینم
انکانومیا یکی از بهتدین بخش های گنشین از زمان عرضه تا الان هست

و جذابیت داستانش اینه که داستان اونجا با کنار هم قرار دادن تمام ماموریت های فرعی کامل میشه و اونجا از خعن بودنش میترکی:-"
اگر تونستم میگردم داستان رو برات میفرستم، ولی تو هم اول ببین چی به چیه
چون این چیزی که داشتم، شامل کتاب ها و ... هم برای جمع بندی داستان میشد:-"
و در مجموع بخش مهمی از Lore بازی هست:-"

من ایونت تابستونی فقط اولین مرحله از مونا رو رفتم.جالبه اتفاقاش برم ببینم تا اخرش؟اسلحه هم میداد اخر ایونت؟
سلاح رو تو یک ماموریت مخصوص کازوها میداد، نمیدونم اون ماندگار بود یا خیر

ایونت یک عدد فیشل میداد
از نظر داستانی به بخشی از گذشته و مشکلات کاراکترها تو گذشته شون میپرداخت:-" اگر تا مونا رفتی، پس سه تای دیگه رو دیدی دیگه؟
آره مونا رو هم ببین:-"

این ایونت تابستونی رو چرا اکثرا نرسیدید یا کم زفتیدش؟
خیبی خوب بود که همه چی اون آپدیت:-" من از وجود این همه پازل داشتم ذوق مرگ میشدم:)) :-"

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
835
اره سه تا دیگه شو دیدم.بعد کرونا گرفتم دو هفته شدیدا مریض بودم.مونا تا اولین پازل حل شد رفتم سراغ دراوردن شکل ستاره ها توی کوهستان تموم شد ایونت.خیلی هم سخت بود بنظرم نشد حل کنم. کازوها یزره رفتم هنوز تموم نشده.و هیزو هم نرفتم از اون موقع.

• Like
Reactions: ce7en44

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر