PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
این بزرگی محیط از اون تجربه دی‌ال‌سی آخر آنچارتد میاد که چپتر ۴ اش تقریبا دیگه جهان باز شده بود. اینم دقیقا همینه.
من خودم حقیقتش همه لیک‌ها رو ندیدم ولی اونایی که دیدن میگن محیط بازی خیلی بزرگه و هر چپتر یجورایی محیط مخصوص به خودشو داره. اینقدر بزرگه که مثل دی‌ال‌سی آنچ، نقشه هم داره بازی. خوبی بازی اینه که جدا از مسئله کرفتینگ و مجله و ... که آدم رو کنجکاو میکنن برای گردش توی محیط، این یکی یه اهرم دیگه هم داره که اتفاقات داستانی و کات‌سین‌های بازیه و تقریبا با بار اول نمیشه همشونو دید چون باید خیلی خوب توی محیط بگردی. طبق تریلر‌ها هم بازی وسایل نقلیه متفاوت مثل قایق و اسب داره. از طرفی هم یکی از دلایل حجم بالای بازی، موتور ناتی‌داگه.
این گشتن تو محیط رو قبول دارم
تو نسخه ی 1 وقتی بار سوم بازی رو تموم میکردم،در مرحله ای که بعدش جول تک تیر اندازی میکنه به کلیکر ها
تو یکی از خونه ها،طبقات بالا عکس و داستان پیدا کردم،جالب بود برام
حالا بازی در حجم 100 گیگ،مطمئنن کشفیات بالایی داره

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
منتظر تروفی مربوط به مارکو پولو میباشیم:-"

همچنان به نظرم ظلم بود تو استخر خالی شماره اول، اشاره ای به این جمله نکردن:-"
درسته آنچارتد نیست...ولی انتظار اشاره داشتم:)) (دارم:-" )

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
فکر کنم منظور دوستمون اینه که با الی میشه شنا کرد تو بازی (WTF:D)
خوب من این تیکه رو اشتباه کردم رو حساب بازی اول گفتم بعد یادم افتاد اصلا صحنه ای از بازی ندیدیم که تایید کنه ولی خوب حدس خودم اینه بشه دیگه.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,836
نام
نریمان
منتظر تروفی مربوط به مارکو پولو میباشیم:-"

همچنان به نظرم ظلم بود تو استخر خالی شماره اول، اشاره ای به این جمله نکردن:-"
درسته آنچارتد نیست...ولی انتظار اشاره داشتم:)) (دارم:-" )
مارکو پولو مختص سری آنچارتد هست، دیگه هی بخوان خودشون رو تکرار کنن لوس میشه. :D

روی همون جوک های الی و کامیک های Savage Starlight تمرکز کنن بهتره.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
مارکو پولو مختص سری آنچارتد هست، دیگه هی بخوان خودشون رو تکرار کنن لوس میشه. :D

روی همون جوک های الی و کامیک های Savage Starlight تمرکز کنن بهتره.
البته این مارکو پولو یه بازیه که آمریکاییا بقل استخر بازی میکنن. در نتیجه تو تلو یا هر بازی دیگه ای میتونه باشه.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,836
نام
نریمان
البته این مارکو پولو یه بازیه که آمریکاییا بقل استخر بازی میکنن. در نتیجه تو تلو یا هر بازی دیگه ای میتونه باشه.
میدونم، منظورم اینه که این قضیه واسه سری آنچارتد هست که اگه اشتباه نکنم به صورت کنایه آمیز تو شماره دوم استفاده شد و توی نسخه های بعدی هم برگشت.

توی تلو خیلی معنا نداره.

• Like
Reactions: benjohn and pxc33

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
437
نام
Bojack Horseman
عشق - نفرت - خیانت
سه راس مثلث last of us part 2 ناتی داگ

143084 143085

واسه طی کردن فاصله ای که تا روز عرضه بازی دارم ، شمردن لحظه ها کمترین کاریه که از دستم برمیاد
کلا صبر کردن سخته دوستان . خیلی سخت . اونم واسه همچین اثری با یه همچین کرکترهایی دوست داشتنی و شخصیت پردازی های ماندگار و پخته ای
واقعا چه داستانی در انتظارمونه ؟!!!

143086

آخرین ویرایش:

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
437
نام
Bojack Horseman
گیمرا - منتقدا - بازیسازا - بازیبازا - و ... اصَن نصف جمعیت کره زمین منتظر شنیدن داستان ((گذشته ی ما : پارت دوم )) هستن
و اینهم خانواده ی دوست داشتنی که منتظرشون هستیم
داریم قدم هاتون و حتی صدای قدم هاتون رو هم میشماریم
خدایا این Coming Soon کی تموم میشه تا ما از فراق به وصال تغییر لول و درجه بدیم ؟!!!

143110

آخرین ویرایش:

THELASTOFUS_IRAN

کاربر سایت
Jun 16, 2019
178
25 روز دیگه :x

اینم وضعیت من:Arrowd:
20200523_232003.jpg
این تصویر پایین وضعیت خود خودمه
اون دستمه که دلار گرفتش به لست نرسه:D
20200523_231745.jpg
این تصویر پایین هم جالب بود . فکر‌کنید در یه چشم بهم زدن این صحنه رد میشه و خیلیا اصلا متوجه نمیشن
دندون سگ رو ببینید چقدر دقیق دست الی رو گرفته
یا چهره الی رو نگاه کنید داره درد میکشه اصلا باورکردنی نیست اونم گیم پلی (تصویر با کیفیت نداشتم شرمنده:D)
20200523_231834.jpg

اینم چندتا تصویر واسه منتظران:D:Arrowd::Arrowd::D
20200523_231926.jpg 20200523_231909.jpg 20200523_231945.jpg 20200523_232018.jpg 20200523_231817.jpg
نگاه‌ و چهره الی رو :x:Arrowd:
20200523_231758.jpg
.
.
البته‌‌ جدا از این حرفای دلارو اینا باید بگم بهترین روش خرید دیجیتالی هست برای من ۴۰۰ تومن تموم شد رو اکانت رفیقم خریدیم ظریفیت ۲ هم شد برای منB-)
دیگه خاطرم جمع هست نه هکیه که قفل بشه نه اینکه دیسک گم و خراب بشه (چون هنوز نسخه اولو دارم بعد این همه سال ، این که جای خود داره آنلاین هم که اضافه میشه دیر یا زود)

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
25 روز دیگه :x

اینم وضعیت من:Arrowd:
View attachment 143146
این تصویر پایین وضعیت خود خودمه
اون دستمه که دلار گرفتش به لست نرسه:D
View attachment 143147
این تصویر پایین هم جالب بود . فکر‌کنید در یه چشم بهم زدن این صحنه رد میشه و خیلیا اصلا متوجه نمیشن
دندون سگ رو ببینید چقدر دقیق دست الی رو گرفته
یا چهره الی رو نگاه کنید داره درد میکشه اصلا باورکردنی نیست اونم گیم پلی (تصویر با کیفیت نداشتم شرمنده:D)
View attachment 143148

اینم چندتا تصویر واسه منتظران:D:Arrowd::Arrowd::D
View attachment 143149View attachment 143150View attachment 143151View attachment 143152View attachment 143153
نگاه‌ و چهره الی رو :x:Arrowd:
View attachment 143154
.
.
البته‌‌ جدا از این حرفای دلارو اینا باید بگم بهترین روش خرید دیجیتالی هست برای من ۴۰۰ تومن تموم شد رو اکانت رفیقم خریدیم ظریفیت ۲ هم شد برای منB-)
دیگه خاطرم جمع هست نه هکیه که قفل بشه نه اینکه دیسک گم و خراب بشه (چون هنوز نسخه اولو دارم بعد این همه سال ، این که جای خود داره آنلاین هم که اضافه میشه دیر یا زود)
و مهم تر از همه اینکه میتونید راحت هماهنگ کنید روی PS5 هم بازیش کنید
ولی ظرفیتی یا هکی میگرفتی دوباره واسه 5 باید بازم میخریدیش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر