امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
من نمیدونم کی گفته بخاطر کمر کوجیما به بازی 10 دادن... 10 های بازی که کلا از نظر من مشکل ندارن، دلیل نیست چون بازی Niche ـه و گیم پلی اش خشک تره نمره کامل نگیره...
من فکر کردم تفاوت نمره ای دارک سولز و دث استرندینگ مد نظرته و چرا اون بازی هم با همین شرایط موفق تر بوده

وگرنه که هر بشری از یه چیزی خوشش میاد طبیعتا از یه چیزی هم خوشش نمیاد...
نه بابا من خودم عاشق سولز بورن هستم
همین یکی دو صفحه قبل هم صحبت از نمره های کامل باد آورده بود منظور به همونا بود فقط زوم کردن که منتقدا میگن بازی فان نیست بعد ۱۰ دادن

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
کلا دیگه نمره نمیزارن یا فقط برا DS نمیخوان بزارن؟ چس کردن؟:D

نه فقط سر این بازی انگار چس کردن... معلوم نیست قضیه چیه... از توییت اون یارو نویسنده اش یه حجم فجیعی از ناامیدی میومد، من حدسم اینه که بازم اگه قراره نمره بدن و پایین باشه واسه دمیج کنترل بیشتر بعد از عرضه بازی، کلا بفرستن برای شماره ماه بعد و همون جا نمره رو بدن
البته شایدم ندن کلا، که خیلی بعیده، EDGE رسما هر چی میاد رو نقد می کنه اصولا
===
البته آره ظاهراً اون بخش تموم کردن بازی هم باید باشه
واسه همینه که فکر می کنم Giant Bomb هم نقدش نکرده
اگه این دوتا دراپ کرده باشن بازی رو، خودش دو تا F گنده است جدا واسه من :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sepi_60

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
650
ایشون همون منتقدی هست که دموی Tlou part 2 رو بازی کرده بود و گفته بود Tlou یکی از بهترین تجربه هاش بوده و 100 درصد گوتیه.(AusGamers)
یه منتقدی که از فنای هادکور کوجیما هستش و قبلا هم تا ژاپن رفته تا کوجیما رو ببینه به بازی 6 داده و گفته:death stranding یک بازی شبیه سازی کوهنوردی 40 ساعتس که سخت ترین دشمن تو بازی جاذبه و حفظ تعادل(هرچی بار بیشتری حمل کنین حرکت و حفظ تعادل سختتر میشه) هستش و گفته 3 ساعت هم واسه بازی زیاده چرا چون 45 دقیقه طول میکشه تا از نقطه A به B برین و فقط یه کاتسین کوتاه میبین که اگه نمیدیدن چیزی از دست نمیدادین.و گفته هی منتظر بوده که کی بازی هیجان انگیز بشه که هیچ وقت این اتفاق نیوفتاده و گفته اگه از فنای کوجیما و متال گیرین انتظار شبیه متال گیر رو نداشته باشین تنها نقطه مثبت بازی هم کاتسین های بازیه.
بعد از نمره 6.8 IGN گیمر ها حمله ور شدن به سایت IGN و گفتن چرا این نمره رو دادین و همینطور سایتایی که 6 دادن من نگاه کردم طرف بدون خوندن review اومده تو اون سایت ثبت نام کرده و به ریویو کننده گفته تو کی هستی که به بازیه کوجیما 6 بدی؟. و همینطور review ای جی ان کلی دیسلایک خورده.
به نظر من بقیه سایتا هم به خاطر اسم کوجیما و همینطور بدنام نشدنشون ارفاق قاعل شدن.چندتا از ریویو های مثبت:
121639
آیا این ریویو نمرش 85 هستش؟ خودتون میتونین برین کاملشو بخونین.
یا این یکی چطور؟
121640 121641
گیمپلی هسته مهم یه بازی هستش که گویا بازی جدید کوجیما به غیر از داستان چیزه دیگه ای نداره به قول دوستان داستانشو میتونین از یوتیوب ببینین.
در کل به خاطر هایپ و انتظارات زیادی که از بازی همه داشتن منتقد ها نخواستن به بازی نمره پایین بدن همین بازیو اگه یوبیسافت یا بتسدا میداد متاش 60 میشد.
اون منتقد هایی که 6 دادن . قبلا به انحصاری های سونی و بازیای کوجیما 9و10 هم دادن مریض نیستن که بیان به یه بازی که واقعا لایق نمره 10 هستش 6 بدن و خودشونو بدنام کنن.شخصا گیم رو برای وقت گذرونی و تفریح بازی نمیکنم و برام داستان مهمترین هستش و تو عمرم حتی 10 دقیقه بازی آنلاین بازی نکردم(هیچ محدودیتی هم ندارم) ولی اینکه ایده داستان خفن به ذهنت برسه بدون گیمپلی بیای اونو بیاده کنی اشتباهه اون وقت گیم با انیمیشن و فیلم تفاوتی نخواهد داشت. صنعت گیم هم یه مدیومی داره و بحث سلیقه نیست بازیه بد بده کی میاد یه بازیه جهان باز 40 ساعته بسازه که تو کل بازی وظیفت بار بردن از نقطه A به B هستش؟کوجیما.
خلاصه کوجیما بهتره بره فیلم بسازه تازه داستان و ایده هم از یه کتاب و فیلم کپی کرده که اونجا محیط بیابونیه اینجا کوهستانی.
یه منتقدی که به بازی 6 داده تو نقدش اشاره کرده به کتاب و فیلم.
کوجیما شانس آورده بقیه منتقدا این کتاب رو نخوندن.
The Restored United States Of America
121642 121643

آخرین ویرایش:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
ایشون همون منتقدی هست که دموی Tlou part 2 رو بازی کرده بود و گفته بود Tlou یکی از بهترین تجربه هاش بوده و 100 درصد گوتیه.(AusGamers)
یه منتقدی که از فنای هادکور کوجیما هستش و قبلا هم تا ژاپن رفته تا کوجیما رو ببینه به بازی 6 داده و گفته:death stranding یک بازی شبیه سازی کوهنوردی 40 ساعتس که سخت ترین دشمن تو بازی جاذبه و حفظ تعادل(هرچی بار بیشتری حمل کنین حرکت و حفظ تعادل سختتر میشه) هستش و گفته 3 ساعت هم واسه بازی زیاده چرا چون 45 دقیقه طول میکشه تا از نقطه A به B برین و فقط یه کاتسین کوتاه میبین که اگه نمیدیدن چیزی از دست نمیدادین.و گفته هی منتظر بوده که کی بازی هیجان انگیز بشه که هیچ وقت این اتفاق نیوفتاده و گفته اگه از فنای کوجیما و متال گیرین انتظار شبیه متال گیر رو نداشته باشین تنها نقطه مثبت بازی هم کاتسین های بازیه.
بعد از نمره 6.8 IGN گیمر ها حمله ور شدن به سایت IGN و گفتن چرا این نمره رو دادین و همینطور سایتایی که 6 دادن من نگاه کردم طرف بدون خوندن review اومده تو اون سایت ثبت نام کرده و به ریویو کننده گفته تو کی هستی که به بازیه کوجیما 6 بدی. و همینطور review ای جی ان کلی دیسلایک خورده.
به نظر من بقیه سایتا هم به خاطر اسم کوجیما و همینطور بدنام نشدنشون ارفاق قاعل شدن.چندتا از ریویو های مثبت:
View attachment 121639
یا این یکی چطور؟
View attachment 121640View attachment 121641
گیمپلی هسته مهم یه بازی هستش که گویا بازی جدید کوجیما به غیر از داستان چیزه دیگه ای نداره به قول دوستان داستانشو میتونین از یوتیوب ببینین.
در کل به خاطر هایپ و انتظارات زیادی که از بازی همه داشتن منتقد ها نخواستن به بازی نمره پایین بدن همین بازیو اگه یوبیسافت یا بتسدا میداد متاش 60 میشد.
اون منتقد هایی که 6 دادن . قبلا به انحصاری های سونی و بازیای کوجیما 9و10 هم دادن مریض نیستن که بیان به یه بازی که واقعا لایق نمره 10 هستش 6 بدن و خودشونو بدنام کنن.شخصا گیم رو برای وقت گذرونی و تفریح بازی نمیکنم و برام داستان مهمترین هستش و تو عمرم حتی 10 دقیقه بازی آنلاین بازی نکردم(هیچ محدودیتی هم ندارم) ولی اینکه ایده داستان خفن به ذهنت برسه بدون گیمپلی بیای اونو بیاده کنی اشتباه اون وقت گیم با انیمیشن و فیلم تفاوتی نخواهد داشت. صنعت گیم هم یه مدیومی داره و بحث سلیقه نیست بازیه بد بده کی میاد یه بازیه جهان باز 40 ساعته بسازه که تو کل بازی وظیفت بار بردن از نقطه A به B هستش؟کوجیما.
خلاصه کوجیما بهتره بره فیلم بسازه تازه داستان و ایده هم از یه کتاب و فیلم کپی کرده که اونجا محیط بیابونیه اینجا کوهستانی.
View attachment 121642View attachment 121643
تا الان فکر میکردم نمرات بالا فقط حاصل تعصب ‌و رشوه خواری اما الان فهمیدم دلیل مهم‌تری مثل ترس از حمله مردم هم وجود داره :-?
فقط یه عده میگفتین هایپ بالا باعث سقوط شده تکلیف هایپ بالا هم مشخص کنید که بالاخره باید به لیست بالا اضافه بشه یا نه ملت معطلن:-?

آخرین ویرایش:

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
بعد از نمره 6.8 IGN گیمر ها حمله ور شدن به سایت IGN و گفتن چرا این نمره رو دادین و همینطور سایتایی که 6 دادن من نگاه کردم طرف بدون خوندن review اومده تو اون سایت ثبت نام کرده و به ریویو کننده گفته تو کی هستی که به بازیه کوجیما 6 بدی؟. و همینطور review ای جی ان کلی دیسلایک خورده.
View attachment 121639
یا این یکی چطور؟
View attachment 121640View attachment 121641
اون منتقد هایی که 6 دادن . قبلا به انحصاری های سونی و بازیای کوجیما 9و10 هم دادن مریض نیستن که بیان به یه بازی که واقعا لایق نمره 10 هستش 6 بدن و خودشونو بدنام کنن.شخصا گیم رو برای وقت گذرونی و تفریح بازی نمیکنم و برام داستان مهمترین هستش و تو عمرم حتی 10 دقیقه بازی آنلاین بازی نکردم(هیچ محدودیتی هم ندارم) ولی اینکه ایده داستان خفن به ذهنت برسه بدون گیمپلی بیای اونو بیاده کنی اشتباه اون وقت گیم با انیمیشن و فیلم تفاوتی نخواهد داشت. صنعت گیم هم یه مدیومی داره و بحث سلیقه نیست بازیه بد بده کی میاد یه بازیه جهان باز 40 ساعته بسازه که تو کل بازی وظیفت بار بردن از نقطه A به B هستش؟کوجیما.
View attachment 121642View attachment 121643
شما خودت همین ریویو هارو خوندی؟
والا من دیگه نمیدونم به چه زبونی بگم این some رو فیلتر نکنید :D
121644

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
اشتباه ریاضی رخ داد من تصحیحش کردم. گفتن ترول کردی.
گفتم ترول یعنی این.:D:D
نوشته قبلیم کجاش تخریبی بود.
گفتم اونم اگه حذف میشد 0.6 میرفت بالا.
بعدم گفتم حالا که اونم حذف کردید حداقل صدها رو بکنید 90.:D
به این که نمیگن ترول
ببین اینجا هم دقیقا عین تایپک فیفا یعنی قشنگ بلدی چجوری ترول کنی ملت رو تو فیفا البته از اون در عقبی وارد میشی و سعی داری نشون بدی همه چی آرومه و گل و بلبل بازی مدام دمیج کنترل میزنی وسط تایپک اینجا هم که در مجاهدت واسه کم اهمیت نشون دادن 10 های بازی کم نمیزاری

• Like
Reactions: mgs4

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
بالای 20 سال سابقه گیمری دارم
توی این سالها که اینقدر همه دنبال امتیازات بودن هیچوقت امتیازات رو زیاد جدی نگرفتم تا خودم بازی رو تجربه کنم
و همیشه در اخر امتیاز خودم به سایت گیم اینفورمر بیشترین شباهت رو داشته
الانم بر اساس نمره 7 گیم اینفورمر به نظرم با یه بازی خوب صرفا معمولی طرف هستیم که ارزش یکبار تموم کردن رو داره

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
به نظر من بقیه سایتا هم به خاطر اسم کوجیما و همینطور بدنام نشدنشون ارفاق قاعل شدن
خیلی سعی کردی این جمله به شدت مضحک رو منطقی جلوه بدی با اون پست طویلت ، اما هرچقدر هم میزنی بازم خنده دار بودن حرفات سرجاشه!
خوبه چارتا سایت بودن بهش نمره پایین بدن این حرفای این شکلی تو گلوتون گیر نکنه.
پس دوستان توجه کنند بازی به غیر از داستان چیز دیگه ای نداره که گرفته ۸۵ و دلیلشم ارفاق به اسم کوجیماس!
چی میزنید؟ :D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
این افرادی که نام میبری پیغمبر هستند؟ این افراد دسترسی به نسخه ریویو داشتند؟ شماهم مثل اون لطیفه قدیمی شدی ما سه تارو کجا میبرید. هرکسی بنا به درکش از پیش نمایش ها یک برداشتی داشته و گفته -حالا شاید با تجربه بازی تغییر کند شاید هم خیر این متافیزیک بازیهای نوستراداموسی چیه که از اولش هم اینا میدونستند -یکجوری رفتار میکنی انگار ما یک عده کف بین داریم در سایت و بهتره درک شخصی امون رو سرقفلی اش را بدهیم دست فرد دوم و سومی. نه جناب - هر فردی در این دنیا سلیقه و جهان بینی خودش رو دارد و برتری و وزنه خاصی بطور طبیعی ندارد بر دیگری .
داشتم شوخی میکردم جدی گرفتیا همه چی رو انقدر جدی نگیر عزیز :D

riden.17

کاربر سایت
Jul 25, 2012
272
نام
محمد
یادش بخیر
یه زمانی بازی ها رو از عکس رو کاورشون می خریدم و با کلی ذوق و شوق شروع به تجربه آنها میکردم بدونه اینکه بدونم سایتها یا مجله هایی هستند که به بازی ها نمره میدن.
جالب اینکه از بیشترشون هم لذت میبردم فارغ از متا و گوتی این جور مسائل.
تو این مدتی که عضو این سایت شدم خصوصا از آخرای نسل قبل یجوری وقتی تو فروم های مختلف میچرخیدم احساس کردم بیشتر از اینکه به دنبال تجربه و لذت بردن از بازی باشیم دنبال چیزهای دیگه ای هستیم که شاید مهم باشن ولی نه اونقدری که ما پافشاری میکنیم.

Attachments

• 20191105_140522.jpg
    20191105_140522.jpg
    411.6 KB · مشاهده: 22

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر