Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
اینم نظر افراد مختلف در مورد انتخاب رابرت پتینسون برای بازی در نقش بروس وین

Multiple Petitions to Replace Robert Pattinson as Batman Have Already Been Launched

با اینکه هنوز بطور رسمی حضورش تایید نشده، ولی صدای خیلی ها در اومده

ملت سر انتخاب بن افلک هم کلی سر وصدا کردن و معترض بودن بعد الان میگن بن افلک به اون خوبی رابرت پتینسون بدرد نمیخوره! (حالا اون عده که همچنان معتقدن کریستین بیل بهترین بتمن بود 8-| رو فاکتور میگیرم .)
طرف برگششته میگه هیکل رابرت پتینسون به بتمن نمیخوره , بعد کریستین بیل حتما کپی برابر اصل بتمن بود و ما متوجه نشدیم :D .
پ.ن : دوستان سوتفاهم نشه ها من اتفاقا سه گانه نولان رو خیلی هم دوست دارم (مخصوصا شوالیه تاریکی رو \m/) منتهی یکسری ها جوری صحبت میکنن انگار آسمون سوراخ شده و کریستین بیل افتاده زمین و یگانه بازیگر لایق و مناسب بتمن همون هست و بقیه باید برن غاز بچرونن ! (این داستان رو سر بازیگر جوکر هم داریم البته )

رابرت پتنیسون بیشتر به تری مک گینیس (بتمن بیاند ) میاد تا بروس وین . امیدوارم خبرش بیاد که قراره همین داستان رو شاهد باشیم و مایکل کیتون رو برای نقش بروس وین پیر انتخاب کنند .

این داستان نیست , حالا شاید در آینده به عنوان اسپین آف بسازنش ولی در حال حاضر فیلم اختصاصی بتمن که ژوئن 2021 قراره اکران بشه داستانش برای جوونی و اوایل کار بروس وین به عنوان بتمن هست .

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
ملت سر انتخاب بن افلک هم کلی سر وصدا کردن و معترض بودن بعد الان میگن بن افلک به اون خوبی رابرت پتینسون بدرد نمیخوره! (حالا اون عده که همچنان معتقدن کریستین بیل بهترین بتمن بود 8-| رو فاکتور میگیرم .)
طرف برگششته میگه هیکل رابرت پتینسون به بتمن نمیخوره , بعد کریستین بیل حتما کپی برابر اصل بتمن بود و ما متوجه نشدیم :D .
پ.ن : دوستان سوتفاهم نشه ها من اتفاقا سه گانه نولان رو خیلی هم دوست دارم (مخصوصا شوالیه تاریکی رو \m/) منتهی یکسری ها جوری صحبت میکنن انگار آسمون سوراخ شده و کریستین بیل افتاده زمین و یگانه بازیگر ایق و مناسب بتمن همون هست و بقیه باید برن غاز بچرونن ! (این داستان رو سر بازیگر جوکر هم داریم البته )

این داستان نیست , حالا شاید در آینده به عنوان اسپین آف بسازنش ولی در حال حاضر فیلم اختصاصی بتمن که ژوئن 2021 قراره اکران بشه داستانش برای جوونی و اوایل کار بروس وین به عنوان بتمن هست .
حرف شما صحیحه . ولی من یادمه سر سویساد اسکواد من تو یک پیج نسبت به کاستوم دیزاین کاراکتر ها و انتخاب بازیگرا خرده گرفتم که این چه وضعیه از الان معلومه فیلم چه فاجعه ای قراره در بیاد . یک سری از عاشقان سینه چاک کامیک بوک من رو مورد عنایت قرار دادن که هیچی حالیت نیست و فیلم قراره بترکونه . بعد دیگه خبری ندارم الان همچنان سر حرفشون هستن یا نه :)). منظورم اینه بعضی وقتا سالی که نکوست از بهارش پیداست درباره فیلم ها صدق می کنه . انتخاب بازیگر نامناسب ممکنه نشون دهنده این باشه خود فیلم هم چیز دندون گیری نیست .البته خب افلک هم با این که انتخاب خوبی بود نتیجه ای نداد .
این ایده که دوباره بخوان برگردن سر اوریجین بتمن و جوونی وین خیلی ریسکه . نولان از یک طرف این داستان رو یکبار با دقت و حوصله نشون داد تو بتمن بگینز . از یک طرف هم تو سریال
گوتهام یک روایت تازه از نوجوونی وین رو دیدیم . دیگه چه حرف تازه ای بخوان بزنن تو این فیلم مشخص نیست . فکر نمی کنم این یکی بتمن هم زیاد دووم بیاره . تهش 2 تا فیلم
ا

• Like
Reactions: saeed_sg

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خیلی ها مشکل دارن :D

View attachment 106750

یکی رو باید پیدا کنن مردم قبولش کنن به عنوان بتمن مثل انتخاب مارک رافالو برای هالک.
کریستین استوارت هم برای نقش سلینا کایل بیارن خوبه . تیلور لاتنر هم اسلید ویلسون جوون بشه خوب میشه . phenomenon تکرار میشه دخترا هم جذب بتمن میشن

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
سمت راستی بیشتر به شخصیت منفی ها میخوره ها ! :-"

آرمی همر؟!

دلت میاد این حرفو بزنی!:D انگار برا بروس وین شدن بدنیا اومده\m/(حیف که انتخاب نشد:() و تازه هم، سنش پایینه و عین رابرت پتینسون:-&تو فیلم های ابرقهرمانی بازی نکرده. به عنوان یه DC فن بازهم میگم که بازیگرهای بهتری برای بازی در نقش شخصیتی به معروفی بروس وین وجود داره؛ :Dبه جز رابرت پتینسون:-&

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
حرف شما صحیحه . ولی من یادمه سر سویساد اسکواد من تو یک پیج نسبت به کاستوم دیزاین کاراکتر ها و انتخاب بازیگرا خرده گرفتم که این چه وضعیه از الان معلومه فیلم چه فاجعه ای قراره در بیاد . یک سری از عاشقان سینه چاک کامیک بوک من رو مورد عنایت قرار دادن که هیچی حالیت نیست و فیلم قراره بترکونه . بعد دیگه خبری ندارم الان همچنان سر حرفشون هستن یا نه :)). منظورم اینه بعضی وقتا سالی که نکوست از بهارش پیداست درباره فیلم ها صدق می کنه . انتخاب بازیگر نامناسب ممکنه نشون دهنده این باشه خود فیلم هم چیز دندون گیری نیست .البته خب افلک هم با این که انتخاب خوبی بود نتیجه ای نداد .
این ایده که دوباره بخوان برگردن سر اوریجین بتمن و جوونی وین خیلی ریسکه . نولان از یک طرف این داستان رو یکبار با دقت و حوصله نشون داد تو بتمن بگینز . از یک طرف هم تو سریال
گوتهام یک روایت تازه از نوجوونی وین رو دیدیم . دیگه چه حرف تازه ای بخوان بزنن تو این فیلم مشخص نیست . فکر نمی کنم این یکی بتمن هم زیاد دووم بیاره . تهش 2 تا فیلم
ا

سویساد اسکواد که از همون اولش معلوم بود که تبدیل به فاجعه بشری میشه :D ولی در مورد فیلم بتمن، من که به مت ریوز اطمینان دارم و مطمئنم که عنوانی در خور نام بتمن بسازه (خدایش رابرت پتینسون بروس وین نشه:-s) و از طرفی دیگر، وارنر بعد از سالها فهمیده که باید بچسبه به فقط فیلم های تکی و مستقل ابرقهرمانی؛ نه بره فاجعه های مثل جاستس لیگ رو بسازه که همش مقصر خود وارنر بوده

• Like
Reactions: arash1996

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
سویساد اسکواد که از همون اولش معلوم بود که تبدیل به فاجعه بشری میشه :D ولی در مورد فیلم بتمن، من که به مت ریوز اطمینان دارم و مطمئنم که عنوانی در خور نام بتمن بسازه (خدایش رابرت پتینسون بروس وین نشه:-s) و از طرفی دیگر، وارنر بعد از سالها فهمیده که باید بچسبه به فقط فیلم های تکی و مستقل ابرقهرمانی؛ نه بره فاجعه های مثل جاستس لیگ رو بسازه که همش مقصر خود وارنر بوده

جوخه انتحاری رو من وارنر رو خیلی در بد شدنش مقصر میدونم , هم بخاطر عوض کردن لحن و تم فیلم و هم حذف کردن کلی از سکانس های جوکر . یادت باشه تریلر اول فیلم تم تاریکی داشت , هر چی جلوتر اومد رنگی تر و شاداب تر شد (تصمیم گیری اشتباه از سر جوگیری و برداشت اشتباه از موفقیت فیلم های مارول ) .
در مورد جوکر هم که با حذف کردن خیلی از سکانس هاش گند زدن به کاراکترش , صدای خود جرد لتو هم در آوردن با حذفیات بیش از حد .
داستان فیلم مثل اینکه کلی تغییر کرده , چون مطلبی که خوندم ساحره اول قرار بوده مامور استپن ولف باشه و بدستور اون با کمک همون موجوداتی که تو جاستیس لیگ دیدیم ( همون سرباز های استپن ولف که الان اسمشون یادم رفته ) حمله کنه , که خب به کل تغییر کرده این . اگه اینجوری میشد داستان و اتفاقات جاستیس لیگ هم کلا تغییر میکرد .

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
چیزی که هست اینه که تا اسم رابرت پتینسون و یا کریستن استوارت میاد ناخودآگاه ادم یاد فیلمای توایلایت 10 سال پیش میوفته و خب چیزی که هست اینه که این فیلما خیلی وقته تموم شده و اتفاقا هر دوشون بعد از این سری ها نشون دادن بازیگر های توانایی هستن و قرار نیست تا ابد بخاطر بازیای نوجوانانشون زیر سوال برن...

رابرت پتینسون هم توی فیلم سال بعد نولان هم قراره بازی کنه... بنظرم انتخاب اصلا بدی نیست. هرچند اگه نیکولاس هولت انتخاب بشه شخصا خوشحال تر میشم ولی بازم بنظرم انتخاب بدی نیست اصلا

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
یه عکسی گذاشته بود دوستمون ، Ben Barnes تو پانیشر نقل بیلی روسو یود ، اونم خیلی خوبه ها ...!!! البته اولویت ارمی همر..!!! یه جوری هم محدوده سنی گذاشتن فک کنم گریمور ستایش یا اون گریمور دختر شریفی نیا روش کار میکنه...!!!!

• Like
Reactions: Jill-Valentine

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
حتی منم دیگه مجبورم اعتراف کنم sjw داره تر میزنه کلا به اینترتیمنت!

دو سه تا سکانس اونجرز مشمئز کننده بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر