arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش

«رابرت پَتینسون» و «نیکولاس هولت» از شانس‌های اصلی برای بازی کردنِ نقشِ بتمن هستند. هنوز هیچ‌کدوم از این دو بازیگر بعنوانِ بتمنِ‌ بعدی انتخاب نشده‌اند ولی گفته می‌شه که «پتینسون» از شانسِ بیشتری برخورداره.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071

«رابرت پَتینسون» و «نیکولاس هولت» از شانس‌های اصلی برای بازی کردنِ نقشِ بتمن هستند. هنوز هیچ‌کدوم از این دو بازیگر بعنوانِ بتمنِ‌ بعدی انتخاب نشده‌اند ولی گفته می‌شه که «پتینسون» از شانسِ بیشتری برخورداره.
ایرون من RDJ گیرش میاد بتمن مادر مرده اینا رو !.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim

فقط می تونم بگم که زرررشک:|:|:|:|:|یعنی کسی دیگه ای نیست تو هالیوود که بجای بتمن بازی کنه!!!!!!!!!!!!!!! متاسفانه شانس تصاحب نقش توسط رابرت پَتینسون خیلی زیاده:-&

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
حضور رابرت پتینسون مثل اینکه تا حدودی قطعی یه! بنظرم رابرت پتینسون از یه جهت انتخاب مناسبی بود که بعنوان یه اسپین اف از فیلم بتمن بعنوان بروس وین حضور داشت. پتینسون باتوجه به شخصیتی که داره بخوبی میتونه اون جنبه از تنهایی ، جامعه گریزی و اسرارامیز بروس وین رو به نمایش بذاره. اما اگه بخواد توی یک فیلم اکشن تمام عیار در کنار گال گدوت و جیسون مواما بازی کنه به این کست نمیخوره. زیادی جوونه و اون حس لیدری گروه رو به ادم نمیده. ولی اگه یه اسپین اف درام تاریک نوار و خفن از اوایل بتمنی شدن بروس وین ساخته میشد من موافق بودم.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
  • Like
Reactions: arash1996

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
رابرت پتنیسون بیشتر به تری مک گینیس (بتمن بیاند ) میاد تا بروس وین . امیدوارم خبرش بیاد که قراره همین داستان رو شاهد باشیم و مایکل کیتون رو برای نقش بروس وین پیر انتخاب کنند .

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
سلام
امروز نتفلیکس فیلمی در ژانر سفر درزمان رو منتشر کرد، همزمان لینک های دانلودش تو سایت ها قرار گرفته...
اسم فیلم See You Yesterday هست

106734

نظرات اولیه مثبت بوده...از Rottentomatoes فعلا از 16 نقد 100 گرفته
نمره متاکریتیک هم 75 از 5 نقد
منتها مثل اینکه تماشاگران چندان ازین فیلم خوششون نیومده
audience score راتن تومیتوز 25 درصد و نمره IMDB هم 5.8
تریلرش رو دیدم، بنظر خودم فیلم خوش ساختی بنظر میرسه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
سلام
امروز نتفلیکس فیلمی در ژانر سفر درزمان رو منتشر کرد، همزمان لینک های دانلودش تو سایت ها قرار گرفته...
اسم فیلم See You Yesterday هست

View attachment 106734

نظرات اولیه مثبت بوده...از Rottentomatoes فعلا از 16 نقد 100 گرفته
نمره متاکریتیک هم 75 از 5 نقد
منتها مثل اینکه تماشاگران چندان ازین فیلم خوششون نیومده
audience score راتن تومیتوز 25 درصد و نمره IMDB هم 5.8
تریلرش رو دیدم، بنظر خودم فیلم خوش ساختی بنظر میرسه
نمرات فیلم از یـ طرف خیلی بالاست از یـ طرف هم همه ندیده بهش امتیاز پایین دادن احتمالا به خاطر پیام سیاسیش (Black Live Matter) باشه .....

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
فیلم اختصاصی بتمن مربوط به اوایل کار بتمن هست ( 3-2 سال یا نهایتش 4 سال از بتمن شدن بروس وین میگذره.) , کارگردان کار بلدی هم پشت کار هست و رابرت پتینسون هم به نظرم مناسب جوونی های بروس وین و بتمن هست .
اون چیزی که من خوندم مت ریورز میخواد یه 3 گانه بسازه و برنامه داره برای بتمن حالا حالاها . شایعاتی هم که از فیلم اومده میگن ویلین فیلم احتمال زیاد پنگوئن باشه , البته در کنار پنگوئن احتما داره ویلین های دیگه هم ببینیم .
شماها رو نمیدونم ولی من به کارگردان پشت این فیلم اطمینان دارم و میدونم 2 سال دیگه فیلم خوش ساختی تحویل میده (تاریخ اکران فیلم اختصاصی بتمن ژوئن 2021 هست ) .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر