شایعه اطلاعات فراوانی راجع به Xbox جدید لیک شد! همراه با مشخصات کنسول PS5

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
متنی که در ادامه می‌خوانید بر اساس پستی است که در سایت ردیت قرار گرفت و بالافاصله پاک شد، اما خوشبختانه این اطلاعات به لطف کچ گوگل همچنان در دسترس است.
این اطلاعات در حد شایعه خواهند بود و توسط شخص یا مایکروسافت تایید و تکذیب نشده‌اند.
فردی که این اطلاعات را منتشر کرده‌است در قسمتی هم به اطلاعات کنسول PS5 اشاره کرده، اما متن خبر با کلیت Xbox بعدی منتشر گشته‌است.

xbox-logo1.jpg

استودیو های جدید مایکروسافت:

در حال حاضر شرکت مایکروسافت در حال مذاکره با استودیو های فوق است:
- Asobo Studio

- IO Interactive

- Platinum Games

- Turtle Rock Studios

- Bluepoint Games

- Relic Entertainment

- The Farm 51

و استودیو های بیشتری در انگلیس، فرانسه، آلمان، لهستان، اوکراین، فنلاند، کانادا، ژاپن و کره. مایکروسافت به دنبال جذب استعداد های بزرگ و استودیو هایی در تمام نقاط جهان است. در نهایت آن‌ها یک هدف یا شماره خاص برای تعداد استودیو ندارند.

مشخصات کنسول جدید و تاریخ عرضه:

کنسول مخصوص به استریم بازی‌ها:
قیمت: 249$

- CPU: Custom 8 CORES/16 THREADS ZEN 2 CPU

- GPU: Custom NAVI @ 4+ TERAFLOPS

- MEMORY: 12GB GDDR6

- STORAGE: 1TB NVMe SSD @ 1+GB/s

- DIRECTX Raytracing + MS AI

کنسول خانگی:
قیمت: 499$

- GPU: Custom NAVI @ 12+ TERAFLOPS

- MEMORY: 16GB GDDR6

- STORAGE: 1TB NVMe SSD @ 1+GB/s

- DIRECTX Raytracing + MS AI

هر دو کنسول در تعطیلات سال ۲۰۲۰ منتشر خواهند شد. دیو کیت‌های کنسول‌های جدید در آپریل یا می سال ۲۰۱۹ در اختیار سازندگان قرار خواهند گرفت. هر دو کنسول دارای پردازنده‌های کاملا سفارشی شده هستند و از تکنیک‌های RayTracing همراه DXR پشتیبانی می‌کنند. اطلاعات بیشتر در این خصوص را در GDC سال آینده خواهیم دید.
Xbox بعدی به صورت کامل از بکوارد پشتیبانی خواهد کرد و قادر خواهد بود تمام بازی‌های Xbox One و همچنین دو کنسول Xbox 360 و Xbox را اجرا کند.

و اما PS5:
مشخصات و قیمت کنسول:
قیمت: 399$

- GPU: Custom NAVI @ 8+ TERAFLOPS

- MEMORY: 12GB GDDR6

- STORAGE: 1TB SSD

هنوز مشخص نشده که آیا کنسول PS5 از RayTracing پشتیبانی خواهد کرد.
تاریخ عرضه PS5 ابتدا در تعطیلات سال ۲۰۱۹ بوده است، اما تاریخ عرضه آن تا سال ۲۰۲۰ به تاخیر افتاده‌ و ممکن است در اوایل سال ۲۰۲۰ عرضه شود.
اطلاعاتی راجع به پشتیبانی کنسول از قابلیت بکوارد بازی‌های PS4 در دسترس نیست، اما ممکن است دلیل تاخیر عرضه اضافه کردن این قابلیت به کنسول PS5 باشد.

بازی‌های لانچ کنسول جدید Xbox:
- Halo Infinite
بازی برای کنسول Xbox one هم منتشر خواهد شد.

- Forza Motorsport
بازی از RayTracing پشتیبانی خواهد کرد.

- Age of Empires 4

- Perfect Dark

- Killer Instinct 2

- Bleeding Edge

و چند سوپرایز بزرگ دیگر:
اولین سال کنسول جدید بهترین لاین‌آپ تاریخ مایکروسافت خواهد بود.
تعدادی از فرانچایز‌ های قدیمی باز‌ خواهند گشت، ip های جدید از سازندگان جدید، بازی های انحصاری ژاپنی، بازی در سبک مخفیانه به صورت انحصاری و خیلی سوپرایز های بیشتر.

نسل جدید بهترین نسل خواهد بود!
مایکروسافت چندین و چند بمب خبری دارد که در طی ماه‌های آینده آن‌ها را اعلام خواهد کرد. بازی‌های بزرگی که منتظر آن‌ها هستید و بازی‌هایی که انتظار معرفی آن‌ها را ندارید. خرید استودیو های جدید و سرویس‌های بیشتری مثل گیم‌پس.

در نهایت هم فرد لیک کننده ادعا می‌کند که اطلاعات بیشتری دارد، اما می‌خواهد تعدادی از این اطلاعات را به صورت سوپرایز نگه دارد.

آخرین ویرایش:

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
XBOX is GONNA KILL it!

:D
ابهته که از عکس میباره ^:)^^:)^^:)^^:)^
حالا به اینا استودیو هایی که بهرام اون بالا اورده هم اضافه کن [-o<[-o<[-o<
نسل بعد این استودیو ها و قدرت اناکوندا اجازه نفس کشیدن به رقبا رو نخواهند داد :D

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
سانسور کردن بازی های شبیه ساز پ*رن دقیقا کی شده sjw? همین استیم هم اینجور بازیارو نمیزاره منتشر بشه دیگه. هر چیزی یه حدی داره!
برا من که مهم نیست ولی تا جایی که میدونم این بازیا فقط رو pc عین پ*** بودن رو ps چیز به اون صورتی ندارن که بخوان سانسورش کنن مقایسش با سوئیچ هست دیگه مگه سانسور نشدش رو سوئیچ چشه؟طرف نه لخته و نه تا اون حد جاییش معلومه:D به هر حال یکم زیادی شلوغش کردن تازه اگرهم چیزی داشتن نباید برا ژاپن که اینجور بازیا توش شهرت داره اینکار میکردن:D

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
برا من که مهم نیست ولی تا جایی که میدونم این بازیا فقط رو pc عین پ*** بودن رو ps چیز به اون صورتی ندارن که بخوان سانسورش کنن مقایسش با سوئیچ هست دیگه مگه سانسور نشدش رو سوئیچ چشه؟طرف نه لخته و نه تا اون حد جاییش معلومه:D به هر حال یکم زیادی شلوغش کردن تازه اگرهم چیزی داشتن نباید برا ژاپن که اینجور بازیا توش شهرت داره اینکار میکردن:D
اصلا کلان لخت باشن مشکل چیه ؟ :D مکه کسی زور کرده که حتما باید بازیش کنن ؟ پس ESRB چی کارس این وسط :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
اصلا کلان لخت باشن مشکل چیه ؟ :D مکه کسی زور کرده که حتما باید بازیش کنن ؟ پس ESRB چی کارس این وسط :D

خوب ersb و pegi فقط درجه بندی سنی رو تعیین میکنند ، هیچ کاری با محتوا نمیتونن بکنن ، مشکل لخت بودنشون نیست ، چیزی که مشکل ساز شده سن و سال و شمایلشونه ، خلاصه سخت گیری نسبت به محتوای لولیکون و پدوفیلی خیلی زیاد شده.

• Like
Reactions: Only Xbox

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
موسسه تحقیقاتی Ace: پلی استیشن 5 سخت‌افزاری رده بالا با قیمتی کمتر از ۵۰۰ دلار خواهد داشت

- دوستان ایکس باکس فن اینو چی می گید ؟ :))

9e083fc5-2e35-48c8-956f-1b0741f788fc.gif
ببینیم حضرت مارک سرنی وقتی میخواد ظهور کنه چی برامون با خودش میاره ... 10tf ... 8tf ؟

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
کنسولی که نشه روش دلست یا گاد او وار بازی کرد حالا میخواد 500 ترافلاپ قدرت داشته باشه خوب به چه دردی میخوره ؟ مثل این پی سی های خفن . ادم اصلا 10 تا 2080ti کنار هم داشته باشه وقتی نشه چارتا بازیه درست حسابی مثل دلست روش بازی کرد چه فایده داره . من نه فن سونی هستم نه فن مایکرو اما همه میدونن که انحصاری های سونی یه طرف ، کله بازیهای دیگه یه طرف . بعد یه نکته pc بازا که خیلی خنده داره فکر میکنن سونی یا مایکرو بلد نیستن کنسول بزن که تو گرافیک پی سی رو قورت بده اما نمیدونن که اینا چیزی میزنن که همه بتونن بخرن نه یه پی سی که فقط کارت گرافیکش 1000 دلار و خیلیهاشون چه تو ایران چه تو خارج تو خواب هم نمیتونن داشته باشن .

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
کنسولی که نشه روش دلست یا گاد او وار بازی کرد حالا میخواد 500 ترافلاپ قدرت داشته باشه خوب به چه دردی میخوره ؟ مثل این پی سی های خفن . ادم اصلا 10 تا 2080ti کنار هم داشته باشه وقتی نشه چارتا بازیه درست حسابی مثل دلست روش بازی کرد چه فایده داره . من نه فن سونی هستم نه فن مایکرو اما همه میدونن که انحصاری های سونی یه طرف ، کله بازیهای دیگه یه طرف . بعد یه نکته pc بازا که خیلی خنده داره فکر میکنن سونی یا مایکرو بلد نیستن کنسول بزن که تو گرافیک پی سی رو قورت بده اما نمیدونن که اینا چیزی میزنن که همه بتونن بخرن نه یه پی سی که فقط کارت گرافیکش 1000 دلار و خیلیهاشون چه تو ایران چه تو خارج تو خواب هم نمیتونن داشته باشن .
*کنسولی که نشه روش دلست یا گاد او وار بازی کرد حالا میخواد 500 ترافلاپ قدرت داشته باشه خوب به چه دردی میخوره ؟*
*من نه فن سونی هستم نه فن مایکرو*
s097_ezgif_1_b65933a6e9.gif

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
*کنسولی که نشه روش دلست یا گاد او وار بازی کرد حالا میخواد 500 ترافلاپ قدرت داشته باشه خوب به چه دردی میخوره ؟*
*من نه فن سونی هستم نه فن مایکرو*
View attachment 101165
منظورم از حرفم این بود که مهم نیست کنسول چند ترافلاپ قدرت داشته باشه مهم اینه که انحصاریه خفن داشته باشه . مثل الان که ایکسباکس x از پرو قویتره اما اگه کسی بخواد بین این دورو انتخاب کنه پرو بخاطر انحصاریا منطقی تره با اینکه ایکس قویتره

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
منظورم از حرفم این بود که مهم نیست کنسول چند ترافلاپ قدرت داشته باشه مهم اینه که انحصاریه خفن داشته باشه . مثل الان که ایکسباکس x از پرو قویتره اما اگه کسی بخواد بین این دورو انتخاب کنه پرو بخاطر انحصاریا منطقی تره با اینکه ایکس قویتره
همین الانم کسی بخواد کنسول میان نسل بخره نمیره پولش رو حروم کنسولی کنه که از بس 3k هم بر نمیاد بازی هاش اکثرا 1440p اجرا میشن یعنی واقعا طرف tv 4k داشته باشه و بره پرو بخره دیگه خیلی ادم متفکریه :D

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
من میگم شما تا 100 سال دیگه هم راجع به سخت افزار اینا حرف بزنید 99 درصد اشتباهه :D
ولی سوال مهم اینجاس ک کنسولا کی معرفی میشن و کی لانچ میشن

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
من میگم شما تا 100 سال دیگه هم راجع به سخت افزار اینا حرف بزنید 99 درصد اشتباهه :D
ولی سوال مهم اینجاس ک کنسولا کی معرفی میشن و کی لانچ میشن
کنسول ها امسال 100 درصد معرفی میشن
سونی که شک نکن psx یا یه کنفرانس دیگه معرفی میکنه
کمپانیش با فروش کنسول میچرخه همین چند روز پیش چند درصد امار فروش ps4 امده بود پایین ارزش سهام کمپانی افت بی سابقه ای از 2015 کرده بود
سونی که 100 درصد امسال معرفی میکنه
مایکروسافت هم E3

shooshcity

کاربر سایت
Jan 3, 2011
448
کلا گیمرها دو دسته هستن یا سینگل پلیرن یا مولتی، بازی هایی که مثال زدی و دوتا شاخ دیگه تقریبا یک سبک هستن حالا اومدیم و یکی پیدا شد و اکشن ادونچره دوست نداشت تکلیف این بیچاره چیه ، مثلا tps, fps, Racing پیشنهاد شما بین proو x با توجه به اینکه فن هیچکدوم نیستی چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر