qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
سلام دوستان چنتا سریال معرفی کیند برای تقویت زبان انگلیسی
فقط خیلی قدیمی نباشه
سبکش خیلی مهم نیس فقط جذاب باشه ادم ترغیب بشه بیشتر نگاه کنه
زیرنویس انگلسیش هم درست حسابی داشته باشه

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
قسمت جدید واکینگ دد دوباره ناامیدم کرد اخه اینا چه مرگشونه چی میشه مگه مثل قسمت 5 ادامه بدن و اینطور که بوش میاد به نظرم این سریال تا سال ها ادامه داره
دیالوگ های تکراری سکانس ها و اتفاقات مشابه و تکراری واقعا حال ادم رو به هم میزنه
جریان این نجوا کننده ها چیه؟ چجور موجوداتی هستن؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
عجب چیزی بود این My Brilliant Friend. موسیقی‌ـشم کار مکس ریکتره که با لفت‌اُورز غوغا کرد :D
ینی مطمئن باشم تا قسمت اخرش رو عزیز زیرنویس میکنی ؟ :D راسیاتش میخواستم دانلودش کنم زیر نویس نبود قسمت دوم رو بزار تا بشینیم پاش دمت گرم :D

آخرین ویرایش:

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
336
قسمت جدید واکینگ دد دوباره ناامیدم کرد اخه اینا چه مرگشونه چی میشه مگه مثل قسمت 5 ادامه بدن و اینطور که بوش میاد به نظرم این سریال تا سال ها ادامه داره
دیالوگ های تکراری سکانس ها و اتفاقات مشابه و تکراری واقعا حال ادم رو به هم میزنه
جریان این نجوا کننده ها چیه؟ چجور موجوداتی هستن؟

اینا هم یه گروه هستن که ادم های معمولی هستن ولی خودشون رو با پوست واکرها کاور میکنن و قاطی واکرهای واقعی اینور اونور میرن و یه جوریایی با این روش Blend in میکنن توی کامیک ها خیلی گروه خشنی هستن

• Like
Reactions: Amin n

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
بی شک Narcos Mexico بهترین سریال 2018 بود و به گونه ای عمل کرد که مثل فیلم های برتر ( به اصطلاح جایزه بیار)، در دقایق آخر اومد. آن قدر پس از پایان سریال، حسرت خوردم که چرا سریال را زود تموم کرد! از موسیقی عالی تیتراژ بگیر تا فضای خاص مکزیک و موش و گربه های کیکی و فلیکس که پر از دلهره، اضطراب وهیجان بود. قطعا دیگو لونا باید نامزد گلدن گلوب بشه. نارکوس: مکزیک اینقدر خوب بود که حتی به این فکر افتادم که حتما سال آینده برم اسپانیایی یاد بگیرم! راوی هم صداش عالی بود! اول فکر کردم که راوی داستان مورفی (قهرمان فصل اول و دوم) هست و همچین فکر کردم که سم ورتینگتون (بخاطر صدای شبیهش به BO II) که هیچ کدوم نبود و سورپرایز شدم

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
بی شک Narcos Mexico بهترین سریال 2018 بود و به گونه ای عمل کرد که مثل فیلم های برتر ( به اصطلاح جایزه بیار)، در دقایق آخر اومد. آن قدر پس از پایان سریال، حسرت خوردم که چرا سریال را زود تموم کرد! از موسیقی عالی تیتراژ بگیر تا فضای خاص مکزیک و موش و گربه های کیکی و فلیکس که پر از دلهره، اضطراب وهیجان بود. قطعا دیگو لونا باید نامزد گلدن گلوب بشه. نارکوس: مکزیک اینقدر خوب بود که حتی به این فکر افتادم که حتما سال آینده برم اسپانیایی یاد بگیرم! راوی هم صداش عالی بود! اول فکر کردم که راوی داستان مورفی (قهرمان فصل اول و دوم) هست و همچین فکر کردم که سم ورتینگتون (بخاطر صدای شبیهش به BO II) که هیچ کدوم نبود و سورپرایز شدم
به خوبی فصل اول نارکوز هست؟

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر