World of Warcraft: Dragonflight

از تاریخ 26 مهر ماه سال 1401 این تاپیک مختص به اکسپنشن ست Dragonflight در سرور های آفیشال بیلیزارد خواهد بود.
=============================================================

راهنمای اولیه بازی برای کمک به تازه وارد ها با تشکر از کاربر musketeer

بازی کردن در بلیزارد چقدر هزینه داره؟

برای بازی کردن در بلیزارد در حالت معمول شما باید 2 آیتم زیر رو در ابتدا خریداری کنید:

• Battlechest:: که شامل کلیه اکسپنشن ها تا یکی مونده به آخری و همینطور 30 روز تایم بازی میشه. قیمتش حدود 15 یورو هست
  • آخرین اکسپنشن: که در حال حاضر legion هست. معمولا حدود 40 یورو هست قیمتش
  • برای ادامه دادن به بازی باید اشتراک ماهیانه بازی رو هم بگیرید. که 2روش معمول داره. یکی اینکه گیم تایم های 2 ماهه بخرید، حدود 20 یورو هست قیمتشون، یعنی در حال حاضر حدود 80-90 تومن برای 2ماه. یا اینکه گلد داخل بازی بدید و wowtoken بگیرید. که قیمتش رو میتونید همیشه از سایت wowtoken.info چک کنید.
آیا گلد در آوردن و خریدن گیم تایم با گلد وقت خیلی زیادی میبره؟

واقعاً نمیشه گفت. به هر کس بستگی داره که از چه روشی گلد در میاره. بعضیا از auction house خیلی راحت گلد در میارن، بعضیا میرن فارم میکنن و گلد در میارن، بعضیا instance های قدیمی رو میزنن... بطور خلاصه فقط میشه گفت که کاملاً شدنیه، ولی باید یک مقداری زمان بزارید براش.

از کجا بخرم؟ کردیت کارت ندارم.

خیلی سایت های ایرانی هستن که این موارد رو برای فروش قرار دادن. طبق قوانین سایت نمیشه اینجا اسم گفت. همون توی گوگل سرچ کنید "خرید battlechest" یا "خرید legion" براتون این سایتها رو میاره. بعد توی سایت بلیزارد یه قسمتی داره که این کدها رو وارد کنید.

قبل از اینکه بازی رو شروع کنم چه چیزهایی آماده کنم؟

اولین کار این هست که یکی رو پیدا کنید که شما رو RAF کنه. RAF مخفف recruid a friend هست که میتونید اینجا بطول کامل در موردش مطالعه کنید. Recruit A Friend - WoW

این سیستم هم برای شما و هم برای کسی که شما رو RAF میکنه مزایای بسیاری داره. مهمتریناش ایناس:

• وقتی با هم بازی کنید 3 برابر experience دریافت میکنید!
    • وقتی شما اولین ماه گیم تایم رو بزنید، به RAF کننده شما یک ماه تایم رایگان میده.
    • وقتی شما دومین ماه گیم تایم رو بزنید، RAF کننده شما بین چند تا pet و mount میتونی یکی رو به دلخواه جایزه بگیره!
    • به ازای هر 2 level که با هم level up کنید، شما میتونید 1 level به RAF کننده اتون اهدا کنید.
    • هر دو میتونید هر 30 دقیقه یک بار همدیگه رو summon کنید (برید پیش هم)
البته یه سری محدودیت داره، مثل اینکه مدت این مزایا 3 ماه هست و باید توی یک group باشید تا این سیستم فعال بشه، و توی محدوده 100 یاردی هم بمونید. همچنین grant level یعنی مورد 4 هم فقط توی همون realm که بودید قابل استفاده اس.

بخاطر اینکه انقدر فایده داره و بیشتر از همه بخاطر mount اش، تقریباً همه دنبال یکی هستن که RAF اش کنن. بخاطر همین یه سری پوئن دیگه هم RAF کننده شما معمولاً بهتون میده.. مثلا فلان مقدار گلد، یا فلان آیتم... ولی سعی کنید اینها رو ملاک قرار ندید و بیشترین فکرتون این باشه که RAF partner شما وقت آزادش با شما همخونی داشته باشه تا بتونید باهاش بازی کنید و level up رو از دست ندید. پس قبل از RAF خوب باهاش تایم هاتون رو چک کنید و با همدیگه هماهنگ کنید که چند تا کاراکتر میخواید level up کنید و اینا....

آیا کامپیوترم به اندازه کافی قوی هست؟ آیا نت مناسبی دارم؟

مورد دیگه ای که باید چک کنید این هست که آیا کامپیوترتون قادر به اجرای بازی هست یا خیر. کلاً wow سیستم و اینترنت خفنی نمیخواد. برای اینکه ببینید بازی رو میتونید اجرا کنید یا نه باید بازی رو بصورت رایگان بدون اینکه چیزی بخرید نصب کنید و برید توی بازی. تو این حالت تا level 20 میتونید بازی کنید. تو جاهای شلوغ که مثلا 3-40 نفر اطرافتون باشن نباید fps اتون زیر 30 بیاد یا latency اتون بالای 300 بره.

خب! الآن آماده ی بازی هستم. باید چکار کنم؟

اول باید یه اکانت battle.net بسازید و اپلیکیشنش رو دانلود کنید: http://eu.battle.net/en/app

بعد از اون باید خود کلاینت بازی رو بگیرید که حدود 30 گیگ هست. میتونید بزارید خود اپلیکیشن براتون دانلودش کنه. یا اینکه از یک دوستی بخواید براتون روی هارد بریزه. یا اینکه از سایتهای ایرانی که میفروشن بخرید. بعد باید محل بازی رو به اپلیکیشن بتل.نت بدید و برید توی بازی. ضمنا کد های لازم که خریدید رو هم از قسمت redeem code توی اپلیکیشن یا سایت وارد کنید تا براتون فعال بشه. حالا باید وارد بازی بشید و توی هر realm ای که میخواید کاراکترتون رو بسازید.

تو کدوم realm کاراکتر بسازم؟ ایرانی ها کجا بیشتر هستن؟

در ابتدا بگم که ایرانی ها بیشتر از همه جا در سرورهای اروپا بازی میکنن، چون به ایران نزدیکتره و پینگ بهتری داره. اکثرا در kazzak سمت هورد هستن. توی Silvermoon و Ravencrest هم سمت الاینس هستن. بصورت پراکنده تو ریلم های دیگه مثل Outland هم هستن البته.
ریلم ها از چند نظر دسته بندی میشن:

• زبان. که معمولا ریلم هایی که زبان انگلیسی هستن رو انتخاب میکنیم.
    • PvE یا PvP. این دو کلمه مخفف Player versus Environment و Player versus Player هستن. توی wow دو faction داریم به نامهای Horde و Alliance. که یطورایی دشمن همدیگه حساب میشن. تو ریلم های PvP در دنیای بازی هر جا که برید میتونید با پلیرهای فکشن مقابل مبارزه کنید، اونها هم همینطور. این به این معنی هست که هرجا برید با پلیرهای فکشن مقابل درگیر میشید. در ریلم های PvE تا وقتی نخواید میتونید از درگیر شدن با فکشن مقابل خودداری کنید. به اصطلاح بصورت دیفالت PvP flag اتون خاموش هست.
    • RP یا Normal. در ریلم های RP مخفف Role-Playing خیلی پلیرها قالب کاراکترشون رو به خودشون میگیرن. یعنی طوری رفتار میکنن که انگار واقعاً مثلاً یک جادوگر الف هستن و با همه اون شکلی صحبت میکنن! البته تو همه ریلم ها بعضیا این کار رو میکنن و توی ریلم های RP خیلی بیشتره.
موارد دیگه ای مثل جمعیت و بالانس بودن فکشن ها و ... هم توی انتخاب ریلم موثره که بیشتر این فاکتور ها رو میتونید از این سایت دنبال کنید: realmpop.com

هر گونه بحث در مورد سرور های کرک حتی سرور های کرک Warlord of Draenor و قبل از آن در این تاپیک ممنوع هست و با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Elesaar

کاربر سایت
Aug 5, 2017
3
نام
Majid
سلام دوستان
من تازه میخواهم شروع کنم کسی هست منا ریکروت کنه 1 ماه بهش گیم تایم میرسه و از بین چهار تا مانت و چهارتا پت یک ریوارد انتخاب کنه به جاش به اندازه یک توکن به من گلد بده که منم بتونم یک ماه شارژ کنم؟؟؟

Shimura

Guardian of the Horde
کاربر سایت
Feb 2, 2016
39
سلام دوستان
من تازه میخواهم شروع کنم کسی هست منا ریکروت کنه 1 ماه بهش گیم تایم میرسه و از بین چهار تا مانت و چهارتا پت یک ریوارد انتخاب کنه به جاش به اندازه یک توکن به من گلد بده که منم بتونم یک ماه شارژ کنم؟؟؟

upload_2018-8-30_12-57-21.png

دوست عزیز جایزه های RAF چند ماهی هست عوض شده.
از این پس اگر شما دو ماه پشت سر هم با گیم تایم! حساب خودتون رو شارژ کنید به شخصی که شما رو Raf کرده 1 ماه گیم تایم اهدا میشه و اگر 3 ماه پشت سر هم شارژ کنید یک مونت و یا پت از قسمت جایزه ها.
تا جایی که من اطلاع دارم، شارژ کردن حساب با توکن برای گرفتن جایزه های Raf فایده و سودی نداره.

• Like
Reactions: god of shadow

Shimura

Guardian of the Horde
کاربر سایت
Feb 2, 2016
39
متاسفانه با خبر شدیم که عده ای سود جو، از یکی از امکانات شرکت بلیزارد برای تغیر کشور اکانت سو استفاده کرده و این قابلیت رایگان را با فریب دادن مردم و در ازای دریافت پول برای آن ها بدون هیچ احساس شرمی و گناهی انجام می دهند!
برای تغیر کشور اکانت خود، شما فقط و فقط نیاز به نرم افزار authenticator بلیزارد و یک VPN برای تغیر آدرس کشور خود به انگلیس یا آلمان یا سوئد یا فرانسه و یا هر کشور عضو اتحادیه ی اروپا دارید.
پس از نصب و راه اندازی Authenticator بر روی اکانت خود فقط کافیست با وی پی ان به لینک زیر رفته:

https://eu.battle.net/support/en/help/product/services/316/610

و سپس روی Change blizzard Account country کلیک کرده و مراحل پایانی را انجام دهید!

انشالله روزی فرا برسد که سود جویان، از نا آگاهی هم وطن های خود سو استفاده نکنند!

upload_2018-8-30_18-7-30.png

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
متاسفانه با خبر شدیم که عده ای سود جو، از یکی از امکانات شرکت بلیزارد برای تغیر کشور اکانت سو استفاده کرده و این قابلیت رایگان را با فریب دادن مردم و در ازای دریافت پول برای آن ها بدون هیچ احساس شرمی و گناهی انجام می دهند!
برای تغیر کشور اکانت خود، شما فقط و فقط نیاز به نرم افزار authenticator بلیزارد و یک VPN برای تغیر آدرس کشور خود به انگلیس یا آلمان یا سوئد یا فرانسه و یا هر کشور عضو اتحادیه ی اروپا دارید.
پس از نصب و راه اندازی Authenticator بر روی اکانت خود فقط کافیست با وی پی ان به لینک زیر رفته:

و سپس روی Change blizzard Account country کلیک کرده و مراحل پایانی را انجام دهید!

انشالله روزی فرا برسد که سود جویان، از نا آگاهی هم وطن های خود سو استفاده نکنند!

View attachment 92123
و چیز اصلی که نیاز داره مدارکیه ازت میخواد که بعد از اونجا رد میشی

• Like
Reactions: Shimura

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,250

View attachment 92123
من طبق این راه رفتم منتها میگه عکس از کارت شناسایی دولتی آپلود کن وقتی هم آپلود میکنی میگه با یکی از راه های تماس با پشتیبانی ارتباط برقرار کن که شامل live chat و ticket و تماس تلفنی بود، این که فرقی با راه عادیش نداره، هنوزم گیرمون اون مدارک شناسایی دولتی هستش

• Like

Shimura

Guardian of the Horde
کاربر سایت
Feb 2, 2016
39
و چیز اصلی که نیاز داره مدارکیه ازت میخواد که بعد از اونجا رد میشی

من طبق این راه رفتم منتها میگه عکس از کارت شناسایی دولتی آپلود کن وقتی هم آپلود میکنی میگه با یکی از راه های تماس با پشتیبانی ارتباط برقرار کن که شامل live chat و ticket و تماس تلفنی بود، این که فرقی با راه عادیش نداره، هنوزم گیرمون اون مدارک شناسایی دولتی هستش

upload_2018-8-30_21-31-6.png

بیشتر از پنج ماه هست که کشور اکانت من با همین روش بدون فراهم کردن هیچ مدرک شناسایی از ایران تبدیل به آلمان شده و به راحتی از بالانس و فروشگاه بلیزارد میتونم استفاده کنم. احتمالا اشتباه پیش رفتید. بهنام از بچه های همینجا ( Kaiki ) همین امروز با این روش کشورش رو تغیر داد.
مثل تغیر کشور استیم میمونه. اینکه شما توی فلان کشور زندگی میکنید تایید رسمی نشده ولی محدودیت هایی که برای اکانتتون ایجاد شده برداشته میشه

• Like
Reactions: saeed_sg

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
View attachment 92135

بیشتر از پنج ماه هست که کشور اکانت من با همین روش بدون فراهم کردن هیچ مدرک شناسایی از ایران تبدیل به آلمان شده و به راحتی از بالانس و فروشگاه بلیزارد میتونم استفاده کنم. احتمالا اشتباه پیش رفتید. بهنام از بچه های همینجا ( Kaiki ) همین امروز با این روش کشورش رو تغیر داد.
مثل تغیر کشور استیم میمونه. اینکه شما توی فلان کشور زندگی میکنید تایید رسمی نشده ولی محدودیت هایی که برای اکانتتون ایجاد شده برداشته میشه
یکبار دیگه لینک رو چک کنید
مدرک نیاز داره
من چند نفر رو دیدم قبلا تغییر دادن ولی بعد از یه مدت برگشت به ایران

• Like

Shimura

Guardian of the Horde
کاربر سایت
Feb 2, 2016
39
یکبار دیگه لینک رو چک کنید
مدرک نیاز داره
من چند نفر رو دیدم قبلا تغییر دادن ولی بعد از یه مدت برگشت به ایران

upload_2018-8-30_21-56-41.png

برای مطمئن شدن، دوباره امتحان کردم. مشکلی نداره.
میتونم بهتون بیشتر از ده نفر آدم توی تلگرام معرفی کنم که از همین طریق کشور اکانتشون تبدیل به چیزی جز ایران کردن و هنوز بعد از گذشت چندین ماه بر نگشته.
لطف کنید از یک وی پی ان و یا فیلتر شکنی که سرور های اون کم تر شناخته شده تر هست و داد و ستد داده رو کاملا فورس میکنه استفاده کنید و با حالت incognito امتحان کنید.
اگر نشد همین مراحل روی گوشی هوشمندتون انجام بدید.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
درود
ایشون درست میفرمایند . من همین امروز بعد از چندوقت که ناامید شده بودم و میخواستم دیگه با مسترکارت خریدمو انجام بدم این روشو رفتم و جواب داد

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
یعنی هر موقع من اراده میکنم که نسخه اصلی این بازی بخرم اینقد پچیدست ادم منصرف میشه

الان اکانتم زده بود ایران خیلی وقت پیش ایران زده بودم حالا پستا که میخونم میگن اگه ایران باشه نمیشه توکن بخری فلان اینا
برا عوض کردنشوم میگه باید به پشتیبانی وصل بشی

حاالا این عوض میشه ؟
یه چی دیگه خداییش تا پارسال بازی دویسسست خورده ای بود الان شده پونصد تومن بخدا زوره این جمعه سیاه کی میشه ؟

گیمتایماش هم داستانیه یه پست خوندم اینکه میشه پنجاه تومن گلد از فلان سایت بخری اینا بعد باش گیم تایم بخری خب اینطوری که خوبه که
حالا من چه کنم دلم میخواد واو بزنم ؟ باید بالا نیم ملیون پیاده شم ؟ چه بدبختیه هی همه چی گرون میشه الکی برم سرور فری باز ؟؟؟:-??

Shimura

Guardian of the Horde
کاربر سایت
Feb 2, 2016
39
دوستان ارزونترین راه برای خرید Battle for Azeroth چیه؟ یکی از دوستان دستش خالیه گفتم راهی میشناسید لطفا اطلاع بدید. تشکر فراوان.

سلام خسته نباشید.
شما میتونید از پرشین بلیزارد محصولات رو تامین کنید. قیمت ها با توجه به وضعیت دلار و یورو از تمامی جاها ارزان تر و مطلوب تر هست و دوز و کلکی هم در کارشون نیست.

سایت: www.PersianBlizzard.com
آی دی تلگرام: @Persian13666
کانال تلگرام: @Persianblizzard
شماره تماس: 09352176316
نام و نام خانوادگی: مهران فرزام دوست

عضو کانالشون بشید و لیست تمامی قیمت ها رو میتونید مشاهده کنید. وقتی تصمیم به خرید گرفتید از لینک های پرداخت آنلاین استفاده کنید.

قیمت هر گیم تایم 96 هزار تومان و نسخه معمولی اکسپنشن جدید 437 هزار تومن هست.

اگر علاقه ای به پرداخت پول واقعی برای خرید بازی ندارید شما دو راه حل دیگه دارید! اولین راه حل این هست که اگر کشور اکانت شما ایران نیست و دارای 760 هزار گلد هستید (تبدیل چهار توکن به بالانس با قیمت الان) میتونید اکسپنشن رو برای دوستتون خریداری کنید و با 190 هزار گلد دیگه گیم تایمشون رو فراهم کنید. و راه حل دوم خریداری گلد از فروشندگان معتبر هست و تبدیل کردنشون به بالانس.

قیمت راه حل دوم و سوم از قیمت فروشگاه پرشین بلیزارد ممکنه بیشتر بشه ولی تصمیم گیرنده شما هستید که بنا به وضعیت موجود برای شما کدوم به صرفه تره.

یعنی هر موقع من اراده میکنم که نسخه اصلی این بازی بخرم اینقد پچیدست ادم منصرف میشه

الان اکانتم زده بود ایران خیلی وقت پیش ایران زده بودم حالا پستا که میخونم میگن اگه ایران باشه نمیشه توکن بخری فلان اینا
برا عوض کردنشوم میگه باید به پشتیبانی وصل بشی

حاالا این عوض میشه ؟
یه چی دیگه خداییش تا پارسال بازی دویسسست خورده ای بود الان شده پونصد تومن بخدا زوره این جمعه سیاه کی میشه ؟

گیمتایماش هم داستانیه یه پست خوندم اینکه میشه پنجاه تومن گلد از فلان سایت بخری اینا بعد باش گیم تایم بخری خب اینطوری که خوبه که
حالا من چه کنم دلم میخواد واو بزنم ؟ باید بالا نیم ملیون پیاده شم ؟ چه بدبختیه هی همه چی گرون میشه الکی برم سرور فری باز ؟؟؟:-??

سلام خسته نباشید.
آموزشی برای تغیر کشور اکانت بلیزارد از ایران به کشور های غیره در تایپیک توسط اینجانب قرار داده شده. لطفا اقدام به مطالعه کنید و بعد از پیروی از مراحل میتونید کشور اکانتتون عوض کنید. اگر این مسئله پیچیده هست، یک اکانت دیگه بسازید و کشور اون رو روی آلمان - فرانسه - انگلیس و یا کشور های عضو اتحادیه ی اروپا قرار بدید و مشکلی نخواهید داشت.
از نظر قیمت هم متاسفانه با وضعیت ارزی که با اون دست و پنجه نرم میکنیم حتی اگر جنسی در خارج تخفیف بخوره، بالا رفتن قیمت ارز مسئله رو جبران میکنه! برای جمعه سیاه هم معمولا تا جایی که حافظه به من یاری میده اکسپنشن و یا بازی های تازه ی بلیزارد در سال اول عرضه حداکثر تخفیفی که میخورن 10 تا 20 درصد هست که در مقایسه با سودی که شما از اوایل اکسپنشن میتونید داشته باشید ناچیزه.

پیشنهاد من به شما خریدن هست! شما با هزینه ی 500 تومن برای بیشتر از دو سال و هفته ای حداقل 40 ساعت قرار هست از این بازی لذت ببرید و پائین آمدن قیمت در ایران وجود خارجی نداره و حتی ممکن هست گرون تر بشه.
شما با اطمینان بازی رو بخرید. به خاطر اینکه اکسپنشن تازه منتشر شده گلد در آوردن برای شما تازه وارد عزیز تا چند ماه آینده خیلی راحت خواهد بود و میتونید به راحتی هزینه ی گیم تایم چند ماه آینده رو خودتون در بیارید.

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
سلام خسته نباشید.
شما میتونید از پرشین بلیزارد محصولات رو تامین کنید. قیمت ها با توجه به وضعیت دلار و یورو از تمامی جاها ارزان تر و مطلوب تر هست و دوز و کلکی هم در کارشون نیست.

سایت: www.PersianBlizzard.com
آی دی تلگرام: @Persian13666
کانال تلگرام: @Persianblizzard
شماره تماس: 09352176316
نام و نام خانوادگی: مهران فرزام دوست

عضو کانالشون بشید و لیست تمامی قیمت ها رو میتونید مشاهده کنید. وقتی تصمیم به خرید گرفتید از لینک های پرداخت آنلاین استفاده کنید.

قیمت هر گیم تایم 96 هزار تومان و نسخه معمولی اکسپنشن جدید 437 هزار تومن هست.

اگر علاقه ای به پرداخت پول واقعی برای خرید بازی ندارید شما دو راه حل دیگه دارید! اولین راه حل این هست که اگر کشور اکانت شما ایران نیست و دارای 760 هزار گلد هستید (تبدیل چهار توکن به بالانس با قیمت الان) میتونید اکسپنشن رو برای دوستتون خریداری کنید و با 190 هزار گلد دیگه گیم تایمشون رو فراهم کنید. و راه حل دوم خریداری گلد از فروشندگان معتبر هست و تبدیل کردنشون به بالانس.

قیمت راه حل دوم و سوم از قیمت فروشگاه پرشین بلیزارد ممکنه بیشتر بشه ولی تصمیم گیرنده شما هستید که بنا به وضعیت موجود برای شما کدوم به صرفه تره.

سلام خسته نباشید.
آموزشی برای تغیر کشور اکانت بلیزارد از ایران به کشور های غیره در تایپیک توسط اینجانب قرار داده شده. لطفا اقدام به مطالعه کنید و بعد از پیروی از مراحل میتونید کشور اکانتتون عوض کنید. اگر این مسئله پیچیده هست، یک اکانت دیگه بسازید و کشور اون رو روی آلمان - فرانسه - انگلیس و یا کشور های عضو اتحادیه ی اروپا قرار بدید و مشکلی نخواهید داشت.
از نظر قیمت هم متاسفانه با وضعیت ارزی که با اون دست و پنجه نرم میکنیم حتی اگر جنسی در خارج تخفیف بخوره، بالا رفتن قیمت ارز مسئله رو جبران میکنه! برای جمعه سیاه هم معمولا تا جایی که حافظه به من یاری میده اکسپنشن و یا بازی های تازه ی بلیزارد در سال اول عرضه حداکثر تخفیفی که میخورن 10 تا 20 درصد هست که در مقایسه با سودی که شما از اوایل اکسپنشن میتونید داشته باشید ناچیزه.

پیشنهاد من به شما خریدن هست! شما با هزینه ی 500 تومن برای بیشتر از دو سال و هفته ای حداقل 40 ساعت قرار هست از این بازی لذت ببرید و پائین آمدن قیمت در ایران وجود خارجی نداره و حتی ممکن هست گرون تر بشه.
شما با اطمینان بازی رو بخرید. به خاطر اینکه اکسپنشن تازه منتشر شده گلد در آوردن برای شما تازه وارد عزیز تا چند ماه آینده خیلی راحت خواهد بود و میتونید به راحتی هزینه ی گیم تایم چند ماه آینده رو خودتون در بیارید.

بعضی از سایتا گلد میفروشن میخوام بدونم به صرفه تر هست ؟ چون الان قیمت توکن اروپا 176k هستش

Shimura

Guardian of the Horde
کاربر سایت
Feb 2, 2016
39
بعضی از سایتا گلد میفروشن میخوام بدونم به صرفه تر هست ؟ چون الان قیمت توکن اروپا 176k هستش

حقیقتا من سایت و یا قیمتی ندارم که بتونم نظر بدم و یا قضاوت کنم. خودتون قیمت ها رو با قیمت پرشین بلیزارد مقایسه کنید اگه هذ کدوم به صرفه تر بود اون انتخاب کنید.
و دوم ایکه اگر تا الان حتی توی بلیزارد بازی نکردید و تازه میخواید بیایید طبیعتا اکانتتون Startr editionهست که محددیت های خاص خودش رو داره منجلمه منع قابلیت داد و ستد گلد. بنابرین حداقل یک ماه گیم تایم لازم دارید

• Like
Reactions: god of shadow

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
حقیقتا من سایت و یا قیمتی ندارم که بتونم نظر بدم و یا قضاوت کنم. خودتون قیمت ها رو با قیمت پرشین بلیزارد مقایسه کنید اگه هذ کدوم به صرفه تر بود اون انتخاب کنید.
و دوم ایکه اگر تا الان حتی توی بلیزارد بازی نکردید و تازه میخواید بیایید طبیعتا اکانتتون Startr editionهست که محددیت های خاص خودش رو داره منجلمه منع قابلیت داد و ستد گلد. بنابرین حداقل یک ماه گیم تایم لازم دارید

حاجی این روشی که گفتین رو انجما دادن

اون اپ ماله بیلیزارد راه انداختم رو اکانتم بعد با vpn با گوشیم رفتم تو اون لینکه که عکسش رو زده بودین اخرش میگه attach id اینا مدارک میخواد حالا باشون بحرفم انجام میدن ؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر