Zenless Zone Zero

سازنده
Mihoyo
سلام خدمت دوستان بازی سنتری
همونطور که میدونید Mihoyo یه عنوان جدید داره منتشر میکنه به اسم Zenless Zone Zero.هنوز تاریخ انتشار بازی مشخص نیست ولی احتمال زیاد 2024 باشه.
بازی در یک کلانشهر آخرالزمانی به نام نیو اریدو اتفاق می‌افته. موجودات شناخته شده به عنوان Ethereal از پورتال هایی به نام Hollows به دنیای انسان سفر کرده اند. اتریال ها بیشتر بشریت را ویران کرده و اکثر آنها را از بین برده اند. با این حال، گروهی منتخب از بازماندگان، با استخراج فناوری و منابع اتریال، از یورش پیش رو جان سالم به در برده اند.
سبک بازی هم نیاز به توضیح خاصی نداره.یه بازی گاچا تو سبک PGR و HI3 هستش.
1.jpg

3.jpg

تریلر بازی :

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
پی جی ار یه خوبی که داره اینه که گیلد داره و
چند مدل گیلد باس داره و همچنین کوآپ همزمان داره.همچنین سیستم رنکینگ داره اینا خصوصیات خوبیه اگه هویو اضافه کنه به zzz.
من که هر دفعه اسم چیزای آنلاین میاد فقط دعا میکنم سراغشم نرن:-" :D
همین دارن سینگل پلیر میسازن عالیه:D

---

@Big Band
برا اونا بهانه میاره دیگه خیلی دیر شد، یا نوبتی نمیزنم:D
اینجا میخوام ببینم بهانه ش چیه:-"

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
امیر طراحی کرکتر ها، یاد ی انیمه ای میندازه منو ولی نمیدونم ک کدوم انیمه هست 😅

@Dinosaur
آریا بیا ZZZ 🌚🌚🌚🌚🌚
شما فعلاً بازی کنین و ببینین به درد می‌خوره یا نه، منم یه سال دیگه میام که ایراداتش برطرف شده باشه! :-"

برا اونا بهانه میاره دیگه خیلی دیر شد، یا نوبتی نمیزنم:D
اینجا میخوام ببینم بهانه ش چیه:-"
اسمش یه ذره سخت و طولانیه و نمی‌تونم سه بار سریع پشت سر هم بگم! :(

• Smile
Reactions: ce7en44 and Akiba

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
شما فعلاً بازی کنین و ببینین به درد می‌خوره یا نه، منم یه سال دیگه میام که ایراداتش برطرف شده باشه! :-"

میام ویدیو از دختر مو صورتیه میفرستما:D

اگر ZZZ سخته، میتونی زِنلِس زُن زیرو بگی:D

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
من موندم شماها چطور میخواین سه تا رو با هم بازی کنین؟من واسه همین اصلا سراغ گنشین نرفتم.بازم بعید میدونم ۲تا گاچا همزمان بتونم بازی کنم.حالا شروع میکنم ببینم چی میشه.
برای خودم که GI اولین و تنها گاچایی هست که بازی کردم ولی طبق چیزی که از فیدبک های بتای ZZZ خوندم انگار برخلاف GI بیشتر به گاچا های دیگه شبیه تره و وقتی استامینا (معادل همون resin گنشین) تموم میشه دیگه هیچ کاری نمیشه انجام داد. exploration هم نداره مثل گنشین. خلاصه فکر نکنم اندازه گنشین وقت گیر باشه :D

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534

مگه بازی یوبی سافته :|
بازیای Mihoyo از اول پولیش شده و تر و تمیزن، بهانه الکی نیار :D

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,200
نام
هادی

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
ZZZ تو بتاهای قبلی دو تا مشکل خیلی بزرگی داشت که تقریبا صدای همه یوتیوبر و بتا تستر ها رو درآورده بود و حتی یکی از نویسنده های eurogamer (که خودشو GI و HSR پلیر حرفه ای میدونه) درباره این یه مقاله نوشته بود و گفته بود که اگه این دوتا رو فیکس نکنن، این بازی برای من از همین الان مرده حساب میشه! :D guess what? هویوورس تو این بتای آخری هر دو تا رو فیکس کرده! :D

برخلاف قبل دیگه کوئست های تب story و explore و combat استامینا (معادل رزین GI) مصرف نمیکنن و فقط برای گرفتن resource ها استامینا مصرف میشه، دقیقا مثل HSR و GI. مورد دوم قسمت TV ها بود که قبلا بیش از ۵۰-۶۰ درصد تایم کل گیم پلی صرف این قسمت حوصله سربر و تکراری میشد ولی الان بعد از چپتر اول، یه تایم خیلی ناچیز و کمی از کوئست ها صرف این TV ها میشه و حتی برای همین مقدار ناچیز هم دکمه x2 کردن سرعت گذاشتن! :D تو خیلی از مود های دیگه و endgame هم به کل این قسمت TV وجود نداره.

کامبت سیستم هم فوق العادست و نقطه قوت اصلیه، هر ویدیویی که میبینم از این مورد خیلی تعریف میکنن. خلاصه به نظر میرسه که جایزه بهترین بازی موبایل Game Awards امسال رو هم باید از همین الان برای هویوورس درنظر بگیریم! :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
ZZZ تو بتاهای قبلی دو تا مشکل خیلی بزرگی داشت که تقریبا صدای همه یوتیوبر و بتا تستر ها رو درآورده بود و حتی یکی از نویسنده های eurogamer (که خودشو GI و HSR پلیر حرفه ای میدونه) درباره این یه مقاله نوشته بود و گفته بود که اگه این دوتا رو فیکس نکنن، این بازی برای من از همین الان مرده حساب میشه! :D guess what? هویوورس تو این بتای آخری هر دو تا رو فیکس کرده! :D

برخلاف قبل دیگه کوئست های تب story و explore و combat استامینا (معادل رزین GI) مصرف نمیکنن و فقط برای گرفتن resource ها استامینا مصرف میشه، دقیقا مثل HSR و GI. مورد دوم قسمت TV ها بود که قبلا بیش از ۵۰-۶۰ درصد تایم کل گیم پلی صرف این قسمت حوصله سربر و تکراری میشد ولی الان بعد از چپتر اول، یه تایم خیلی ناچیز و کمی از کوئست ها صرف این TV ها میشه و حتی برای همین مقدار ناچیز هم دکمه x2 کردن سرعت گذاشتن! :D تو خیلی از مود های دیگه و endgame هم به کل این قسمت TV وجود نداره.

کامبت سیستم هم فوق العادست و نقطه قوت اصلیه، هر ویدیویی که میبینم از این مورد خیلی تعریف میکنن. خلاصه به نظر میرسه که جایزه بهترین بازی موبایل Game Awards امسال رو هم باید از همین الان برای هویوورس درنظر بگیریم! :D

میهویو کارش درسته، شاید دیر انجام بده (مثلا با چند سال تاخیر) ولی همیشه حواسش به مواردی هست که بازیکن ها گوشزد میکنن :D

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
از اینجا میتونید برای Technical Test ورژن PS5 ثبت نام کنید. فقط 1 روز بیشتر مهلت نمونده برای ثبت نام :D
Zenless Zone Zero PlayStation®5 Technical Test Sign-Up Begins | Zenless Zone Zero Official Site
کدهای Technical Test ارسال شده.
GL1DGgcWcAACaOq.jpeg
حجم دانلود 35gb
Zenless Zone Zero PlayStation®5 Technical Test Qualification Distribution Notice | Zenless Zone Zero Official Site

پ.ن: به من ندادن
8-|

میهویو کارش درسته، شاید دیر انجام بده (مثلا با چند سال تاخیر) ولی همیشه حواسش به مواردی هست که بازیکن ها گوشزد میکنن :D
البته این سری گوشزد نبود و عملا تهدید کرده بودن :> تو بتاهای قبلی یه سری از یوتیوبر ها گفتن که اگه تو نسخه نهایی هم قسمت های TV اینقدر زیاد باشه (نصف بیشتر تایم گیم پلی)، شاید اصلا سراغ ZZZ نریم و استریم نکنیم! چون برای کسی جذاب نیست و بیننده جذب نمیکنه. و کار خیلی خوبی کرد میهویو که اینو درست کرد، حیف میشد آرت استایل و کامبت فوق العاده ZZZ فدای این بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر