Xbox Live BaziCenter FIFA 10 League

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
از دوستانی که عضو لیگ هستند خواهش میکنم بیشتر از این توی لیگ online باشن که بازیها گرمتر شه. یه انتقادم از AlirezaGamer دارم. 10 دقیقه خیلی زیاده واسه بازیها.
دوست بسیار عزیز از شما معذرت می خوام چون دیگه نمی تونم کاری بکنم . اوون وقت باید لیگ رو دوباره بزنم که گمون کنم کمتر کسی در لیگ شرکت کنه . در ضمن امروز یه نفر از دوستان از لیگ انصراف داد .

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
علی رضا جان این لیگ که از تب و تاب افتاد فوری یک لیگ دیگه راه بنداز تا هیجانش از دست نره.جان من زمانش رو زیاد نزار.من کلا نیمه دوم رو دارم چرت میزنم تو همه بازی هام!بازی دوم هم شدیدا کم میارم.سلول خاکستری ها جواب نمیدن واسه این زمان.:))

============
از دوستانی هم که از من تازه کار خوش شانس باختن هم معذرت می خوام: |

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
علی رضا جان این لیگ که از تب و تاب افتاد فوری یک لیگ دیگه راه بنداز تا هیجانش از دست نره.جان من زمانش رو زیاد نزار.من کلا نیمه دوم رو دارم چرت میزنم تو همه بازی هام!بازی دوم هم شدیدا کم میارم.سلول خاکستری ها جواب نمیدن واسه این زمان.:))

============
از دوستانی هم که از من تازه کار خوش شانس باختن هم معذرت می خوام: |
من گفتم اگه یه لیگ دیگه بسازم کسی نمی یادش . ایشاا... اگه این لیگ تموم شد توو لیگ بعدی از اوونایی که توو بخش Psn درست کردن راه می ندازم .
من واسه شما ها سعی می کنم تمام سعی خودم رو بکنم اما هیچ کس تا حالا بهم اعتبار نداده . :((:((:((

• Like
Reactions: Politiciλn

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر