Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
توی CO OP بعضی ها واقعا میرند روی اعصاب ! :d
کلا فقط آفریده شدن برای ریختن کرم :d یا میاند انقدر تیر میزنند تا جسد بشی! یا هم وقتی باید بریم جاهای خاص میاند بیرونش می ایستند میرند رو اعصابت :d
راهی برای اینکه شوتشون کنیم بیرون نیست ؟ :d

این مپ یمن هم کم کم دارم باهاش آشنا میشم :d خیلی چیز خفنیه! خوشمان آمد :d

jimrako1

کاربر سایت
توی CO OP بعضی ها واقعا میرند روی اعصاب ! :d
کلا فقط آفریده شدن برای ریختن کرم :d یا میاند انقدر تیر میزنند تا جسد بشی! یا هم وقتی باید بریم جاهای خاص میاند بیرونش می ایستند میرند رو اعصابت :d

این مپ یمن هم کم کم دارم باهاش آشنا میشم :d خیلی چیز خفنیه! خوشمان آمد :d
راست میگی اعصاب آدمو خورد میکنن ما دو نفر رفتیم توی اون محوطه که باید باشیم تا یه چیزی پر شه یارو رفته برا خودش میچرخه آدم میکشه فکر میکنه باید فقط آدم کشت به چیز دیگه ای هم توجه نمیکنه نوب !
تازه این که خوبه میگیم طرف نمیفهمه یکی دیگه بود عمدا بیرون محوطه واستاده بود و برای ما taunt اجرا میکرد و میخندید ما هم یک تک تیر زدیم بهش که یعنی یارو پاشو بیا اینجا نامرد با آر پی جی دو تا مونو زد من هم هر چی فهش توی دلم بود نثارش کردم !:)
راستش یه چیز دیگه ای هم روی اعصابه وقتی داریم hard core میزنیم مهم تعداد کشته ها هست هر تیمی بیشتر بکشه اون تیم برنده هست بعدش بد بختی موقعه ای هست که یک نفر یا چند نفر نوب و تازه کار هی بمیرن و باعث باخت تیم بشن من خودم با چند نفر که خیلی ادعا میکردن داشتم بازی میکردم دمار از روزگارشون در میاوردم بعدش تعداد کشتنهای اونها رو میدیدم میدیدم اونها جلو افتادن بعدش به امتیاز افراد توجه میکردم میدیدم یکی از افراد تیم ما 3 نفر رو کشته 20 بار کشته شده من هم اعصابم خورد میشد که به خاطر یه نوب همه چیز رو باختیم !
نه ولی اگر یک نفر دو بار شما رو بکشه حالا عمدا یا غیر عمد یک پیغام براتون میاد که آیا میخواهید طرف رو kick کنید یا ببخشید که البته من طرف رو کیک میکنم عین مرد !

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
منو رفیقم یه بار بازی میکردیم Coop Arena یکی join شد Gold Rush هم بودیم ما حال نمیکردیم اون مجسمه رو بندازیم تو صندوق فقط میخواستیم بکشیم مرتیکه اومد ببره بندازه تو صندوق ما هِی میزدیمش رفیقم مجسمه رو دور میکرد از صندوق اینقدر این کارو کردیم یارو رفت بیرون بنده خدا :d

خیر نبینی واقعا روی اعصاب بودین !:)

من تو این حالت خیلی خوب و راحت امتیاز میگیرم . اما یه بار هم یارو سریع دوزاریش افتاد فقط میکشت امتیاز میگرفت لذتشو میبرد :d البته Siege هم اگر بری تو اون رینگ خوب امتیاز میده اما حال نمیده بعضی ها مثل اسب جفتک میندازن هِی میرن بیرون میان تو

آخرین ویرایش:

jimrako1

کاربر سایت
منو رفیقم یه بار بازی میکردیم Coop Arena یکی join شد Gold Rush هم بودیم ما حال نمیکردیم اون مجسمه رو بندازیم تو صندوق فقط میخواستیم بکشیم مرتیکه اومد ببره بندازه تو صندوق ما هِی میزدیمش رفیقم مجسمه رو دور میکرد از صندوق اینقدر این کارو کردیم یارو رفت بیرون بنده خدا :d
خیر نبینی واقعا روی اعصاب بودین !:)

jimrako1

کاربر سایت
روز آخر هست تا میتونید بازی کنید چون برای تجربه دوباره باید 4 ماه منتظر باشید !
دوستان الان که این پست من رو میبینید من از شب پیش نخوابیدم و همش دارم uncharted 3 میزنم بازی هم رقابتی شده شدید فقط حال میکنم هر کسی که خیلی شاخ هست رو بزنم توی بازی وقتی یکی خیلی snipe خوب میزنه رو میرم از پشت میزنم یه حس باحالی بهم دست میده جالب اینکه اگر من 100 دست بازی کرده باشم 90 دست اون نفر اول شدم اون هم با اکثر امتیاز و کمترین مرگ خیلی حال مید:)ه به معنای واقعی شیره ی بازی رو تا ته کشیدم الان چشمام دارن آلبالو گیلاس میچینن !
اتفاقا چند دستی هم با Anárion زدم بسی حال داد !!!

آخرین ویرایش:

jimrako1

کاربر سایت
به تمامی طرفداران beta uncharted 3 از جمله خودم تسلیت میگم آنچارتد بتا تموم شد تجربه ی این مولتی رفت تا تاریخ عرضه بازی یعنی 3 یا چهار ماه دیگه !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند