نمایشگاه/رویداد Ubisoft Forward

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
151724

آخرین اخبار از یوبی (23 خرداد ماه 1402)

◾ عنوان Star Wars Outlaws در سال 2024 برای نسل نهم منتشر خواهد شد
وقایع بازی بین Empire Strikes و Return Of The Jedi هستش
می‌توانید سیارات جدید و نمادین را در اولین بازی جهان باز Star Wars، اکسپلور کنید

◾ عنوان Prince of Persia The Lost Crown در تاریخ 18 ژانویه 2024 برای نسل هشتم و نهم منتشر خواهد شد
با پیش خرید بازی، صاحب ست لباس Warrior Within خواهید شد
در دیسکورد رسمی بازی اعلام گردید که بازی دوبله فارسی خواهد داشت!

◾ تاریخ عرضه ی عنوان The Crew MotorFest برابر است با 14 سپتامبر
این عنوان دارای چندین مد خواهد بود:
• Made in Japan Mode
• Formula 1 Mode
• Off-roading Mode
• Classic Cars Mode

◾ تاریخ انتشار Assassin's Creed Mirage کماکان تغییر نکرده و در تاریخ 12 اکتبر سال جاری (20 مهرماه) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم و پی‌سی عرضه خواهد شد

◾ آخرین اطلاعات از عنوان Metaphor: ReFantazio
بازی توسط تیم خلاق 5/Persona 3/4 و به رهبری Katsura Hashino به عنوان کارگردان و Shigenori Sojima به عنوان Artist و Shoji Meguro به عنوان آهنگساز در استودیوی جدید Atlus یعنی Studio Zero ساخته می‌شود
به گفته Hashino، این عنوان‌ شبیه به هیچ عنوان فانتزی نیست که قبلا تجربه کردید و چیز جدیدی است

◾ تاریخ عرضه ی عنوان Avatar: Frontiers of Pandora مشخص شد، برابر با 7 دسامبر (۱۶ آذر)
این عنوان دارای Co-Op دو نفره خواهد بود
بازی یک اثر اول شخص اکشن ادونچر است
انسان ها شما را برای نبرد با ناووی ها آموزش می‌دهند
می‌توانید سایر قبایل Na'Vi را استخدام کنید
اسلحه‌های زیادی در بازی وجود دارد
همچنین می‌توانید با جنع اوری متریال ها غذا درست کنید

◾ عنوان Just Dance 2024 edition در تاریخ 24 اکتبر (۲ آبان) منتشر خواهد شد

◾ کلوزد بتای Skull and Bones از 25 تا 28 آگوست در دسترس خواهد بود

◾ در مراسم یوبی ساعت فوروارد تایید شد که Assassin's Creed 1 Remake در دست توسعه نیست

◾ به گفته ی تهیه کننده ی سری، عنوان Project Hexe طولانی نخواهد بود

◾ بازی Multiplayer مستقل Assassin's Creed با نام Invictus شناخته میشه و این بازی توسط توسعه‌دهندگان Rainbow Six Siege و For Honor قراره ساخته شه

◾ طبق آخرین گزارشات از سوی Ubisoft، این کمپانی چهار عنوان از جمله Splinter Cell VR و Ghost Recon Frontline بعلاوه ی 2 عنوان معرفی نشده را کنسل کرده

◾ عنوان Beyond Good & Evil 2 هنوز در دست توسعه است
امروز و طی یک جریان Q&A سالانه از یوبیسافت، این کمپانی به Beyond Good & Evil 2 اشاره کرد و این عنوان را در کنار عناوینی مثل POP Remake و Splinter Cell Remake و Star Wars و .... در لیست Active Development قرار داده اما هیچ تاریخ انتشار یا بازه زمانی برای این عناوین اعلام نکرد

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️
شایعات:

▪️کمپانی Ubisoft در حال کار بر روی یک عنوان بتل رویال با نام رمز REAPER با عناصر روگ‌لایک از سری The Division ست
▪️عنوان Project Red در سال 2024 ..
▪️عنوان Project Hexe در سال 2026 ..

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️
آخرین آپدیت/اونت:
به روز خواهد شد...

آخرین ویرایش:

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
375
اون از استارفیلد اینم از استاروارز فقط مونده استکبار یه چندتا سیاره قابل سکونت و چندتا جک و جونور فضایی رونمایی کنه که هفته رویایی ما عشق نجوم ها تکمیل بشه.
خیلی خوب بود خدایی ولی مثل همیشه نمیشه به یوبی اعتماد کرد.

این crew که شبیه نسخه ایرانی و ساخته ی بنیاد ملی فورتزا هواریزنه.
ولی نمایشش بد نبود مخصوصا بخش فرمول یک و خوشم اومد.

Rodan

کاربر سایت
May 26, 2022
314
اون از استارفیلد اینم از استاروارز فقط مونده استکبار یه چندتا سیاره قابل سکونت و چندتا جک و جونور فضایی رونمایی کنه که هفته رویایی ما عشق نجوم ها تکمیل بشه.
خیلی خوب بود خدایی ولی مثل همیشه نمیشه به یوبی اعتماد کرد.

این crew که شبیه نسخه ایرانی و ساخته ی بنیاد ملی فورتزا هواریزنه.
ولی نمایشش بد نبود مخصوصا بخش فرمول یک و خوشم اومد.
برعکس از نمایشcrew خیلی خوشم اومد، گرافیکش عالی بود.
امیدوارم رقیبی برایFH پیدا بشه بعد از یک دهه

• Like
Reactions: earendilist

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
گیم پلی اساسینز هر چی ازش میبینم کمه. لعنتی از Unity تا الان در حسرت همچین چیزی بودم و بلاخره بهش خواهم رسید.

استار وارز هم خیلی خوب بود. البته فضایی تعریفش کردید آنچنان گرافیک چهره ها رویایی نبود ولی خب مثل تریلر واچ داگز، اون طوفان و حرکات باد و خاک و درختا و نور پردازی و متریال درخشان فلز خوب به چشم میخورد. حیف که لایت سیبر نداره بازی! ولی خب در عوض سفینه بازی داره :)

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
375
برعکس از نمایشcrew خیلی خوشم اومد، گرافیکش عالی بود.
امیدوارم رقیبی برایFH پیدا بشه بعد از یک دهه
منم خوشم اومد ولی دو نسخه قبلی یه کهکشان با فورتزا فاصله داشتن و اصلا رقیب حساب نمیشن. اینم فکر نکنم خیلی بهتر از اونا باشه باید صبر کرد ودید.
رقیب احتمالی فورتزا فقط میتونه Test Drive جدید باشه گرافیکش خوب به نظر میاد تا ببینیم چی میشه اونم امسال میاد ولی تاریخ دقیق ندادن.

• Like
Reactions: Rodan

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
یوبیسافت نه تنها با عنوان AC mirage قراره به ریشه های سری برگرده، بلکه با این تریلر استار وارز نشون داد قراره به ریشه های کنفرانس های قدیمیش و نمایش های تخیلی مثل watch dogs, division و اون2 beyond good n evil برگرده :-"

خلاصه اینکه به شخصه هیچ امیدی ندارم که این چیزی که نشون دادن رو به عنوان محصول کامل و یه بازی کامل بتونن منتشر کنن :-"

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
استاروارز چی بود پشمام.امیدوارم بلای واچ داگز نیاره سرمون.
آقا این اساسین چرا حس میکنم همون نسخه 1 تا 3 قبلی یه دستی کشیدن روش.
نمیدانم چقدر این حرفم درسته دوستان مطلع اصلاح کنند
مثل اینکه بلایی که واچ داگز اومد تقصیر مایکروسافت و سونی بود چون کنسولشان طبق وعده هایی که داده بودند اونقدر قدرتمند نبود من اینو یادم نیست کجا خواندم یا کجا دیدم

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
کنفرانس خوبی بود.

من از PoP خیلی خوشم اومد و احتمالا دی وان میگیرمش.
آواتار هم که عملا همون فارکرای بود. ولی خب من از فارکرای بدم نمیاد، از طرفی هم دنیای پاندورا برام جذابه و قطعا میگیرم بازی رو.
استار وارز ولی واقعا عالی بود. با اینکه خیلی فن یونیورس استار وارز نیستم ولی برام خیلی جذاب اومد این نمایش. همه چیز خیلی seamless و یکپارچه بود. به نظر بازی خیلی آدمو immerse میکنه تو دنیای استار وارز، چون همه چیزش خوب به نظر میومد.

میراژ هم بد نبود. چیز خاصی نداشت...

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
تریلر بازی های اصلی یوبی رو دوست داشتم:

همونجور که دوستان گفتن اول شخص بودن آواتار گیم پلی اش رو نزدیک کرده بود به فارکرای و از اون طرف اتمسفرش وایب هورایزن میداد، در کل فکر می کنم نهایتاً یه ورژن بهتری از یکی نسخه های خوب فارکرای رو ببینیم :D
در مورد پرینس چیزی که تو تریلر اول ازش دیدم چنگی به دلم نزد و به نظر میومد ریمیک نسخه های موبایل اش باشه :D ولی تریلر کامل تر دیشب اش و صحبت های سازنده نظرم جلب کرد و بزرگ تر از چیزیه که فکر می کردم
میراژ هم که طبق انتظارم عالی بود؛ اثرات نسخه 1 و 2، یونیتی و Origins کاملاً تو گیم پلی (بخصوص پارکور)، محیط و اتمسفر مشهود بود. بغداد هم به نظر معرکه میاد. فایت ها هم پویایی خوبی داشت. اون حالت Fear Takedown مدل آرکام نایت هم دوست داشتم ولی بازم وجود قدرت های فرا انسانی شاید تو ذوق بعضی ها بزنه. یکی از نکات بارز تریلر کشتن تارگت های اصلی به سبک اساسین های کلاسیک بود که طرف رو وسط شهر و یا تو صورت گارد هاش می کشی بعد فرار می کنی و تو جمعیت یا پشت بام ها گم میشی، که خیلی وقت بود تو این سری ندیده بودیم.
استاروارز هم خیلی خوشم اومد؛ الهام گرفتنش از Red Dead رو میشد دید، بخصوص یک صحنه قشنگ از Dead Eye استفاده کرد :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
نمایش Star Wars Outlaws فوق‌العاده بود! یه جورایی آرزوی قدیمی من رو در مورد بازی‌های جنگ ستارگان برآورده کرد و به طرز فجیعی شبیه تصوراتی بود که سال‌ها قبل از بازی‌های این مجموعه داشتم.
داشتیم وارد نسل ۷ می‌شدیم و هنوز چیز زیادی از PS3 و X360 ندیده بودیم و اون موقع هم انتظارات‌مون از گرافیک نسل جدید خیلی نجومی بود. :D البته در نهایت هم واقعاً اختلاف بالایی بین نسل ۶ و ۷ وجود داشت، ولی انتظارات حتی از اون هم بیشتر بود، در حدی که خیلی‌هامون تریلرهای Killzone و MotorStorm رو با جون و دل باور کردیم! :-" به هر حال فکر می‌کردیم چون اون جهش حیرت‌انگیز رو از PS1 به PS2 دیدیم (مثلاً سالید اسنیک از یه شخصیت مقوایی بدون چشم توی MGS1 تبدیل شد به اون مدل خفن توی MGS2)، پس نسل‌های بعدی هم باید همچین اختلاف گرافیکی داشته باشن.
همون دوران اپیزود سوم جنگ ستارگان هم تازه اومده بود و من به طرز فجیعی توی جَو این مجموعه بودم. برای همین کلی امید و آرزو برای جنگ ستارگان روی کنسول‌های جدید داشتم و توی ذهنم تصاویرش رو می‌ساختم و... این بازی از بعضی جهات دقیقاً شبیه همون تصاویر ذهنی شده! :D
بحث گرافیک به کنار که واقعاً زیباست و امیدوارم دانگرید نشه، از بقیه جهات هم خیلی عالی به نظر می‌رسه. به جز بخش‌های اکشن استاندارد که به نظر میاد کیفیت خوبی داشته باشن، وسایل نقلیه و سفینه و این جور چیزها که خیلی روون بینشون جابه‌جا می‌شد هم بدجوری به جذابیت دمو کمک کردن و عجیب حس محشری بهم می‌دن! یا مثلاً ریزه‌کاری‌هایی مثل این صحنه که یه دفعه عبارت Wanted با حالت قرمز روی تصویر میاد و یه حالت هنری باحالی داره:

do.php

از شخصیت اصلی هم خیلی خوشم اومد. با عرض معذرت از حاج‌آقا کل کستیس، ایشون یه حالت ماست‌مانند و شل و ولی داره (حتی توی مدل راه رفتنش هم این‌طوریه! :-")، ولی این خانومه توی همین چند دقیقه خیلی به دلم نشست و یه حسی از خانوم‌های ماجراجوی فیلم‌های سینمایی برام داره، اون هم با چاشنی کلاسیک و قدیمی. نمی‌دونم به خاطر پوشش و ظاهرش هست یا چی، من رو یاد سینمای دهه ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰ و اینا میندازه.
واقعاً امیدوارم بازی نهایی هم این شکلی باشه و بخش‌های مختلفش همچین حس و حال محشری داشته باشن و کلی لذت ببریم!

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
نمایش گیم پلی starwars واقعا فراتر از انتظارات بود از کمپانی Ubisoft ...امیدوارم زمان عرضه همین چیزی باشه که نشون دادن ..من با Jedi survivor خیلی حال کردم ولی این لعنتی چیزی که نشون دادن از اونم بهتر و کاملا با نظر بچه ها موافقم که همون starwars ی هست که همیشه دوست داشتیم..اون موجود گوگولی هم خیلی فانه و آدم مبینتش حالش خوب میشه...قشنگ از اون بازیهاست که صبر کردن واسش خیلی سخته...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
یه شوکیس یوبی رو ندیدما(با اینکه منتظر نمایش SW بودم) ولی گویا بعد از چند سال ایندفعه یه نامه عذرخواهی به من بوده و باز یه عالمه بازی که من میپسندم نشون دادن:)) و شدن همون ناشری که تا اواسط نسل پیش دوستشون داشتم:-"

از AC:M که زیاد گفتم! که حس کلاسیک داره، حال میده و ... چیز جدیدی نشون ندادن که به عنوان تبلیغبگن بازی فلان قابلیت رو داره... مثل سیستم برادرهوده AC:BH یا بمب سازی AC:R ...
کلا ساده ست، بدون چیز جدیدی ، اما شدیدا بازگشت به ریشه هاست، که بسی خوبه! :x
نمیدونم تو اودیسه و والهالا هم جلوی عقاب رو میگرفتن یا نه، ولی اینکه حداقل از همون اول نمیزارن با پهباد همه جا رو بگردی، و ایگل ویژنه خود کاراکتر برگشته عالیه! :x

بگذریم...

---

POP ، از معرفیش من خوشم اومد، ولی این نمایش از اونم کامل تر و جذاب تر بود:x
کلا بازی درست حسابی و لذت بخشی میخوره باشه...
فقط طراحیا آشغالن! مخصوصا خود پرنس و اون زن مو قرمزه فاجعن!
موقع معرفی گفتم کاش اسکین کلاسیک بدن، از شر این قیافه راحت بشیم حداقل...
و اتفاقا هم معرفی کردن دیروز، ولی فقط آرمور تغییر میکنه:| قیافه و ندل موی نحس این بشر رو باید تحمل کرد باز...که انگار هیچی:(

---

SW : Outlaw !
فوق العاده بود بازی، در کنار کلاک ورک بهترین معرفی MS بود به نظرم ، ولی انتظار نداشتم خود بازی هم انقدر خوب باشه! :x

از اون طرف با جدای حسابی متفاوته ، ولی در عین حال جفتشون حسابی حس SW میدن و جذابن! :x
یعنی فکر کنم SW فن ها الان یکی از بهترین ک جذاب ترین دوره های گیمی رو دارن تجربه میکنند :D (اون KOTORم داده بودن دست یه سازنده درست، که دیگه از این بهتر نمیشد:-" )
به قول آریا طراحی کاراکتر اصلی حس کلاسیک رو خیلی خوب داشت، بخش زیادیش فکر میکنم برمیگرده به مدل موهاش:D
اون آخرشم که سوار سفینه شد...من از aCiT همچنان منتظرم باز چنین چیزی تو رچت بزارن، نمیزارن نامردا(البته اون خیلی محدودتر بود نسبت به این) ولی اینا عالی نشون دادن! :D
وسایل نقلیه روی زمینم که بسی لذت بخش بودن:x
شوتینگ بازی زیاد چیز خاصی نبود و شاید نقطه ضعف نمایش بود، ولی بقیه چیزا خیلی خوب بودن و امیدوارم همین بمونه:x
در عین حال البته نمایش عجیب غریبی نبود به نظرم که نتونند از پسش بر بیان:D

خلاصه که برنامه یوبی سافت عالی بود با همین سه تا:x فکر کنم باید آشتی کنیم:-" (؟ تا دفعه بعدی که با اساسین ژاپن ناراحتم کنند و فحششون بدم احتمالا:-" )

فعلا آواتار رو ندیدم...چون حس میکنم فارکرای باشه زیاد برام مهم نیست:-"
Crew رو ولی الان برم ببینم، و احتمالا خوشم هم بیاد، نمایش دو شماره قبلم برام جذاب بودن...
ولی Crew2 مزخرف ترین منویی که تو بازی ها تا حالا دیدم رو داشت! اصلا و ابدا سر در نمیوردم چیکار باید بکنم و چی چجور باز میشه و پیشروی چجوریه و ... :)) خیلی فاجعه بود!
امیدوارم این، اینجوری نشه:D

---

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
واقعاً Star Wars حتی برای من که علاقه‌ای به این فرنچایز ندارم هم یجور عجیبی جذاب بود.

AC: Mirage هم همون بازی ۳۰-۵۰ ساعته، شهر پرجزئیات با معماری مناسب پارکور، گیم‌پلی نرم با تمرکز روی مخفی‌کاری‌ایه که این سری باید باشه.

و AC: Jade هم یک بازی با ابعاد و استایل سه‌گانه آخر ولی روی اندروید و iOSئه! اگر خوب باشه و مخاطب رو جذب کنه، بعید نیست این وضعیت مارکت افتضاح بازی‌های موبایل رو یه تنه عوض کنه. تنسنت هم با تجربه گنشین اومده کمکشون که قشنگ یک تجربه چند صد ساعته روی تلفن همراه ارائه بدن

خواستم یک نکته هم فقط ذکر کنم عزیزانی که دانگرید Watch Dogs 1 رو هنوز مثل چماق بالا سر یوبی‌سافت نگه داشتید… انشالله در جریانید که سازنده معروف‌ترین ماد گرافیکی بازی، TheWorseMod، که ۹۰٪ ظاهر بازی رو شبیه تریلر معرفیش می‌کرد خودش اعلام کرد که این ماد من فقط آپشن‌های گرافیکی خود بازی که خاموش و غیرفعال شده بودن رو برگردوند؟ می‌خواید به کسی غر بزنید به کنسول‌های اون نسل غر بزنید >:D<

Esm-nadaram

Gold User
Jan 9, 2022
676
نام
Woody
تریلر استار وارز رو اگه دقت کنید یه جا هست دختره وارد بار میشه دقیقا اونجا به سایه ها نگاه کنید قشنگ دارن بندری میزنن رزولیشن پایینی هم دارن پس خیلی بعیده دانگرید بشه.

جدای از این یوبی سافت خیلی وقته مثل نسل قبل نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر