The Evil Within | PC

therethere1-859x1024-503x600.jpg

Developer : Tango Gamesworks
Publisher : Bethesda

Genre :Survival Horror
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / Xbox One / PS4
Release Date : 14 October 2014
(22 مهر 1393)

سرانجام دقایقی پیش، عنوان جدید خالق سری موفق Resident Evil، شینجی میکامی با نام The Evil Within معرفی شد.

این عنوان که تحت رمز Project Zwei در دست ساخت بوده است، در سبک Survival Horror خواهد بود و به گفته میکامی، وی پس از مدت ها برای ساخت یک عنوان ترسناک خالص به میادین بازگشته است.
همچنین طراح محیط های عنوان موفق Resident Evil Remake نیز به عنوان طراح ارشد محیط ها در ساخت این بازی حضور خواهد داشت و میتوان انتظار طراحی بی نظیری از این عنوان داشت.

آپدیت 1:

• بازی با موتور گرافیکی شرکت Id Software یعنی Id Tech 5 ساخته خواهد شد.
  • داستان بازی در مورد کارآگاهی به نام Sebastian خواهد بود که ضمن دنبال کردن یک قتل سریالی با همکاران خود، مورد حمله نیروهایی ناشناخته قرار میگیرد و همکاران وی تک تک مورد قتل واقع می‌شوند و خود نیز هوشیاری خود را از دست می‌دهد. پس از به هوش آمده در مکانی نا آشنا و عجیب، وی باید به دنبال فهمیدن حقایق، جستجوی خود را شروع کند.
  • منابع موجود در بازی همانند تیر، انرژی و ... به صورت محدود در بازی یافت می‌شوند.
  • معماهای سخت و چالش برانگیز در این عنوان حضور دارند.
  • به گفته میکامی، هوش مصنوعی دشمنان بالا خواهد بود و مقاومت در برابر آن ها سخت خواهد بود.

آپدیت 2:

• هیچ گونه رابط کاربری در بازی وجود ندارد. اشیا موجود در محیط شروع به روشن و خاموش شدن میکنند و شما رو از وجودشون آگاه میکنند.
  • افکت های صدا و موسیقی زیادی در بازی وجود ندارد. میکامی در قبال مسئله صدا گفته که صدا به عنوان یک سیگنال برای اعلام رویداد ها و اطلاعات استفاده خواهد شد.
  • دشمنانی در بازی وجود دارند که بازیکن قادر به دیدن آن ها نیست اما صدای آن ها قابل شنیدن است.
  • از عنصر رنگ خیلی کم استفاده شده و شاهد رنگ های گوناگون نخواهیم بود.
  • یکی از تله های مورد استفاده در بازی Nail Bomb خواهد بود که می‌توان آن را در پشت در ها و پنجره ها استفاده کرد.
  • بازی دارای یک صفحه موجودی دایره مانند برای سلاح ها و جعبه آیتم خواهد بود. همچنین به وسیله D-Pad میتونید به آیتم ها دسترسی سریع داشته باشید.

آخرین ویرایش:

titaniom

کاربر سایت
دوستان این SH که میگن سایلنت هیل نیست
Survival Horror هست
سبک این بازی
در ضمن من هرچی میام تو تاپیک هی بحث راجع به بازی کم تر میشه
لطفا پز کارت گرافیک گرون قیمتتون رو توی گیمینگ ریگ خود بدهید

N.i.n.j.a

کاربر سایت
1 - دوستان میشه لطفا ار منوی تظنیمات گرافیک بازی تصویر بذارید ؟ 2 - نسخه Black box رو دانلود کردم که 12.4 گیگ بود و بعد از نصب 36.2 گیگ میشه ! چیزی که کم نداره نسبت به نسخه ریلودد یا اسکیدرو ؟ 3 - خیلی گرافیک بازی ضعیفه ! نسخه من مشکل داره یا کلا بازی همینطوره ؟ 4 - تشکر ... :):d

mikelwar

کاربر سایت
1 - دوستان میشه لطفا ار منوی تظنیمات گرافیک بازی تصویر بذارید ؟ 2 - نسخه Black box رو دانلود کردم که 12.4 گیگ بود و بعد از نصب 36.2 گیگ میشه ! چیزی که کم نداره نسبت به نسخه ریلودد یا اسکیدرو ؟ 3 - خیلی گرافیک بازی ضعیفه ! نسخه من مشکل داره یا کلا بازی همینطوره ؟
تشکر ... ;;):d
بازی که کلا گرافیک جالبی نداره ولی ضعیفم نیست'
شما رو چه تنظیماتی و رو چه رزولیشنی بازی می کنید?
اگه میشه خودتون یه عکس از تنظیمات و یه عکس هم از بازی بزارید

titaniom

کاربر سایت
1 - دوستان میشه لطفا ار منوی تظنیمات گرافیک بازی تصویر بذارید ؟ 2 - نسخه Black box رو دانلود کردم که 12.4 گیگ بود و بعد از نصب 36.2 گیگ میشه ! چیزی که کم نداره نسبت به نسخه ریلودد یا اسکیدرو ؟ 3 - خیلی گرافیک بازی ضعیفه ! نسخه من مشکل داره یا کلا بازی همینطوره ؟ 4 - تشکر ... :):d
1. تنظیمات (کلیک کنید )
2.بلک باکس زبان های دیگه جز انگلیسی و مولتی رو معمولا حذف میکنه محتویات اصلی بازی سر جاشه 3. گرافیک بازی هیچ ارتباطی به نسخه ای که دانلود میکنین نداره , فقط بعضی بازی ها ممکنه HD Texture داشته باشن و توی یک نسخه این پک رو همراه با بازیه اصلی بزارن توی یک فایل اما این بازی این طور نیست
گرافیکش بستگی به تنظیمات و سیستم شما داره
4. قربانت !

N.i.n.j.a

کاربر سایت
این تنظیمات نسخه black box :

Anit - Aliasing روی چی باشه بهتره ؟ کلا حس می کنم محیط بازی بیش از حد تاریکه تا جایی که چیزی معلوم نیست ! با همون تنظیمات 30 فریم می گیرم و افت هم نداره ولی حس می کنم 30 فریم جالب نیست ... /:)

حس می کنم یا بازی من ناقصه یا گرافیک بازی خیلی بد کار شده !

aminxxx

کاربر سایت
من 60 فریم رو باز گردم اصلا دوربین و کنترل از دستم خارج شد.
در حال حاضر نوار سیاه رو از بازی حذف میکنم و 30 فریم میرم بازی رو.

mikelwar

کاربر سایت
این تنظیمات نسخه black box :

Anit - Aliasing روی چی باشه بهتره ؟ کلا حس می کنم محیط بازی بیش از حد تاریکه تا جایی که چیزی معلوم نیست ! با همون تنظیمات 30 فریم می گیرم و افت هم نداره ولی حس می کنم 30 فریم جالب نیست ... /:)

حس می کنم یا بازی من ناقصه یا گرافیک بازی خیلی بد کار شده !
اولا کلا ژانر ترسناک همه بازی هاش بر پایه ی تاریکی است'دوما زیاد رو انتی الایزینگ مانور ندید اگه سیستم قوی ندارید چون جزع دردسر چیزی پدید نمیاره شما off کنیدش بهتره

mga

کاربر سایت
واسه اونهایی که مثل من کم حوسله هستن با این روش تیرش بینهایت میشه بازی خیلی اسونتر میشه ابتدا همون روش تمام صفحه رو برید داخل بازی بعد از کلید insert این دستور رو بدیدG_infiniteammo فقط کافیه از هر سلاح یک گلوله داشته باشید دیگه نموم نمیشه

Jackdaw

کاربر سایت
واسه اونهایی که مثل من کم حوسله هستن با این روش تیرش بینهایت میشه بازی خیلی اسونتر میشه ابتدا همون روش تمام صفحه رو برید داخل بازی بعد از کلید insert این دستور رو بدیدG_infiniteammo فقط کافیه از هر سلاح یک گلوله داشته باشید دیگه نموم نمیشه

میگم شما کلا بازی رو پاک کنی راحت تری..!:>! اون از نظراتت درمورد بازی که هیچ نکته ی مثبتی از میکامی دستگیرت نشد اینم از بازی رو به مسخره گرفتن..!! تیر بینهایت واسه بازیه SH دیگه نوبره:)

boxgamer

کاربر سایت
یکی میگه توی مرحله 3 چطور باید اونی که اره برقی داره رو بکشم ؟
داغونم کرده :((
قبل از اینکه برید سمتش سعی کنید بقیه دشمنان رو بکشید تا مزاحم نشند
تیرکمون و شات گان هم از تو خونه ها بردارین
وقتی دوید سمتتون با کلت به پاش شلیک کنید تا بیفته زمین بعد با شاتگان بهش شلیک کنید.

mga

کاربر سایت
میگم شما کلا بازی رو پاک کنی راحت تری..!:>! اون از نظراتت درمورد بازی که هیچ نکته ی مثبتی از میکامی دستگیرت نشد اینم از بازی رو به مسخره گرفتن..!! تیر بینهایت واسه بازیه SH دیگه نوبره:)

جهت اطلاع شما ودیگر دوستان من تمام بازیهای ترسناک رو تا اخر رفتم حتی اونهایی که انحساری کنسولها بودن خودم هم با کد زدن واینجور چیزها مخالفم و همچنین اگه به تاریخ عضویت و تعداد پستهام نگاه کنید میبینید الکی پست نمیزارم اگه از این بازی هم خوشم نیومد دلایل زیادی دارم اما خیلی طبیعیه که خیلی ها خوششون بیاد شاید چون من خیلی بازی ترسناک بازی کردم تو این بازی همه چیز برام تکراری اومد راستش هیچ نواوری تو بازی ندیدم انگار برادر شینجی هرچی تو هر بازی دیده خوشش اومده گزاشته تو بازی مخالف هرکی هم که از بازی خوشش اومده نیستم حتما خوبه که خوشش شون امده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند