System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
من رفتم تو سایت www.us.playstation.com/PS3 ولی هنوز که زده آخرین آپدیت 2.53 هست وقتی هم با خود ps3 مزنم که خودش بگرده و آپدیت کنه میگه آخرین آپدیت رو ps3 ـیم هست!
کی میشه این آپدیت رو از طریق خود ps3 دانلود کنیم؟آخه حال ندارم با فلش بریزم رو کنسول :biggrin1:

DrAmir

کاربر سایت
من رفتم تو سایت www.us.playstation.com/PS3 ولی هنوز که زده آخرین آپدیت 2.53 هست وقتی هم با خود ps3 مزنم که خودش بگرده و آپدیت کنه میگه آخرین آپدیت رو ps3 ـیم هست!
کی میشه این آپدیت رو از طریق خود ps3 دانلود کنیم؟آخه حال ندارم با فلش بریزم رو کنسول :biggrin1:

منم با خود PS3 چک کردم ميگه شما آخرين فريمور رو داری ، امکانش هست برداشته باشه ، يه چند ساعت بعد بزاره

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Version 2.60

NTSC/J ASIA 3 -> دانلود

2 NTSC/J JAPAN -> دانلود

اقا دستت درد نکنه ولی من تا 78درصد دانلود کردم ولی بعد نمیذاره دانلود کنم بقیه اش چرا ای بابا شانسه بده منرا مبینی :(:confused:

ای بابا این امیرخان هم نیست که کمکه ما بکنه یک لینکه بذاره که دیگه کسی درخواسته لینک نکنه

آخرین ویرایش:

gpod

کاربر سایت
یعنی چی چرا من نمیتوانم آپدیت کنم داره روی عصابن راه میره هی تا 78درصد میره بعد دیگه نمیره چرا کسی نیست کمکی به ما کنه
موقع دانلود تا 78% میره یا موقع اپدیت !؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند