نمایشگاه/رویداد Summer Game Fest 2024

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
View attachment 141419

چه قدر پر رو هم هست :D
فردا اگه رونماییش چیز خفنی نبود اون موقع خونش حلاله.:D ولی من بازم میگم برای رونمایی امروز هیچ هایپی در کار نبوده، اگه کسی بخاطر هیچی ناامید شده تقصیر خودشه واقعا. :)) ایشالا که بعد از چندتا TGA اخیر دیگه آدم شده باشن و فردا یه معرفی تر و تمیز ببینیم. :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,076
نام
محمد حسین
جف کیلی : رویداد چهارشنبه یکی از مهمترین لحظات این تابستان خواهد بود.

پ.ن: از وقتی این e3 از بین رفت هر کدومشون به هر طریقی دارن روی اعصاب راه میرن! مایکروسافت که ایونت معمولی داد بعد گفت اصلی کاریه این نیست و صبر کنیدو فلان ، سونی که کلا مشخص نیست کی میخواد چیکار کنه و از اونجایی که e3 نداریم و هرکسی هر موقع خواست هرچی میخواد میگه پس نمیفهمیم حداقل میتونیم کی از اونها چیزی بشنویم. یوبیسافت ۶ساعت اموزش فتوشاپ میذاره بعد میگه فردا بیایید تریلر ببینید بعد میگه هفته دیگه گیم پلی نشون میدم بعد میگه نه! گیم پلی اصلی رو بیاین جولای ببینین!!! اصلا معلوم نیست چند چندن! جف کیلی هم که این وسط داره از اب گل الود ماهی میگره اینم اومده کل تابستون رو زده به اسم خودش و معلوم نیست چی میخواد نشون بده! e3 یک انسجام خیلی خوبی به همه داده بود، همه چیز مشخص بود. اینقدر بی دروپیکر نبود رونمایی ها! ولی حالا شلخته ترین زمان ممکن رو داریم توی این صنعت سپری میکنیم!
منم بهمون فکر میکردم وجود e3 و گیمزکام چقدر مهمه. و باید از سال دیگه حتی اگه نمیخواد سونی بیاد تو اینجاها مثل ea قبل مراسسم کنفرانس خودشو بزاره.
قبلا میدونستیم تو ژوئن قراره هایپ بشیم و عمده گیمها رو اونجا ببینیم.
اما الان ،امروز که مسخره بود.مایکرو کوتاه بود ،قشنگتر میشد این کنفرانس رو با کنفراانس اصلیش یکی میکرد و تو یه کنفرانس 1.5 تا 2 ساعته هم از قیمت کنسول و هم از عناوین فرست پارتی و هم تردپارتیها رونمایی میکرد.
دقیقا مثل e3 . تو اون هم میومد همه چی رو یکجا توو 1.5 ساعت تا 2 ساعت نشون میدادن. د

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,623
فردا اگه رونماییش چیز خفنی نبود اون موقع خونش حلاله.:D ولی من بازم میگم برای رونمایی امروز هیچ هایپی در کار نبوده، اگه کسی بخاطر هیچی ناامید شده تقصیر خودشه واقعا. :)) ایشالا که بعد از چندتا TGA اخیر دیگه آدم شده باشن و فردا یه معرفی تر و تمیز ببینیم. :D
اخه وقتی شما یه رویدادی رو معرفی میکنی باید یک محتوایی داشته باشه که ارزش برگزاری اون رو پیدا کنه! الان برنامه ی امروز چه ارزشی داشت خدایی؟! نه اینکه تونی هاوک بازی بدیه ولی خب اینکه بخوای یک ایونت رو براش برنامه ریزی کنی توییت کنی مردم رو توی انتظار بذاری خب درست نیست! اینا اومدن تقویم ساختن هر ماه ما رونمایی داریم فلان بهمان داریم! باید حداقل هرکدومش یک محتوای بدرد بخوری داشته باشه!

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,947
نام
MR.1199

من به شخصه برای خود گیم امروز ناراحت نشدم چون گیمیه که از بچگی باهاش خاطره داشتم! من از این ناراحتم که نکنه تا خود گیمزکام این مرتیکه ما رو علاف کنه با این معرفی هاش :D
به قول یکی از بچه ها، این میاد هایپ رو از 10 روز قبلش راه میندازه بعد درست روز قبلش میگه نه چیز خاصی قرار نیست باشه! خیلی کثیفه این حرکتِ false hype! چون باعث میشه به خود گیم هم لطمه بخوره و اونایی که ممکن بود خوششون بیاد هم دیگه راغب نشن!

جف کیلی آدم احمقی نیست، اتفاقا خیلی با سیاست عمل میکنه! اینو قبلا هم گفتم! ولی سیاست هاش، سیاست های سالمی نیست و کلی فحش رو فقط میخره برای خودش هر دفعه.

پ.ن: از اتاق فرمان اشاره میکنن ریمستر pro skater با اونجرز تو یه روز افتاده ریلیزشون :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر