Resident Evil 6 | PS3

S0lid Snake

کاربر سایت
فعلا RE6 براي اجرا از روي هارد مشكل داره ، بايد از روي ديسك اجرا بشه (فعلا اين طوريه)

قراره يه پ.چ بياد اين مشكلو برطرف كنه

نگران نباش مشكلي نيست فقط بايد يكمي صبر كني تا پچ بيادش ;)

m warfer

کاربر سایت
بالاخره بازیرو تموم کردم عالیی بود از همه نطر مخصوصا داستان زیباش که هر 4 شخصیت رو خیلی قشنگ به هم مرتبط میکرد.

آخرین ویرایش:

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
يعني الان دانلود نكنم ٣٥-٣٦ درصد دانلود شده كنسل كنم؟

---------- نوشته در 10:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:19 PM ارسال شده بود ----------

الان يك ده روزي هست بازي عرضه شده رفتم تو گوگل سرچ كردم فهميدم
مثل اينكه مشكل براي كسايي بده كه pre order كردن و بعد از روز اول مشكل حل شده و پچ اضافه شده و مثل اينكه فقط در استور هاي اروپايي اين مشكل به وجود اومده الان با خيال راحت دانلود كنيد. اخيشششششش

AmiR SHinoda

کاربر سایت
ولی این بار کاپکام خیلی خوب ترکونده
البته کپی هاش یکم مشکل داره ولی خیلی باحال شخصیت هارو به هم ربط دادن ولی کلن این اویل با لو می چسبه :p

p3rsia7

کاربر سایت
اقا من code v و re4 برا پلی 3 میخوام چیکار کنم اخه شنیدم تغیرشون داده ولی هیچ اویلی 2 و 3 نمیشه اخخخ من اول راهنمایی 3 راهنمایی بودم بازی میکردم خدا بودن پسر چه اهنگ هایی چه هیجانی حیف واقعا که الان زامبی رو میزنی یه هو از تو سرش اهن در میاد چه وضی اخه ولی من خوراکم اویله همه رو هم بازی کردم بجز 6 هنوز نگرفتم :)

---------- نوشته در 06:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:32 PM ارسال شده بود ----------

کسای که میگن داستانش خوب نیست .. داستانش ادامه انیمیشن re damnation

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
خدا رو شكر بازي دانلودي من بدون هيچ مشكلي اجرا شد اخييش موقه ي ضربدر زدن داشت قلبم ميومد تو دهنم :d يه اپديته ١١ مگي هم داشت !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند