(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
دوستان قبلا یادمه میگفتن DLC های استور US به بازی های ریجن 3 میخوره ! میخواستم ببینم درسته این قضیه ؟!
من برم BO2 ریجن 3 بگیرم یا نه !؟

اره همچين چيزي هست اما مي گن روي يه سري بازي هاي خاص كار ميده ! در حقيقت روي يه سري خاص كار نميده كلا" شانسيه انگار :d

دوستان یه راهی پیشنهاد کنید برای اینکه وقتی وارد استور میشوم زودتر به بازیهای مجانی پلاس دسترسی پیدا کنم ! :((

راستی قبلاً مگه اینطور نبود که اگر بازی مشابه از چند ریجن داشته باشید تروفی هاشون جداگونه حساب میشه ؟ :D
این آپدیت جدید که اومده تروفی ست شون یکی شده ؟
آخه من قبلاً بتمن آرکام آسیلام ریجن 2 رو بازی کرده بودم الان ریجن یکش رو گذاشتم داخل دستگاه ، تروفی کالکشن همون تروفی های سابقش رو میاره ! :(

خودت رو بزن به ديوار :d
ديگه اين سيستم جديده بايد باهاش بسازي :d

والا من تا جايي كه بازي كردم و يه بازي هم از ريجن هاي مختلف داشتم يادمه كه تروفي جداگونه حساب نمي كرد !

اقا يه سوال
چرا قيمت بعضي بازي هاي توي استور US وUK تفاوت وحشتناكي دارند ؟:|
ميدونم واحد پوليشون يكسان نيست ولي وقتي change مي كنم مي بينم يه سري بازي هاي 60دلاري ميشن 50 دلار توي uk !

Mehrdad

کاربر سایت
دوستان یه راهی پیشنهاد کنید برای اینکه وقتی وارد استور میشوم زودتر به بازیهای مجانی پلاس دسترسی پیدا کنم ! :((

راستی قبلاً مگه اینطور نبود که اگر بازی مشابه از چند ریجن داشته باشید تروفی هاشون جداگونه حساب میشه ؟ :D
این آپدیت جدید که اومده تروفی ست شون یکی شده ؟
آخه من قبلاً بتمن آرکام آسیلام ریجن 2 رو بازی کرده بودم الان ریجن یکش رو گذاشتم داخل دستگاه ، تروفی کالکشن همون تروفی های سابقش رو میاره ! :(

اون فقط برای بعضی از بازی های ریجین ژاپنه، برای ریجن های آمریکا اروپا و آسیا و استرالیا همه یکی بودن و هستن .
------------------------------------------------------------

کسایی که هک کردن مراقب باشن :
Sony wields banhammer against PS3 hackers

اقا يه سوال
چرا قيمت بعضي بازي هاي توي استور US وUK تفاوت وحشتناكي دارند ؟
yahoo_22.gif

ميدونم واحد پوليشون يكسان نيست ولي وقتي change مي كنم مي بينم يه سري بازي هاي 60دلاري ميشن 50 دلار توي uk !
اکثر مواقع که تیم سازننده اروپایی باشه قیمت رو 35-40 پونده ولی تیم سازندش آمریکایی و ... باشه بازی تا 60 پوند هم می رسه اینطور که من دیدم .

ولی همیشه دلار به نفع آدمه .
---------------------------------------------------------
Need for Speed Most Wanted demo is out tomorrow

آخرین ویرایش:

Hamed Vincent

کاربر سایت
دوستان من یه 4 سالی از گیم به دور بودم و طبیعتاً یادم رفته بود که مجلات گیم خارجی رو مطالعه می کردم ، الان بعد 10 ماه تازه یادم افتاده ! :D
به غیر از PlayStation Magazine چه مجلاتی در حوزه گیم و PS خوب هستند که دانلودشون کنم ؟

یه مجله ای هم بود با ماکان آرشیوش رو جمع می کردیم در مورد شخصیتهای مؤنث بازی ها بود ( ! :D ) توی اسمش هم Girls داشت ... نمیدونم Games For Girls بود ، چی بود ... اونم راهنمایی کنید چی بوده ؟ :D

kiiiiiid

کاربر سایت
دوستان به من هم یه کد داد اما کد رو که میزنم میگه اشتباهه. البته من از قبل پلاس داشتم اما کلا میگه اشتباهه. یعنی اگه کارت بخواد نباید پیغامی بده مگه؟؟

*CATALAN*

کاربر سایت
دوستان از کجا بفهم که یوزر و پس اکانتی که گرفتم درسته؟:|:|
چون من الان هر چی این یوزر و پسوردی که ساین میکنم مینویسه اشتباهه
سرویس شدم از بس پسورد رو وارد کردم حی مینویسه اشتباهه

g.o.w

کاربر سایت
دوستان از کجا بفهم که یوزر و پس اکانتی که گرفتم درسته؟:|:|
چون من الان هر چی این یوزر و پسوردی که ساین میکنم مینویسه اشتباهه
سرویس شدم از بس پسورد رو وارد کردم حی مینویسه اشتباهه

یه پروفایل جدید رو ps3 بساز بعد sign up رو بزن use exisisting account رو بزن بعد یوزر پس رو وارد کن ببین چی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند